hedeflerim....

Yapmasina yaparsin... bende yazdiklarinizin 100/80 % yapdım.

Sonuc... diploma, süper iş sahibi, kici bacagi mermer gibi olan panik atak hastasi.

Sorsaniz yine yaparmiydin diye... cevabim evet olurdu.

Yapmasina yaparsin... bende yazdiklarinizin 100/80 % yapdım.

Sonuc... diploma, süper iş sahibi, kici bacagi mermer gibi olan panik atak hastasi.

Sorsaniz yine yaparmiydin diye... cevabim evet olurdu.

Süpersiniz... gerçekten... tebrikler... gıpta ettimm... ancak biliyorum bu hengamede yolumun bir kaç gün Erenköy ruh ve sinir hastalıklarından geçeceğini :)

ama sizi çok kıskandım bilginiz olsun :)
ama nazar etmem merak etmeyin, çalışırsam benimde olur :)

sevgiler.

Süpersiniz... gerçekten... tebrikler... gıpta ettimm... ancak biliyorum bu hengamede yolumun bir kaç gün Erenköy ruh ve sinir hastalıklarından geçeceğini :)

ama sizi çok kıskandım bilginiz olsun :)
ama nazar etmem merak etmeyin, çalışırsam benimde olur :)

sevgiler.

Kiskanmayin. Benim çocuğum yokdu bunları yaptigimda. Yani iki cocukla dahada zorlanirdim kesin.

Kilo vermek kolay: taş gibi olmak zor. Bu sadece sporla oluyor. Yani en az haftada 3 gün spor şart.

Bende avukatim (almanyada). Trde belki daha zordur ama hukuk gercekden kolay. Sistemi anladığın an olay bitiyor.

Türk ve alman hukuku benzer olduklari icin fazla kafaniza takmayin. İlk 2 sene zorluk cekersin. Dediğim gibi... sistem oturduğu an olay bitiyor ( inşallah taşlanmam )

Blog: ne güzel işde... tam bu hedeflerinizi yazin... bence güzel olur. The power Mum...
Bir fitnessci kadin var... ismi the fit mum... en sevdiğim sporculardan biri. Kadin iki cocukla neler neler yapiyor.

Korkmayin. İnsan oğlu her derdin altindan kalkabilir...

Hayallerinizin peşinden gitmeniz cok güzel

Bir yazı okumuştum,bir kadın tekrar tıp fakültesine girip 6 yılda,57 yaşında mezun olmuş.Sizin konunuzu okuyunca onu hatırladım. İstedigimiz de yapamayacağımız şey yok bence. Sizde de azim gördüm ben yaparsınız umarım :))

Bir yazı okumuştum,bir kadın tekrar tıp fakültesine girip 6 yılda,57 yaşında mezun olmuş.Sizin konunuzu okuyunca onu hatırladım. İstedigimiz de yapamayacağımız şey yok bence. Sizde de azim gördüm ben yaparsınız umarım :))

çok çok çok teşekkür ederim... inşallah :)

herkeslere.... bayanlara, kendini bayan hisseden herkese selam olsunnnn...

sanırım kafayı yemek üzereyim....
şimdiden yorumları duyar gibiyim... (boşan falan diyeceksiniz sanırım :) ) (asla dalga geçmiyorum, gerçekten çok iyi niyetimle yazıyorum)

yahu.... bugünlerde bir kararlar alıyorum... akıllara zarar... dur ipekben375 demeniz için yazmıyorum asla... :) had safhada motiveyim ama doğru yolda olduğumu duymaya ihtiyacım var sanırım...

37 yaşındayım... daha önce kazandığım hukuk fakültesine gitmeyip, şimdi kafama dank ettiği dönemdeyim...

ve karar 1... bu sene ünv. sınavlarına girip, hukuk yazıcam... herşey yolunda giderse... 42 yaşımda mevzun olacağım :)

ve karar 2... 15 kg vermeye karar verdim...hatta bugün gittim spor salonuna yazıldım. 12 sinde başlıyorum/ tatildeyim, o tarihte dönüyorum....

ve karar 3... bir blog açtım... onu nasıl zenginleştiririmin derdindeyim... düzenli yazılar paylaşmaya çalışıyorum. deli gibi üzerinde çalışıyorum... güzel bir blog olsun istiyorum... :) bilmem olurmu...

ve karar 4... yeni bir işe atılıyorum... aslında şu an çalışıyorum... ama bir fikir geldi aklıma, ve kendi işimle eş zamanlı yeni işin pazarlamasını yapmak için kolları sıvadım...

bu arada 2 tane çocuk ve bir de çocuk sayılabilecek bir koca var... :)

bu hedefler doğrultusunda sanırım, sizlere Erenköy ruh ve sinir hazırlıklarından yazmaya devam edeceğim...

gülerek başladığım bu yazının sonunda suratımda bir kaygı ifadesi aldı ki sormayın gitsin... :)

yapabilirim di mi?

yani biz kadınlar ne istedik de yapamadık ki dimi???

hadi pamuk eller klavyeye... yapabilirim di mi? :)

Sevgiler....

bu enerjiden bende istiyorummmmm

X