Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Ben ıspanaklı kek yaptığımda da öyle olmuştu.Tepsiyi kalıbı direk değil de başka bir tepsinin içinde koyacakmışsın altı kızarmasın diyeBen öyle yaptım ,yine sarı oldu:KK53:15 DK DAN FAZLA PİŞMESİN YAZIYORDU ,BEN ÇİĞ KALIR DİYE FAZLA PİŞİRDİM GERÇİ ,ONUN ETKİSİ DE OLABİLİR:bicak:Yine Caps Lock açık kalmış:63:Dur sana keklerde 2.olan kekimin göstereyim:KK45:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/karpuz-kek-ulker-damla-cikolata-sponsorlugunda.1086086/
Ne guzel kek o oyle:kk77:benimki de ayni bu renk olduo_O

Bu arada demin arkadasim msj yazmis komsum olan eltisi wi fi sifresini istiyomus.hayatimda ilk defa hayir dedim:KK45:sevinsem mi uzulsem mi bilemedimo_O
1 kerelik bi is icin felan istese neyse de ben para odeyeyim sen de belese wi fi kullan ustelik hizim da dushsun demi ama:KK51:
Komşu komşunun wifisine muhtaçtır:KK53:
Komşun olan eltisi niye senden rica etmiyormuş ta eltini araya sokuyormuş:deli:
Benim wifinin şifresini de isteyen çok komşum oldu ,faturayı ortak öderiz dediler ,ben de vermedim.:dondurma:
Dediğin gibi hızı da düşüyor.Oğlum bile video izlerken ,oyun oynarken ben girsem ayrıyeten yavaş oluyor.
Bir de hangi sitelere giriyor ne bilelim ,Belki fake üye olup BDVye konu açacak ,Kazen IP adresinden bizi bulacak :skandal:bir siteye yorum yazsa şikayet olsa başı belaya girer insanın:skandal:

Benim wifinin şifresini de isteyen çok komşum oldu ,faturayı ortak öderiz dediler ,ben de vermedim.:dondurma:
Dediğin gibi hızı da düşüyor.Oğlum bile video izlerken ,oyun oynarken ben girsem ayrıyeten yavaş oluyor.
Bir de hangi sitelere giriyor ne bilelim ,Belki fake üye olup BDVye konu açacak ,Kazen IP adresinden bizi bulacak :skandal:bir siteye yorum yazsa şikayet olsa başı belaya girer insanın:skandal:
Aynen çok tehlikeli. En iyisi ayrı olması. Gitsin oda alsın evine İnternet :KK45:daha bişeyler yazacaktım da geri sildim :110: kimseye güven olmaz

Bak o aklima hic gelmemisti:KK53:kendime bi daha hak verdim:KK53:yok bu baya belese gireyim diyo wi fi ye:KK45:
Oyle icli disli degiliz numaram da yok zaten kendisinde komsu dedigim de karsi binada oturuyo:KK53:

Aklimiza ayni sey geldi sanirsam kiz girmez de esi neyim girer oyle sitelere sikayet falan olur neme lazim:KK20:
O yuzden bilemezsin, insanoğlu çiğ süt emmiş. Kimseye güvenilmez bu devirde. Ne cesaretle gidip komşudan WiFi şifresi istemek, sanki bir fincan tuz bir fincan şeker istiyor sanırsın :KK45:zamane komşuluğu. :KK70:

Bizimde şifreyi kırdilar geçen aylarda fatura yüksek gelince eşim aramış hemen durumu anlatmışlar.
Anında değiştirdi,meğerse bizim yan binada oturan birininde aynısı başına gelmiş.
Çok ilginç şifre almış adamda,yakın wifi olanlarda gördük :KK53:
İste bizimkisi sinirsiz oldugundan anlayamiyoruz ablao_Oanca hiz dustugunde supheleniyoruzo_O
Bu resmen yuzsuzluk hirsizlik ama:olamaz:
Bi de su wi fi ismine az ye de wi fi cektir falan yazanlara bayiliyorum:KK70:

X