Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
1bocuk1, 2006model, 7beyaz, @§!, abroad, Adıvar, alleysen, angel22, angeler, angel_86, Ankara, AnnemBirMelek, antrenör, argento, asi, asiguzel, AsiMavi, AskBocugu, astraea, ateş böcüğü, aybike_zehra, ayça_27, aylin77, aysecikcik, AyShE GüL, ayssays, ayydolunay, B&M, bahtaniye_kolo, balbocEGiii, bambusi, bego748, Betuly, Beyhan__, BugdayTanesi, burgem, busejik, cancu, caprice, cemre_SU, ceyda_26, Ceylan, charming, cherryblossom, chocolatestar, cicekbahcesi20, cicikiz34, çikolatagelin, cikolop, Cilek86, cloud, cloudy, cosmicpower, ctkalinka, cubuk_kraker, cucu-pete, Dağ Çiçeğim, DALOLIM, damlasss, demothy, denizayse, deren_06, derya.derya, deryacox, Deryacık, Desertrose_, DEVDAS, dilara22, dine, Dishe, divine_time, Dora, doremi, doublebump, dreamangel, dumaniach, duyguud, DıptısDıptıs, d£ru$, ebis_01, ebişim, ebrar87, Ebru_18, edaykin, Eko, eliffffffffffffffffffffff, elitu, ell82, emeraldd, emilia, eminik, endleeslove, epaq, eserekli, esmeralda_2286, esyn, evrenn, ExpireUser, fatma26, fatosbrn, FERHATINSIRINIYIMBEN, Feyza79, firstday, GAF, gams, guguk7, gulsah035, GumiGum, gunesim07, Gunicen, Gurbet_gelini, gülay_gülay, gülfuren, gülsu, Gülsüm Sultan, göknur, Hayat87, HaYaTSIN, hayatsya, hcr35, HcRt_, hep_mutlu_ol, highschool17, hot chocolate, Huli81, icedream, ikuseku, ilarzu, ilaydahey, incitanemtuana, ixsir, i_pek, jean, JENNıFER LOPEZ, JJuLiEtt, Kahve Delisi, kahvekolik, karalahana, kararsız, kardelen18, karin25, katrem, Kedi, kelebek088, kerimedurmus, kibele190, KIRMIZIdonluKIZ, kkibele, kleshtina, kujumm, kuseyy, kuzum, kuzuzuzubambino, küçük böcük, kırmızı___321, Laale, lakhesis, lalli, Larem_, layyza, leptap, Libyana, lilyum_5, little_princess, lojel, LolaBunny, loralei, Lotf, Lyre, löliz, mafe, maibeyaz, Makber, mamamiya, masalimdin_bittin, MATMAZEL87, mavrulam, mehay, mekselina, melisim, meloni_m, merakliii_, Meryem03, mhmtayca, milkshake_89, Mine, minel aşk, minelne, MinikAnniş, minos, miracle, misterioso, mn54, mnla, morciii, mseda, murgiz, murgizinannesi, MutlulukRecetem, myocean76, my_sakura, nazarboncugum, nem, nereus, nermincik, nesli58, NeslihaN*, nisan, nisan., nnisanyagmuruu, noralliya, north82, Nurem, o.zqe, oges, olu_gelin, oya_cell, pamus, panter_f, paresssss, patient.t, PessiMisst.91, pirlanta_a, pLnLp, prensesa, qadife, qamzeLi, razis_64, redlowe, RiotGirl, roseaysegul, Roxelanne, Sahra, SaNeM.., sarikizim, Satrapi, SecretWords, seda_83, semyıl, sene, serap özbodur, Serce, Serserı, SES2005, Sevgi Kelebeği, sgefox, shiftcan, sibel1907, sibi, simeranya, sivaslı58, Sonbahar24, Stella, sudemnisa, Suevia, superisii85, SuRMeLi, swet2006, Sympathique, süperanne, sütlü gayfe, T&S kılıç, tencere_tava, TheShe, TILSIM4754, TopKek, toros, tozar, ttthülya, tubayok, tuce, tugce86, TURKUAZ26, turuncu86, vegateryan, wisper, xeno, xenolin, yağmur ankara, yaGmurluk, yaylaguzeli, YaŞaMm, yengecburcu, yesilgosluMELEK, yeşil erik, YildizlarVeGece, yldz_kzm, zemus, ZireM, Özlem, _angel_, _ezgi_, _nazz_, ¤ decemBer ¤, Şimal, şüko

bunların yanında onlar devede kulak be hacer..birazda bardağın dolu kısmına bak

canım mezuniyet makyajını çok beğendim çok yakışmış evet kuyruk azcık kirpiksiz kalmış ama olsun dun demet akalında oyle takmıstı:jeyyar: videonuda simdi izliycem canım bide silinen fotonu çok merak ettim neydiopuyorumnanaktan

bazıları zevk meselesi bazılarınkide başka bişey meselesi.nice makyajlar gördüm hiç güzel değillerdi.ama o makyaja bile yorum yapıp "çok güzelllll" demişler.tuhaf:teselli:

hacercim ellerine sağlık senin öle güzel bi elektriğin varki ne yapsan yakışıyorrrr sayende bende azcık azcık makyaja başladım çok tşk tatlışım

hacerimmm bihterin makyajını şimdi senden baka baka denicem topiğe koyarım yorum yap ama görünce seninki çok güsel olmuşş cancağızım

hacercim gene yorumlarıma cevap vermiyceni bile bile bi sorum olcak sna ama belki başka arkadaşlar cevap verirler neyse bnde öyle ruj gibi olan sürmelerden yok ama toz sürmem var ama hiç denemedim aslında o akma yapmıyormuş ama kullanmasını bilmiyorum bi fikri olan varsa cevap verirse sevinirin buyrunnnnnnnnn

hangi soruna bile bile cevap vermemişim bilemiyorum
makyajla ve zayıflamayla ilgili günde bir ton mesaj alıyorum, bir ton mesaj okuyup cevaplıyorum
arada gözümden kaçırdığım vardır muhakkak
affetmek bu kadar zor olmamalı

bahsettiğin sürmeler akma yapmıyor evet
kalemi diyeyim, çubuğunu gözüne yerleştirip gözünü kapatıyorsun
tek seferde sürmüş oluyorsun

way be benim yaptığım da makyajmıymış -tatlicadiarzu- çoook güzel olmuş bence kadınlar klübünün makyaj gurusu sensin :hooray:

ay aşk-ı memnu bihter makyajını yesinler opuyorumnanaktan onu izledim simdi ne tatlısın! mezuniyet makyajına bayıldım cok guzel olmus gule gule kullan canım benim ben de golden rose aldım memnunum ama, flırmarın bronz allıgı yaglı gibi duruyo begenmedim onu pek bayadır da kullandım neyse yeni aldıgım dogal duruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…