Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
Rabbim beklenen meleğini sana umut olsun ona tutun diye yollamıştır . Konunu okuyunca ilk hissettiğim bu oldu. O sana umut olacak. İkiniz birlikte hayata sımsıkı sarılacaksınız... dua edeceğim bundan sonra... Şifa şifa şifa...

Şuan adet görüyorum okunur mu bilmiyorum ama okudum ben de . Rabbim şafi ismi ile şifa versin size 🙏 sağlığınıza da bebeğinize de kavuşun inşallah 🙏

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
Okudum canım allah sanada bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin🤲🏻

120 tane daha okudum
Canım kusura bakma sayıdan eğleniyorum hem anlamıyorum fazla siteden hem herkes hemen yazıyor karışıyor ama elimden geldiğince arkadaşımıza okuyorum

Eki Görüntüle 2843883
Hayirli olsun bebeğiniz. Allah saglikla birbirinize kavusmak nasip etsin . Guzel gunler sizlerin olsun insallah.

Duayı göremedim ben canım. Tam olarak ne okuyorz
IMG-20210507-WA0010.jpg

Bana lenfoma tanısı kondu tup bebek tedavisindeyken. Ve bu süreçte de doğal yolla hamile kaldim kemoterapi öncesi. Kendim için allah rızası adına dua istedim 🤲 simdiden cok tesekkur ederimm 🍀

Eki Görüntüle 2843883
Rabbim şifa versin inşallah bu mübarek geceler hürmetine. 100 tane okudum. Allah kabul etsin inşallah 🤲🏻

Öncelikle çok geçmiş olsun sakın umudunuzu kaybetmeyin aynı şeyi yaşadım omurilik tümörü tespit edilip ameliyat olacakken hamile olduğumu öğrenmiştim çok çaba sonucu gelmemişti mucizem tam bu hastalığı öğrenince hamilelik için tedaviyi birakip yeni tedavi baslanacakken geldi rahmime ve 9 ay boyunca emarla takip edilerek doğumu bekledim çok şükür kızım dünya da ben iyiyim umarım sizin mucizeniz de sağ salim sizinle birlikte dünya ya gözlerini açar şuan size tutundu ise bunda da bir hayır vardır unutmayın belki size umut olur diye paylaşıyorum dualarım sizinle Allah'a emanet olun ❤️

X