Hcg 27.68

Arkadaşlar merhaba 3 hafta 4 günlük gebelikte beta hcg 27 normal mi
Hayır normal değil doktora git bebeğin kalp atışları duy yoksa kimyasal olabir inşallah değilde bebek vardır benimde 3 haftayken değerim düşüktü 4 haftalık oldu kapl atışı yoktu gebelik sonlandırma yaptılar sennyine git görün inşallah bebek vardır Allah kucağına alamaya nasip etsin inşallah kazasız belasız olsun

Hayır normal değil doktora git bebeğin kalp atışları duy yoksa kimyasal olabir inşallah değilde bebek vardır benimde 3 haftayken değerim düşüktü 4 haftalık oldu kapl atışı yoktu gebelik sonlandırma yaptılar sennyine git görün inşallah bebek vardır Allah kucağına alamaya nasip etsin inşallah kazasız belasız olsun
Ya neresi normal değil, insanların moralini bozup yalan yanlış bilgilerle strese sokmayı bıraksanız mı artık? 4 haftalık bebekte kalp atışı olmaz zaten kalp atışı 6-7 haftalarda duyuluyor. Adetin ilk gününden sayılır gebelik haftası. Sizin duyulmadı diye gebelik sonlandırıldıysa 4 haftalık olmasının imkanı yok

Ya neresi normal değil, insanların moralini bozup yalan yanlış bilgilerle strese sokmayı bıraksanız mı artık? 4 haftalık bebekte kalp atışı olmaz zaten kalp atışı 6-7 haftalarda duyuluyor. Adetin ilk gününden sayılır gebelik haftası. Sizin duyulmadı diye gebelik sonlandırıldıysa 4 haftalık olmasının imkanı yok
Yürü git sen her yerde bok haberler veriyorsun senn bir bok bildiğin yok senin

Kimyasal ve Bebek geçirdim benim onun sonucu aynı 27 çıkmıştı değerim bir hafta 1400 çıktı sonra 16000 çıktı birden 400 düştü salaksın nesin git okul oku

Yürü git sen her yerde bok haberler veriyorsun senn bir bok bildiğin yok senin
Aynen, 4 haftalık gebelikte kalp atışı yok demek ki sağlıklı değil bıdı bıdı diyen kişinin kullandığı büyük laflara hele :)) erkek misiniz acaba bu kadar bilgisiz olunmaz çünkü gittiğiniz en kötü doktor bile gayet güzel açıklıyor kesenin 5-6, kalp atışını 6-7.haftalarda duyulduğunu

Kimyasal ve Bebek geçirdim benim onun sonucu aynı 27 çıkmıştı değerim bir hafta 1400 çıktı sonra 16000 çıktı birden 400 düştü salaksın nesin git okul oku
Hanımefendi kadının daha adet günü gelmemiş. 27 normal bir değer. Tek bir değerle ne kimyasal denir, ki sizde düşmüş işte hala aradaki bağı kuramıyorsunuz ilginç, ne de daha adet günü gelmeden kalp atışı beklenir.

Kardeşim anlıyorum da senin böyle oldu diye direkt hayır normal değil demen de umut eden birine karşı yanlış. Ben de 11 beta hcg de öğrendim bebeğimi eee allaha şükür değer de arttı kimyasal da değildi bu durumda da senin tezin çürüyor. Üslubun çok yanlış. Normalde yazmam da kayıtsız kalamadım üslubuna

Kardeşim anlıyorum da senin böyle oldu diye direkt hayır normal değil demen de umut eden birine karşı yanlış. Ben de 11 beta hcg de öğrendim bebeğimi eee allaha şükür değer de arttı kimyasal da değildi bu durumda da senin tezin çürüyor. Üslubun çok yanlış. Normalde yazmam da kayıtsız kalamadım üslubuna
Canım bak bir aylık bebek kalp atışı 3 hafta beli oluyor inşallah bebek vardır
3 haftada hangi bebeğin kalp atışı duyulmuş ya, bi durdum iki durdum da her cevabında aynı şeyler ayıp artık. Şunu okuyan birinin kalp atışı yok diye günü zehir olur bilmiyor olsa

3 haftada hangi bebeğin kalp atışı duyulmuş ya, bi durdum iki durdum da her cevabında aynı şeyler ayıp artık. Şunu okuyan birinin kalp atışı yok diye günü zehir olur bilmiyor olsa
Olumlu yorumlamanız için teşekkür ederim. Diğer arkadaş farkında değil galiba ama üzüntü de düşüğe sebep olabilir. Neyse ki bilinçliyim ve biri ay kalp atılı olmaz şöyle böyle dedi diye kendimi kahredecek değilim. Ben biraz erken fark ettim gebeliğimi ve buraya yazdıktan sonra da araştırdım gayet normal bir değerdeymişim önemli olan da düzenli artışmış gerisi de kadere kalmış bir şey. Bir halt bilmeden başına geldi diye herkesin aynı olacağını düşünüp insanları kıranlardan değil sizin gibi anlayışlı güzel yorumlayan insanlardan yorum almak daha güzel.

4. Hafta da nasıl bir kalp atışı bekleniyordu ki hangi hastane ise söyleyin gitmeyelim

X