Hem bebegimi hemde kalp atislari var;)

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
selam arkadaslar dün acilen doktora gitmisdim kananama vardi diye...dedim tamam yavrumu kaybettim, cünkü bana göre akintim cokdu ama parcalar yokdu...doktora iyikide gitmisim hem bebegim gözükdü hemde kalp atislari var doktorum makinanin göstergesine bakilirsa 6 bucuk haftalik ama adet tarihlmesine göre 8 haftalik...gec döllenme oldu sidmi 10 gün sonra yine gidecegim, kan neticelerimde gelecek birde yine bakacak haftasi dogrumu diye...hayirlisi mevlamdan allahim olmayanlarad nasip eder insallah...benim simdi hala az az kanamam var, magnesium ilaci verdi sabah aksam ikiser tane iceceyim...birde bol istirahat ama yatmana gerek yok dedi...korkulacak birsey yokmus, hem iyice bakdi hemde ultrasyon yapti

allahım tastamam kucağına almayı nasip etsin canım benim dikkat et kendine doktorun dediklerini uygulaa sen dinlen fazla iş yapmaa :) hadi bakalımmm yavrucuğunun kalp atışlarını duydun darısı başımızaaaaa ve olmayanlaraaa

canım benim dualarımız tüm bebek isteyenlere allahım sağlıkla kucağına almanı nasip etsin tatlım içini rahat tut dinlen bol bol.

evet kalp atislari var amaaaaaaaa adetliyim devamli akintim var ve git gide daha fazla oluyor acile götürdüler beni doktor bakdi birsey yok dedi ama ben niye adetleniyorum böyle

evet kalp atislari var amaaaaaaaa adetliyim devamli akintim var ve git gide daha fazla oluyor acile götürdüler beni doktor bakdi birsey yok dedi ama ben niye adetleniyorum böyle

rabbim hayrlısıyla kucğna almayı nasip etsin cnm ben kızıma hamile oldüğmu 2 aydn snra öğrnmşdm 2 ay adet oldum diye anlamamşdm üzme kndni bak sen hamile oldğnu bilyrsn dinlen bol bol.bu olabileck bişe 2 aydn snra adet olmamşdm 9 ay adet görnler bile var...

bebegimi kaybettim..................

canım benim çok geçmiş olsun çok üzüldüüm neden ne oldu ağır bişey mi kaldırdın canım benimmmm yaaaaaaaaa allahım deva versin inşallah amin çok üzüldüm yemin ederim offffffff çok kötü oldum birden seninle birlikte takip yapıyorduk (((((((((((((((((((((((((

canim benim ne agir birsey kaldirdim nede ise gidip calisdim devamli istirahat ettim..ama sanki icimde bir ses diyordu sen bu yavruyu kucagina alamiycaksin bebeigimi kaybettim ama mevlanin bir bildigi varki yanina aldi yavrumu...sen nasilsin nagihan nasil gidiyor idmanlar..biz esimle yine basladik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…