Hediye :(

tgultekin

ÖzLedİm..
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
123
1
günaydın hanımlar

malum 14 şubat yaklaşıyor. ve aynı gün erkek arkadaşımın doğum günüde.. onun için tek ama güzel bir hediye almak istiyorum. sizce ne olabilir. geçen yıl saat almıştım.

ama yaaaaa:çok üzgünüm:
sen sevgılıne ne alacagını dusunuyosun süper bişi şimdiden düşünmeye başlamıssın bile .
bugun benım dogum gunum ve hala kımse kutlamadı kötükedihüso
hedıyede gelmedı tabee klava:klava:klava:klava:
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canımmm
iyiki doğmuşsun..
saat daha erken tabiki de kutlarlar.
mutlu, huzurlu hepsinden önemlisi sağlıklı bir yeni yaş dilerim sana..

doğum günün kutlu olsun...

bana kalırsa erkek arkadaşının ihtiyacı olan bir hediye al ya da burcuna göre hediye önerileri falan oluyor ya, onlara bir göz gezdir.

tşkler
hediyemi ne zaman göndereceksin .:jeyyar:
ya şaka yaptımmm kaydirigubbakcemile3
bence sevgılıne kemer-kol dugmesı ve cüzdan'dan oluşan üçlü bir set al.
geçen yıl ben nişanlıma bu şekılde almıştım (Damattan ) biraz pahalıya mal oldu sositososito ama canı sağ olsun

ya klasik giyinmez genelde..

bence spor bi cüzdn al içine kendi resmini koy yada kupanın üstüne resimlerinizi yaptır yada her yerde indirim var zatn bi gömlek süeter ikilisi al kol saatı olabilir yada ikinizin resimlerinin oldugu bi takvim tuttugu takımın forması yada hiş kokan bi parfüm ( ne kdr çok yada kelimesi kullanmışım:)) bence bi erkege alınabilecek bu model arabalar var orijinal parçalarla orjinal boyayla motor max die bi markanın bence çok hoş olur hem görsel amaçlı hemde bi erkegin çok hoşuna gider ben kocişime ilk hediye olark o arabadn aldm....

canım sevgilin spor giyiniyosa eğer pull and bear dan kazak kemer tişört vb bişey alabilirsin tabi illa bu marka olucak diyede bişey yok benim erkek arkadaşım bu markayı çok seviyo ve bi kazağı çok beğenmiş inşallah bulabilirsem onu alıcama.sa.s

ya kızlar erkekler resimli kupaları falan pek beğenmiyolar doğrusu, sırf kırılmayalım diye beğenmiş gibi yapıyolar. çok kız işi onlara göre. benim önerim elektronik bişeyler bakman. ben hep öyle yaparım bi sefer bilgisayarına ses sistemi aldım, bi sefer mp3 player, bi sefer saat aldım falan. bence böyle şeyleri daha çok beğeniyolar. tabi ki maket arabaları daaaaaa ama bence bi oyuncak arabaya 180 tl vermek saçma geldiği için hevesini kursağında bırakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…