hcg değerim 168 fakat regl oldum

Canım ben de bikaç gün önce aynısını yaşadım. Zor bir durum ama vücut döllenen yumurtaı beğenmiyormuş ve atıyormuş. Benim de adetim 10 gün geçtikten sonra oldu. Korkulacak bişey yok. En azından hamiş kalabiliyoruz.
İçini ferah tut bidahakiler sağlıklı olur inşallah sonuna kadar doya doya yaşarız hamileliğimizi.a.s.

ikinizede geçmiş olsun arkadaşlar ALlah tekrarını yaşatmasın ve tez zamanda kucağınızı doldursun inşallah

amin canım inşallah dediğin gibi olur..

allah bağışlasın canım sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü olsun oğluşun inşallah.. darısı tüm bebek isteyenlerin başına..dileklerin için sağol..amin

Geçmiş olsun arkadaşım. En azından doğal yolla hamile kalabildin. Ben de çikolata kisti mağduruyum. En kısa zamanda tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.

evet çik. kisti olmasına rağmen çok şükür doğal yolla da olabiliyor inşallah sağlıklı bi şekilde kalırım tekrar.. sana da allah sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah..ne kadar denedin doğal yollarla belki olur hemen tüp bebek düşünme diye söylüyorum

Canım ben 1 senedir uğraşıyorum doğal yollar ile olmadı. Zaten doktorum da tüp bebeği önerdi. O nedenle doktorum yurtdışından döner dönmez başlamayı düşünüyorum ama o da kışa kadar yok.

cnm benım allah hakında hayırlısını versın ama olede hamıle kalanlar oluyo bak benımde 742.6 cıktı ama bende hamıle degılmısım ultrasyonda bebek yada kese gorunmuyo bende cok korkuyorum dıs gebelık olabılrı dıyolar bu konuda bılgısı olan varsa banada yardımcı olun cok korkuyorum bende bebek cok ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…