Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
Canım 1000 tane okuyayım Rabbim şifa versin inşallah çok çok yardımcın olsun🤲❤️🥰

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
Rabbim bu mübarek günler hatrına Şafi ismi ile şifa ihsan eylesin❣️❣️ Bebeğini kucağına sağ salim almayı nasip etsin ❣️

Eki Görüntüle 2843883
Rabbim şifa versin dualarımız sizinle 🤲

Geldim kızlar
Çok çok geçmiş olsun.Allah sifanizi versin inşallah rabbim bebeğinizi sağlıkla kucaklamaya nasip etsin.bende 100 tane okuyacağım duayı.
İnşallah şifa olur.

Öncelikle çok geçmiş olsun...ben de bu hastalıği atlatmış biri olarak size en kalbi duygularımla dua edeceğim 🙏
İçinizi ferah tutun göreceksiniz ki hem hastalığı yenmiş hem de yavrunuzu kucağınıza almış olacaksınız 🙏🙏
Ben de sizin için okumak isterim 500 tane de ben alayım 🙏en geç yarın akşama kadar tamamlayacağım inşallah
Ya cok tesekkur ederim gerçekten böyle mesajları gördüğüm zaman diyorum ki gerçekten iyi insanlar var ve dünya böyle güzel yürekli insanlar sayesinde dönüyor allah hepinizden burda benim ve tüm hastalar için çabalayan herkesten razı olsun🤲🍀

Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah. Şuan müsait değilim ama müsait olunca mutlaka okuyacağım sizin için. İyi olacaksınız Allah ın izniyle. 💞💞

X