Hcg 30.1 şimdi nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Ay hadi İnşallah, şaka bi yana benimki de iyi. Benimki izindeyken diğer doktora gitmiştim o aman aman, çok bilmişti Allah affetsin. Benim doktor açıklıyor ediyor sorun varsa sıkılmadan cevaplar falan sağ olsun
Pazartesi yapılan test sonucuma ancak bugün ulaşabildim. Değerim 30dan 103e çıkmış. Doktorum bugun için gel veya kan ver demedi. Ne yapacağımı şaşırdım. Normali 2 güne bir kan tahlili vermek diyorlar ama aile hekimi bir şey demiyor

Allah razı olsun mdkff ben de 1 kere özelde kan verdim pozitif çıktı 2.ye vermeye sağlık ocağına gittim almadı. Olacağı varsa olur neyine takip ediyosun dedi
Pazartesi gittim hastaneye kadın doğum bakmadi bile göremem dedi folic asit alion mi dedi yok dedim yazmadi üstüne basa basa şeker hastasıyım dedim takmadı kana dahi bakmadi dahiliyeci kadın doğum insülin için risk birşey dedi mi dedi soledim ama bir şey demedi dedim oda diyet ve insülin verdi oda kana bakmadı bende tedirgin oldum kullanmadim 12 sinde gideceğim özele hem dahiliye hemde kadın doğuma bakalım anlamadım bu isi ben bir kan bile almadilar

Pazartesi gittim hastaneye kadın doğum bakmadi bile göremem dedi folic asit alion mi dedi yok dedim yazmadi üstüne basa basa şeker hastasıyım dedim takmadı kana dahi bakmadi dahiliyeci kadın doğum insülin için risk birşey dedi mi dedi soledim ama bir şey demedi dedim oda diyet ve insülin verdi oda kana bakmadı bende tedirgin oldum kullanmadim 12 sinde gideceğim özele hem dahiliye hemde kadın doğuma bakalım anlamadım bu isi ben bir kan bile almadilar
Devlete mi gittin

Var var paradan kaçmaktan değil dahileye gıdım dedim hazır gitmisken kadın doğuma ama düşündüğüm gibi ilgisizlik diz boyu
Yok yok paradan kaçtığını düşünmedim ya zaten niye kaçasın çocuğun için 😅 güzel bi doktor bulursun umarım gönlüne göre. Devletin ilgisizliği bi yana aynı doktora da denk gelmek çok zor, ben farklı farklı doktorlara güvenemem her seferinde

X