Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Rabbim bir an önce sağlığınıza kavuştursun, tüm dualarım sizinle.. en kısa sürede güzel haberlerinizi alırız inşallah..

Çok geçmiş olsun. Her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır. Doğumda plesentadan kordon kanı aldırmayı unutmayın. Bebeğiniz size can olsun, hayat olsun 🤲 Ablamda hosking lenfoma tedavisinden sonra imkansız, menapoza girdin denildiği halde hamile kalmıştı. Her zaman umut vardır unutmayın ♥️
Benim de hodgkin lenfoma cok gecmis olsun rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 🤲 allahim bana da yenmeyi nasip etsin 🤲

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
Rabbim mübarek Kadir gecesi hürmetine tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah okuyunca sayı yazacağım

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
50 tane okudum şifa olsun İnşaAllah

101 tanede ben okudum.

Allah yar ve yardımcınız olsun. Çok yakın zamanda kanseri yenip bebeğinizle hayırlı sağlıklı bir hayat sürersiniz inşallah 🤲🤲🤲❤️

Canım allahım şifa versin bir an önce iyileş ve bebeğini sag salim kucağına al inşallah canım. Sınandıgın şey için sükret sabret ve
dua et canım
100 tane okudum canım.
Dahada okur yazarim ben burdan sana canım.

Eki Görüntüle 2843883
merhabalar... çok üzüldüm gerçekten ... ne desem bilemedim kaldım öyle...

yalnızca bu ayet okunacak değil mi? ne zamana kadar? ben 100 tane okurum şimdilik,olur mu? bitirirsem daha da okurum size sayı bildiririm :)

Rabbim şifa versin,sizi evladınıza ve eşinize bağışlasın inşallah :KK200:

Benim de hodgkin lenfoma cok gecmis olsun rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 🤲 allahim bana da yenmeyi nasip etsin 🤲

İnşallah Rabbim hem sizin hem yanınızdakilerin yardımcısı olsun ♥️ Hastalığı unutun, hastayım demeyin bile emin olun Allahın izniyle bitecek.

100 tane okudum bu arada Allah kabul etsin inşallah şifa olsun 🤲

X