Kontakt Lens hem numaralı hem renkli lensler

SeMa21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
63
0
34
Selam arkadaşlar lens hakkında çok konu var ama kafamdaki soruların cevabını bulamadım konular içersinde bu yüzden ayrı bir baslık açmak zorunda kaldım

lens kullanan arkadaşlarım numaralı ve renkli lensler günlük mü yoksa aylık olanlarından da varmı varsa hangi markalar var
birde lens ücreti sigorta tarafından karsılanıyomu?ben aylık lens alınca her ay karsılarmı lens ücretini sigorta ?
son olarak eğer sigorta karsılamıyosa aylık lenslerinizi ne kadar fiyata alıyorsunuz günlük istemiyorum arkadaslar aylık olsun istiyorum

cevaplarınız için simdiden teşekkürederim

cnm ben numaralı şeffaf lens kullanıyorum ama devlet karşılamıyor lens ücretini kozmetiğe giriomuş diye sanırım ...
ben 3 aylık olanlardan 5 cift almıştım 3 ya da daha fazla veya aaz kullanmak senin elinde nası dikkat ederssen o kadr ömrü oluo..
fiyatını hatırlamıyorum ama pek ucuz diildi
Kahve

bende kontack şeffaf lens kullanıyorum.gözlükten oldukça rahat.optikçiden almak yerine göz hastanesinden almayı tercih ediyorum 3 aylık 6 adet lens fiyatı 50 tl:asigim:. fakat internetteki satılan lens fiyatlarına baktığımda dışardan aldığım lensin yarı fiyatına satıldığını görüyorum.tek dezavantajı gözkuruluğu yapması.ayrıca yıllık numaralı renkli lensler var şimdide ondan almayı düşünüyorum kullanan varmı?detaylı bilgi verirseniz sevinirim.tşk ederim

evet arkadaşlar bende fiyat araştırması yapıyorum lütfen yardımcı olun bize.

Ben numaralı renkli lens kullanıyorum. Bausch lomb dan memnun kaldım ama sophistic gercekten her anlamda harika. Lens gözünüzde var mı unutuyor bazen öylece uyuyakalıyorsunuz:) fiyatlarda çok uygun. Özellikle .... kampanyası süper. Uygun fiyatta almak isteyenler bana mail atsınlar aldıgım yerı söyleyeyim:)kesinlikle kontak lens kullanmanızı tavsiye ederim..

Selam arkadaşlar lens hakkında çok konu var ama kafamdaki soruların cevabını bulamadım konular içersinde bu yüzden ayrı bir baslık açmak zorunda kaldım

lens kullanan arkadaşlarım numaralı ve renkli lensler günlük mü yoksa aylık olanlarından da varmı varsa hangi markalar var
birde lens ücreti sigorta tarafından karsılanıyomu?ben aylık lens alınca her ay karsılarmı lens ücretini sigorta ?
son olarak eğer sigorta karsılamıyosa aylık lenslerinizi ne kadar fiyata alıyorsunuz günlük istemiyorum arkadaslar aylık olsun istiyorum

cevaplarınız için simdiden teşekkürederim

eger tanıdıgın bi gözlükçü varsa söyle yaparsın dr.ye gözlük yazdırırsın receteyi gözlükçüye verirsin devlet kaçta kaçını karsılıo? 50 60tl falan..
gözlük yerine lens alırsın recetede gözlükçüde kalır sonucta gözlükçünün karı aynı oldugu için kabul eder biras sahtekarlık oldu galiba kaydirigubbakcemile3

lens ücretini sigorta karşılamıyor ayrıca aylık lens alacağına yıllık lens alsana canım bir yıl boyunca kullanıyorsun bende lens kullanıyorum rainbow ve çok memnunum biraz pahalı ama iyi kullandığım zaman 1,5 yıl hatta 2 yıl bile kullanıyorum ayrıca renkleri çok güzel ve doğal duruyor yakınında optikçi varsa bence git ve renkleri dene sende memnun kalacaksın

ewet canım renkli yıllık lens kullaıyorum ben memnunum tavsiye ederim rainbow markası gıallo rengi ve dark green rengi doğal duruyor

Bende gozluk kullanıyorum numaralı renklı lense gecmek dusuncesındeyım..kullanan arkadasların tecrubelerını paylasmalarını rıca ederım :) Lensin markası,Fiyatı ,Kullanım durumu vs. vs.

sigorta gözlük reçetesi verir. gözlük ve cam için 50 lirayı bulmuyor ödediği para oda 2 yılda bir heralde . optikçiler bu reçete ile lens verebiliyor ama farkı olursa cepten ödersin. ama unutmA ENAZ 3 YIL BıDAHA GÖZLÜK REÇETESı YAZDIRAMAZSIN SSK DAN

ya ééd béndé bu konu hakkında bilgi edinmék istiyorum birdé siyah saç béyaz tén buz mavisi göz réngim var ama rénkli almakta istiyorum sizcé ne yapmalıyım yorumlaırnızı békliyorum..:eek:

Ben numaralı renkli lens kullanıyorum. Bausch lomb dan memnun kaldım ama sophistic gercekten her anlamda harika. Lens gözünüzde var mı unutuyor bazen öylece uyuyakalıyorsunuz:) fiyatlarda çok uygun. Özellikle .... kampanyası süper. Uygun fiyatta almak isteyenler bana mail atsınlar aldıgım yerı söyleyeyim:)kesinlikle kontak lens kullanmanızı tavsiye ederim..

merhaba,

bende miyopum
lens almak istiyorum,sen nerden aldın acaba?

X