Hcg 1.20 kaset test silik çizgi böyle olup hamile olan değeri yükselem var mı geç döllenme olabilir mi belirtilerimde var

lunashiva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
51
15
24
14.günü gecikmemin 4. Ve 7. Günü test yaptım negatif 12.günü yaptım yaptıktan bir süre sonra çok silik çizgi belirdi dün yine yaptım bir süre sonra yine çizgi belirdi daha net kuruma çizgisidir diye su damlattım daha da belirginleşti kan testi verdim 1.20 çıktı sizce geç döllenme olabilir mi bu şekilde olup hamile olan değeri yükselen var mı belirtilerim de var baş ağrısı kasık ağrısı sık idrara çıkma iştah açıklığı koku hassasiyeti hafif mide bulantısı

Yaptığım testleri sırasıyla atıyorum

Eklentiler

• DCA663B8-1014-462C-8B90-E4062E1A49C7.jpeg
    DCA663B8-1014-462C-8B90-E4062E1A49C7.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 567
  • IMG_2563.jpeg
    IMG_2563.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 433
  • IMG_2569.jpeg
    IMG_2569.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 367
  • IMG_2588.jpeg
    IMG_2588.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 349
  • 8EAD6946-DF79-4D84-857C-E7C123B7DD69.jpeg
    8EAD6946-DF79-4D84-857C-E7C123B7DD69.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 351
  • 80BC9040-4123-48DE-B116-6404792714F1.jpeg
    80BC9040-4123-48DE-B116-6404792714F1.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 533
14.günü gecikmemin 4. Ve 7. Günü test yaptım negatif 12.günü yaptım yaptıktan bir süre sonra çok silik çizgi belirdi dün yine yaptım bir süre sonra yine çizgi belirdi daha net kuruma çizgisidir diye su damlattım daha da belirginleşti kan testi verdim 1.20 çıktı sizce geç döllenme olabilir mi bu şekilde olup hamile olan değeri yükselen var mı belirtilerim de var baş ağrısı kasık ağrısı sık idrara çıkma iştah açıklığı koku hassasiyeti hafif mide bulantısı

Birde ara sıra düzensizliklerim oluyordu ama son 5 aydır günü gününe oluyordum bu ay 14 gün gecikme oldu

merhaba sizin gibi 1.20 çıkıp sonra artan değerler var böyle silik olup pozitife dönenlerde var ancak tam tersi olanlarda benimde değerin 2.98 olduğu oldu bir kere testte belli oluyordu silik ama o ay hamile değildim bende pcosluyum 2.39 çıktı bugün değer gecikme normalde de olduğu için kestiremiyorum bugün 36. günüm bekliyorum bende bence sizde pazartesi tekrar kan verin regl olmazsanız

Şu an ben de aynı durumdayım Gebelik testleri yaptım belki on tane hepsi de pozitif sonra gittim kan verdim0.100cıktı normalde böyle çıkmazdı sonucum sonuç şüphelendim iki gün sonra tekrar verdim1.20cıktı pazartesı gunu mide bulantı fazla yok ama kasık ağrım bel ağrım aşırı derecede var adete daha yedi gün var tabi bugün tekrar vereceğim ve normal şartlar erken gebelik testlerin pozitif kaset testi de yapmıştım iki tane ama onlar hiçbir şekilde çizgi çıkmadı çünkü zaten çıkmasını beklemiyordum o yüzden bugunde kaset testi yapmıştım ama bugün kaset gebelik testi yaptigimda iki tane yaptım ve ikisi de pozitif çıktı yani bugün gitsen bile sonuç üç civarı falan çıkması gerekiyor eğer zaten üçte çıkarsa bu sonuç olarak iki katı arttığına göre yine güzel gidiyor olacak hamile olma ihtimalim biraz daha yüksek olacak ama gebelik testini nasıl çıkıyor bu kadar düşük betalarda ben de bunu anlamıyorum insanların senin de yükselir sonucunu alırsan ben de merakla burada bekliyor olacağım beni de etiketle lütfen dualarım seninle ❤️

Merhaba canım aynı durumu yaşadım sonuçlarım böyle 3 haftalık gebelik dedi doktor

Eklentiler

• 1000006506.jpg
    1000006506.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 495
Merhaba canım aynı durumu yaşadım sonuçlarım böyle 3 haftalık gebelik dedi doktor
Öncelikle çok tebrik ederim sağlıkla gelsin inşallah 🙏 benim 23.günüm gecikmemin dün tekrar kaset test yaptın negatif çıktı başım ağrıyor iştahım açık arada çok yorgunluk basıyor sık idrara çıkıyorum kasıklarımda ağrı oluyor ara ara oldum olucam gibi sonra geçiyor şuanlık başka bir belirtim yok sizin tam kaç gün gecikme vardı 9unda değeriniz yükselmiş benimde 14.günde 1.20 çıkmıştı daha kan vermedim sizce ne zaman vermeliyim

Öncelikle çok tebrik ederim sağlıkla gelsin inşallah 🙏 benim 23.günüm gecikmemin dün tekrar kaset test yaptın negatif çıktı başım ağrıyor iştahım açık arada çok yorgunluk basıyor sık idrara çıkıyorum kasıklarımda ağrı oluyor ara ara oldum olucam gibi sonra geçiyor şuanlık başka bir belirtim yok sizin tam kaç gün gecikme vardı 9unda değeriniz yükselmiş benimde 14.günde 1.20 çıkmıştı daha kan vermedim sizce ne zaman vermeliyim
Aynı belirtileri yaşıyoruz benimde başım çok ağrıyordu kasiklarimda özellikle sol kasıgımda ağrı vardı en büyük belirtisi bu oldu zaten 3 haftalık gebesin dedi doktor fakat kimyasalmis şuan dusuk yapıyorum.
Ben %99 doğruluk oranı testlerinden aldım rglden öncesinde bile doğru sonuç veriyormuş aşırı silik çizgi çıktı hemen hastaneye koştum değerim o zaman yükseldi bence sen de test al kaliteli olanından silik bile görürsen hastaneye git. Tahmini hamile kaldığın gün de çok önemli 3. Haftada benim beta armis oldu.

Aynı belirtileri yaşıyoruz benimde başım çok ağrıyordu kasiklarimda özellikle sol kasıgımda ağrı vardı en büyük belirtisi bu oldu zaten 3 haftalık gebesin dedi doktor fakat kimyasalmis şuan dusuk yapıyorum.
Ben %99 doğruluk oranı testlerinden aldım rglden öncesinde bile doğru sonuç veriyormuş aşırı silik çizgi çıktı hemen hastaneye koştum değerim o zaman yükseldi bence sen de test al kaliteli olanından silik bile görürsen hastaneye git. Tahmini hamile kaldığın gün de çok önemli 3. Haftada benim beta armis oldu.
Çok üzüldüm geçmiş olsun ben kan verdiğimde 2.hafta oluyor gecikmenin haftaya kadar olmazsam yine test yaparım olmadı kan veririm bakalım hayırlısı

Merhaba ne oldu haber var mı değeriniz yükseldi mi

Bende doktora gittim bu civarlarda cikti degerim doktor negatif demisti ama daha sonra zaman gecince bir daha yaptim pozitif cikmisti

X