Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

15 kere okudum. Rabbım Acil şifalar versin insaAllah

20 tane okudum

50tane okudum cnm Rabbım sagı ısmıyke acıl sıfalar versın ıns senı yavruna yavrunu sana bagıslasın ıns bu mubarek gecede banda hayırlı evlat nasıp etsın ısteyen herkese ıns sızde duanızda yer verırsenız sevınırım

Allahım sana şifa versin inşallah seni bebeğine ve eşine beğenizide size bağışlasın inşallah Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah

Allahım sana şifalar versin canım..bir tüp bebek hamişi olarak dilerim ki minik mucizen sana sımsıkı tutunsun her iki süreci de su gibi atlatasınn

Rabb'im şifa versin kardeşim.. inşallah hayırlısı ile yavrunu kucağına alır ve sağlığına kavuşursun.. bu mübarek Kadir gecesinde senin için 100 adet okudum.. Rabb'im kabul eylesin.. ben kısmetse Haziran ayında tüp bebek tedavisine baslicam.. doktorum belki o zamana kadar doğal yolla hamile kalabilirsin dedi.. Rabb'im ne eylerse güzel eyler sen içini ferah tut..

20 tane okudum ara ara okurum yine allhım acil şifa versin

Allah acil şifalar versin inşallah ben de 50 tane okudum, ilaveten bir tane de Yasin okudum sizin için. Kadir gecesi hürmetine inşallah dualarımız kabul olur, siz ve tüm hastalar şifa bulur inşallah Allah a emanet olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…