hedeflerim....

Hocam şöyle dolu dolu bir "kadın" yazın gözünüzü seveyim. Kibarlaştırmak için yazılıyor ama biz kadınız, bundan utanmamalıyız. Bayan, tıpkı Bay gibi bir hitabet şeklidir. Neyse. :)

Elbette hedeflerinizin olması çok güzel birden fazla da hedefiniz olabilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hedefleri gerçekçi seviyede tutarak parçalara bölmek de önemli, yoksa hedefinize ulaşamadıkça mutsuz olursunuz. Örnek veriyorum mesela 3 ayda 15 kg vermeye çalışmak ve başarısız olup üzülmek yerine ayda 1-2 kg vererek 15 kgya ulaşmayı hedeflemek daha motive edicidir her zaman.

Yaaa bu nasıl bi tatlışşlıktır :) masallah . Bnce siz herseyi yaparsınız mutlu olacağınız seyler yapmaya devam edin zira sizin gibi ibsanlar üzülebilmemeli :)

Yaaa bu nasıl bi tatlışşlıktır :) masallah . Bnce siz herseyi yaparsınız mutlu olacağınız seyler yapmaya devam edin zira sizin gibi ibsanlar üzülebilmemeli :)

yaaaa... mesajı yazarken aynayamı baktınız acaba...:) tatlışşlıkk olan sizsiniz, o güzel yüreğiniz.....:)
çok teşekkür ederim... gerçektennn....

inşallah hepimiz mutlu oluruz bir şekilde...:)

sevgiler....

hayata tutunuyorsunuz ne mükemmel. :) daha ne olsun. bence üni işine kesinlikle atılın. vazgeçmeyin

Yaparsın tabi, hem kendime yazayım hem de sizin için; çünkü ben de sizin gibi "Yaparsın!" kısmını delicesine işitmek istediğim bir dönemdeyim, neyse ki siz neşelisiniz; benimki saçma bir hüzünle karışıp duruyor...

Yaparsın; neden yapamayasın? Yapanlar da siz gibi insan, siz gibi; etten, kemikten...
Yaparsın, "İstiyor muyum?" sorusuna cevap verirken duraksamıyorsan, istemek, hayali hayata geçirmenin lokomotifi.
Yaparsın, doğum sürecinde aldığım 30 kilonun 25ini verdim benden ne eksiğin var? Hatta ben bu işlerde tembeldim bile. En sevdiğim pantolona girene kadar devam ettim ve yaptım.
Yaparsın, yazdıklarını direkt blog içinde paylaşma, pcde beklet, düzenle, üzerine düşün; her gün bir yazı çıkarmak için kendini sıkma, bıkkın bir görev haline getirme ki taze kalasın. Bugün 10 yaşındaki çocuğun bile blogu varsa, sen hayli hayli yaparsın.

Yaparsın, öyle bir yaparsın ki kendin bile şaşarsın. :)

teşekkür ederimmm...
ama eminim sizde yaparsınız... neyse yapmak istediğiniz...
sonra gün gelir... belki bu yazınızı alıntı yapıp ipekben375 ben yaptım, sen durumdasın diye sorarsınız...

:)

inşallah... hepimiz yapabiliriz.. inanıyorum...

sevgiler...

Ablacim diyorum izninizle isterseniz tabikide yaparsiniz bizim bolumde bi ablamiz var colugu cocugu buyutmus baslamis yarim kalan hayalleri tamamlamaya ogluyla bir uni okuyo cokta tatli biri sizide onun gibi canladirdim bi an hayirlisi olsun baslamak bitirmenin yarisidir yeterki isteyin ve kararli olun

yaaa... bu mesajda süper iyi geldi bana.... :)
şu an daha da motive oldummm... inşallah...

bu arada abla da diyebilirsin, teyzede.... :)
ne istersen :) ben öyle şeylere takılmam... sıkıntı yok yani:)

sevgilerrrr......

Yapabilirsiniz. Insanın isteyipte yapamayacağı hiçbirşey yok. Sizdede o azim o hırs istek had safhada. Bence yolunuzdan dönmeyin başarılar dilerim simdiden.. :)

Hukuk kazanıp gitmemek,ben kazanmış olsa İdim dağı taşı aşa aşa,sel,yağmur,çamur demeden,aşk,meşk dinlemeden koşarak giderdim. Ama sorun bu değil,hepsi olmasa da yarısıni yapabilirsiniz sanirim. İnşallah yaparsınız da zor.

Harikasin icimden sana sarilmak geldi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…