hep ben özür diliyorum,ne yapicam???

hepinize ayri ayri tesekkür ederim kislara.s.

canim sanada sunu söylemek isterim,evet aynen bende tlfonu ilk actigimda karsimdaki annemde olsa müsaitmi onu sorarim,gecenin yarilarinda arayipta karsimdakini zor duruma düsürmem,yada aa bizde alisveristeyiz diyen birisi oldugunda tamam sonra görüselim der kapatirim...
esimde en son artik ablasina alisveristeyiz dedi,demesinin üzerinden 10 dakika gecti hala kim nerde ne yapmis,ne olmus,nerdeymisiz,ne yapiyormusuz sordu durdu(esimin verdigi cvplardan anlasiliyor) esimde hala hala sorular sorup beni delirtti resmen....

veee kislar...gece geldi beyfendi,hicc yerimden bile kipirdamadim,baya bozuldu,oda oda geziyor-anladim dolaniyor iste...hic ne hosgeldin dedim ne baska bisey...isciler kacta gitti dedi hatirlamiyorum dedim...geldi yanima oturdu üstüme battaniye getiriyor cucu hasta mi oldu diyor,hic ama hic tinlamadim tv izliyorum..sonra beni sevmiosun dedi gitti yatti...bikac saat sonra gittim bende yattim,uyuyamamis belli(icine battiginida sanmam amakaydirigubbakcemile3)ben yatar yatmaz sarildi hic sesimi cikarmadim.ne küs ne barisik yani süprizzzzz
sabahta hastayimya kahvaltimi hazirlamis falan,bi ilgi bi ilgi,bi daha tartismayalim cok üzülüyorum demeler...bende tik yok...mirmirmirmir
ise yariyor gibi kislar...ise gittiginden beri msjlar mesajlar...umrumda degil....:dilcikar:
hepinise tesekkür ederim gercekten simdiye akilsiz basim coktan özür dilemisti klava:

bu durumdaaaaaa formül ise yariyor kislar.....kaydirigubbakcemile5

slm aslında özel bir soru,ama senin yapman gereken bence eşinle bu puroblemleri oturup güzelce konuşmanız bu iyi olabilir dene,zaten konuşmazsan işin içnden çıkamazsın düşünmek sana zarar verir.yada yaz ve ona ver.daha etkili olur.sadece fikir öptüm

canım yazılarını ve yazılanları baştan sona okudum sonunun böyle bitmesi inan çok mutlu etti beni bir ömür mutlu olmanız dileğiyle yeri geldiğinde dişini göstermek işe yarıyor bende yapıyorum arada kaydirigubbakcemile3

Ozur dilemeyeceksiniz !

Ta ki o anlayana dek yumsamayacaksiniz !

Niye boyle bilmis gibi konusuyorsun derseniz...nisanlim oyledi baslarda, 1 degil, 2 degil, 3 oldu burnumdan geldi, yetti dedim, ta ozur dileyecene kadar suratina dahi bakmadim, ou o kadar ilgisiz biraktim ki...anladi
Bir daha da yapmadi

Umarim sizin de esiniz anlar

burada bir "aferin"i hak etmiş eşin bence. evet, tamam keşke hiç yapmasalar böyle şeyler de gerek olmasa ama hepimiz insanız hata yaparız, hatasını anlama yeteneği gelişmeye başlamış ona bu fırsatı verince. biz kadınlar verici, alttan alan olmakla iyilik yaptığımızı sanıyoruz, halbuki onların gelişimleri tamamlanmadan dünyaya gelen bir tür olduğunu unutuyoruz bazen:tomato: tamam tamam kızmayın:tomato:

sanırım artık güler yüzünü hak etmiştir, ee çabalarının işe yaradığını görsün ki, bir dahaki sefere de aynı şekilde akıl etsin hata yapmış olabileceğini, değil mi?yerimseniben

ama tabii ki, bir arkadaşın yazdığı, alışveriş merkezinde kaybolma yöntemi de hiç de fena değilmiş, yazdım kenara, hayat bu belki bir gün lazım olur:jeyyar:

Herseyi bastan yapmak önemli.
Ben bastan beri hep nazli,ilgisiz
davrandim.Bu yüzden benim esim
hakli da olsa haksizsa olsa,kendisi
tipis tipis gelir.Naz dedigini kadin
yapar,erkek degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…