Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
hacerim smokey eye makyaji sadece 2 tane fardan olusur.. dedigin gibi smokey eye makyaji bu degil.. sen eyelinerda kullanmissin.. ellerine saglik gunluk makyaj olarakta kullanilir bu..

aa bende 22 tatlım 87 li misinyerimseniben
evet canım 87'liyim kaydirigubbakcemile2

hacerim smokey eye makyaji sadece 2 tane fardan olusur.. dedigin gibi smokey eye makyaji bu degil.. sen eyelinerda kullanmissin.. ellerine saglik gunluk makyaj olarakta kullanilir bu..
Artistim ben internette birkaç renkten oluşan ve eyeliner kullanılan yüzlerce smokey eyes makyajı izledim
Acaba hangimiz yanılıyoruz CADIARZU

Amaan olmasa da möhöm değil zaten, profesyonel makyaj yapmıyoruz
Kimse bizi durdurup aaa sen 3 renk kullanmışsın sen smokey yapmamışsın nananananaaa demeyecek ki kaydirigubbakcemile3

valla canım yani baktım sen soylemişsin makyaja yorum yap yaşa değil diyo bende makyajına yaptım valla buyuğune oyle cevap veriyosa naparsa yapsın annesi uyarmıyo mu

Ayy sus vallahi 1 hafta kullandım kapatıcı göz altlarım kırış kırış oldu
Bir daha mı töbee
Gel de uyarma böyle sonuç alınca
Amaaaaaaan neyse sus Hacer sus

valla o kapatıcıdan ne çektm ben bilirim...benim azcıcık morluğum var diye sürmeye başladım şimdi sürmedne sokağa çıkamıyorumç...kmseye de tavsiye etmiyorum...

oda doğru canım ama kadıncağızın haberi olmayadabilir ama ahh anlasa en guzeli o yaslardaki doğal guzellik ben okadarken bi parlatıcı sürüyodum farada 20 yasında basladım ki çok belirgin değildi yani yeni yeni de tam yapmaya basladım

Ah keşke de hiç başlamasaymışım
Ben makyaj yapmayı yoğunlaştırdıktan sonra cildim çok bozuldu
Ürünlerim de kalitesiz değil ama demekki cilt çok zarar görüyor :1no2:

benim bildigim smokey en az 3 renkten olusur... zaten oyle bir kural da yok =) tek renkle de 4 renkle de yapabilirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…