Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
Fıstığım markası Inglot, gelince al sen de memnun kalırsın
O güzel gözlere ne makyajlar yaparsın opuyorumnanaktan

memnun kalacagim kesin zaten hacerim renkler cok canli duruyorzemuszemus
flormar, carmina bu markalar nasil datlim ? ay cok merak ediyorum ya herkes bissürü aliyoorr burda olsa bende alirimm

kaça gönderirsin canımopuyorumnanaktan
ay resmen üstüne atladım az ağır neyim de olamadım:kedi:
lmaz: duymamış olayım ne kaçası
hediye gönderiyorum özele adres bilgilerini yolla hemen kuşum

memnun kalacagim kesin zaten hacerim renkler cok canli duruyorzemuszemus
flormar, carmina bu markalar nasil datlim ? ay cok merak ediyorum ya herkes bissürü aliyoorr burda olsa bende alirimm
bidenem ben hiç carmina kullanmadım yorum yapamayacağım
ama flormar son zamanlarda güzel farlar üretiyor, nasıl olsa elinde dener alırsın
memnun kalacağına inanıyorum ben
orada da burada olmayan farlar var amaa mafoldumben

hmmm sen oyle diyorsan dogrudur tatlim.. ewet dogru manhattan, catrice, essence, gosh sanirim orda yok

lmaz: duymamış olayım ne kaçası
hediye gönderiyorum özele adres bilgilerini yolla hemen kuşum

utandırdın beni canım be takaslık bişiyimde yok ki değişelim:sinifsinif:
Buarada buradan yazmayacaktım ama ms kutun dolu yazamadım oaradan:kedi:[/B]

bosver canim soylesinler agzi olan konusuoo zaten.. ben cok begendim yetmezmi... kaydirigubbakcemile5
ama tabi icinden gelmiosa bosver baska makyajlar dene cnm .. opuyorumnanaktan

hacerciğimmm beğenmeyen azınlık yüzünden beğenen çoğunluğu neden bu güzel beceriden mahrum bırakıyosunn.kelebek makyaja gelince resimleri toplayıp sonrada o yarışmaya katılman gerçekten haksızlık olurdu diğer yarışmacılara.neden sende toplandı resimler.vallahi katılmaman büyük eksiklikk.meydan başkalarına kaldı.ben üzüldümmm.sevinenler oldu ama......

çok güzel olmuş cnm oturup bu saatte videolarını izledim süper süper
cnm kullandığın farların numarasını markasını yazsan daha bi süper olur çok özendim bende yapıcam saol cnm zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…