hemoroid olmusum:(((

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.168
12
43
dun banyo yaparken popomda bir kitle hissettim...nohut buyuklugunde iltihaplı gibi bir kitle...internette arastırdım ve hemoroid oldugunu düşündüm...

biraz öncede doktorumu aradım...durumu anlattım...hamilelerde çok sık rastlandıgını...özelliklede 6.aydan sonra ortaya çıktıgını, dogumla birlikte kaybolacağını,kanama,agrı olmadıgı sürece korkulacak bişi olmadıgını, kesinlikle kabız olmamam gerektiğini, bol sebze meyve yememi söyledi...agrım artarsa fitil vereceğini söyledi...

sizlerde de bunu yaşayan varmı...

Geçmiş Olsun Canim Gerçekten çok Kötü Bişey Sakin Soğuk Alma Ayaklarini Sicak Tut Soğuk Yerlere Oturma Daha çok Tetikler Acili şeyler Yeme Ayy Canim Bende Olmadi Ama Annem çok çekti.ama Seninki Hamilelikten Dolayi Oluşmuş.inşallah Doğumdan Sonra Geçer

Ben kabız olduğum için hep vardı ama küçüktü. Şimdi benimki de şişti ve rahatsız ediyor. ghaneli'nin söyledikleri çok doğru. bi de eğer çok rahatsız ederse sıcak suyun üzerine otur. o sindiriyor ve acımıyor çok. bi kaç gün de idare eder seni.

Geçmiş Olsun Canim Gerçekten çok Kötü Bişey Sakin Soğuk Alma Ayaklarini Sicak Tut Soğuk Yerlere Oturma Daha çok Tetikler Acili şeyler Yeme Ayy Canim Bende Olmadi Ama Annem çok çekti.ama Seninki Hamilelikten Dolayi Oluşmuş.inşallah Doğumdan Sonra Geçer

canım normalde nezamandan beri oldugunu bilmiyorum ama dun farkettiğimden beri psikolojik olarak agrım var...inşallah dogumdan sonra gecer...3 ayımız var daha ama nelerle karsılasacağız bakalım

Canim Kendini Bu Kadar Kasama Dikkat Edersin Ağrisi Falanda Kalmaz Zaten Pisikolojik Ağrilar Hissediyosun Zamanla Alişir Onunla Mücadele Edersin.canim Napalim Katlanicaz.minikler Için Bide Dua Etki En Başindan Beri Yoktu.bak Az Kaldi

Ben kabız olduğum için hep vardı ama küçüktü. Şimdi benimki de şişti ve rahatsız ediyor. ghaneli'nin söyledikleri çok doğru. bi de eğer çok rahatsız ederse sıcak suyun üzerine otur. o sindiriyor ve acımıyor çok. bi kaç gün de idare eder seni.

tamam canım...sanada gecmiş olsun...hamur işi ve yaglı yemekleri bırakmak için 1 neden daha çıktı...daha dikkatli olmak lazım...kabızlıgı önlemek lazım

Canim Kendini Bu Kadar Kasama Dikkat Edersin Ağrisi Falanda Kalmaz Zaten Pisikolojik Ağrilar Hissediyosun Zamanla Alişir Onunla Mücadele Edersin.canim Napalim Katlanicaz.minikler Için Bide Dua Etki En Başindan Beri Yoktu.bak Az Kaldi

evet canım kesinlikle haklısın...rabbim dermansız dert vermesin...

HİÇ BİR BİLGİM YOK, SADECE GEÇMİŞ OLSUN DEMEK iSTEDİM CANIM.

çok geçmiş olsun cnm benimde hayatımda bööle bişi gelmemişti başıma ama hamilelikte ortaya çıktı umarım doğumdan sonra düzelir bide kan hapı da kabızlık yaapıoya onunda etkisi var sanırım.herkese çoook geçmiş olsun.biraaz daha sabır herşey çooook güzel olacak inşallah...

dev189pp___.png

dun banyo yaparken popomda bir kitle hissettim...nohut buyuklugunde iltihaplı gibi bir kitle...internette arastırdım ve hemoroid oldugunu düşündüm...

biraz öncede doktorumu aradım...durumu anlattım...hamilelerde çok sık rastlandıgını...özelliklede 6.aydan sonra ortaya çıktıgını, dogumla birlikte kaybolacağını,kanama,agrı olmadıgı sürece korkulacak bişi olmadıgını, kesinlikle kabız olmamam gerektiğini, bol sebze meyve yememi söyledi...agrım artarsa fitil vereceğini söyledi...

sizlerde de bunu yaşayan varmı...

canım çok geçmiş olsun benimde olmadı hemoroid ama arkadaşım hamileyken olmuştu ve bebeği şuan 3 aylık oldu hala devam edioyomuş onada doktor ılık suya otur fırsat buldukça demiş bide merhem vermiş inşallah en yakın zamanda geçer canımm :1hug:a.s.bebişler için herşeye katlanıcaz napalımm:emir_bebek::emir_bebek:

haa oncacım aklıma geldi bu hemoroid sürekli oturarak çalışanlarda daha sık ortaya çıkıyomuşşş

canım daha önce duymuştum hamilelikte olabileceğini ama hiç başıma gelmedii... o yüzden malesefki bi tavsiyede bulunamıcam.. inşallah bi sorun çıkarmaz ve hamilelikten sonra geçer.. geçmiş olsun canım..

haa oncacım aklıma geldi bu hemoroid sürekli oturarak çalışanlarda daha sık ortaya çıkıyomuşşşfisfisfis

onca geçmiş olsun canım .. bende daha önce olmadım canım pek bilgim yok ama yediğin içtiğine dikkat et canım

geçmiş olsun canım lifli gıdalar al kabız olunca daha kotu olur ok kıb

Canım çok geçmiş olsun bundan sonra daha dikkat etmelisin,gerçekten hamilelikte bu kabızlık insanı mahvediyo,kan hapıda yapıyo.bol sulu gıdalar tüketmelisin.inş.doğumdan sonra geçer.

Canım çok geçmiş olsun bundan sonra daha dikkat etmelisin,gerçekten hamilelikte bu kabızlık insanı mahvediyo,kan hapıda yapıyo.bol sulu gıdalar tüketmelisin.inş.doğumdan sonra geçer.

evet canım kan hapı kesinlikle çok kötü kabız yapıyor...bugunden itibaren daha çok dikkat edicem...arkadaslarında butun tavsiyelerine uyacağım...

gecmiş olsun canım zor bişi sanırım ya bende hamileligim boyunca hergün tuvalete cıkıyordum cok rahattım ama 1 haftadır kabız oldum zor cıkartıyorum cok kötü yaa offf :1no2:

X