Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

A8048CC7-7E11-4D5A-9C8B-22A28A85A49C.png Kızlar hangisine başlayayım karar veremedim☺️

kitapzede kitapzede canın kitabım (şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır) bitti.
Yorumum: eski tarihli bir kitap olması sebebiyle içindeki hikayelerin çoğu duyulmuş bilinmiş idi ancak üslubu sıcak ve samimi idi.beğendim☺️
Yeni kitabım: Tanrı daima tebdil-i kuyafet gezer, 447 syf.bugün başladım 30. Sayfadayım

kitapzede kitapzede canın kitabım (şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır) bitti.
Yorumum: eski tarihli bir kitap olması sebebiyle içindeki hikayelerin çoğu duyulmuş bilinmiş idi ancak üslubu sıcak ve samimi idi.beğendim☺️
Yeni kitabım: Tanrı daima tebdil-i kuyafet gezer, 447 syf.bugün başladım 30. Sayfadayım
kitapzede kitapzede 212. Sayfasındayım

Selam kızlar :KK200:

Bir süredir uğrayamadım kusura bakmayın kitapzede kitapzede . Aklım hep sizdeydi ama uzun soluklu bir tatilde elime çok fazla telefon almamaya çalıştım. Okumaya çok fırsatım olmadı ama her fırsatta okumaya çalıştım.

Bildirimimi yapayım daha fazla geç olmadan. Henüz elimdeki kitabı bitiremedim ama bitmesi an meselesi.

Kinyas ve Kayra - Hakan GÜNDAY ( 531 sayfa - 447. sayfadayım) Bu adamın hayal gücüne hayranım resmen. Bitince tam yorumumu yaparım ama okuduğum ikinci Hakan Günday kitabı ama bundan sonra elime hangi kitabı geçerse okurum. Türk Edebiyatı kaliteli bir yazar daha kazanmış ne mutlu bize :KK36: Ayrıca kitabı bitirmeden tekrar okumayı düşünmeye bile başladım :KK70:

Bir süredir uğrayamadım kusura bakmayın kitapzede kitapzede . Aklım hep sizdeydi ama uzun soluklu bir tatilde elime çok fazla telefon almamaya çalıştım. Okumaya çok fırsatım olmadı ama her fırsatta okumaya çalıştım.

Bildirimimi yapayım daha fazla geç olmadan. Henüz elimdeki kitabı bitiremedim ama bitmesi an meselesi.

Kinyas ve Kayra - Hakan GÜNDAY ( 531 sayfa - 447. sayfadayım) Bu adamın hayal gücüne hayranım resmen. Bitince tam yorumumu yaparım ama okuduğum ikinci Hakan Günday kitabı ama bundan sonra elime hangi kitabı geçerse okurum. Türk Edebiyatı kaliteli bir yazar daha kazanmış ne mutlu bize :KK36: Ayrıca kitabı bitirmeden tekrar okumayı düşünmeye bile başladım :KK70:
Beğendiğin bölümlerden foto atar musın merak ettim☺️

Beğendiğin bölümlerden foto atar musın merak ettim☺️

Kitabın geneli çok güzel canım altı çizilecek yer çok ama kitabın tamamıyla alakalı olduğu için tek başına anlam ifade etmez. Yazarın hayal gücü ve kurgusu oldukça güzel. Bakalım sonu nasıl bitecek meraktayım. Kısaca olaya vakıf olabilmek için kitabın tamamını okumak gerekiyor.

Bayram tatili sonrası ancak kendine gelmiş bir miu ile güzel topiğe geldim

Jojo Moyes - Sonsuza Dek Sen kitabımı 18 ağustos'ta bitirdim kitapzede kitapzede

hemen yeni kitaba da başladım ama yazamadım buraya..

yeni kitabım: Beyazıt Akman-Dünyanın İlk Günü 192/630 sayfadayım vampircim. Uzuuun süredir beklettiğim dinlenik kafa ile okumak istediğim kıymetli kitabımdı bu.. bayram tatilinde bitirmiş olmam lazımdı ama puzzle belasına bulaştım kızlar.. Tüm bayram puzzle yaptım:ruh: o kitap okumamı sekteye uğrattı biraz:deli: olsundu ..

elimdeki kitabı ay sonu gelmeden yani 2-3 güne bitireceğim :21: yani epey okumalıyım kitabı bu ara :p neden çünkü ay sonu sıralaması derecesi varrrr:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

şaka bir yana bana ne güzel motive oluyor .. böylece bolca da okumuş olacağım.. kitap çok güzel .. bu yazarı çoook seviyorum.. Osmanlı serisi kitaplarından biri bu.. Fatih Sultan Mehmet'i ve İstanbul Fethi'ni anlatıyor.. keyifli gidiyor çok..

özledim sizleri.. :KK37:

X