HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Canım ya ne güzel uğraşmış.Kızın iyi günlerde giyer inşallah.

Aşkitocuğum kolye çok değişik geldi bana da ama benim tarzım değil pek.
Bende üzerinde kelebek değilde onun benzeri bi böcek olan bi kolye istiyorum.Bulursam resmini koyarım.
Ama hiç sanmıyorum birinin bana hediye alacağını.benim kocam yalnız kredi kartıyla hediye almayı bilir.Demezki biraz kenara koyupta alayım.Kartla da almasını ben istemiyorum.Benim hediye işi yattı sankimmm

En iyisi ben kendim alayım :)))

Buldum dediğime benzer şeyler.Yusufcuk kolye;

Beğendiğim daha taşlı bi kolyeysi.tam benzerini bulamadım.

Son düzenleme:
kızlar ıslak mendili olarak içinde sadece su olan hangisi baktım sadece alkolsüz yazıyor ben sadece su olanı almak gerekiyorya alan varmı marka yazarsanız bütün aldıklarınız çok güzel ayy baktıkça bebe kıyafetlerine hemen dogurasım geliyor 34 günüm kaldı

evet bende uni baby yenidogan aldım sadece saf su ve pamuktan oluşuyor valla ben kolisiyle 30 paket aldım..

kızlar nasılsınız herkes koydu odalarını ve aldıklarını hepsi birbirinden güzel hepinizin bebişleri güle güle kullansın cicilerini...bende özendim. oğlumun odasının son halini göstermek istedim. ben 1 buçuk 2 yaşında oda takımı almayı düşündüğüm için böyle minyatür bi oda yaptım oğluma......

park yatağımız uyku setini buldum sonunda zor oldu ama....

dolabımız

buda askılı olan dolabımız

halımız ve hastane çantamız

bu perdemiz güneşten karanlık çıktı.umarım beğenmişsinizdir. öpüldünüzzzzzzzŞenizŞeniz

Srose canim güle güle kullanin canim odanizi oglusunla insallah en kisa zamanda ooooo güzelim yatagin icinde oglusunu görmeyi nasip etsin yüce Allah im.cook sirin bir oda tam erkek odasi canim......

çok güzel olmuş scrosecum ii günlerde yatsın oğluşun inşallah...

amandaa amann .. cook sheker canim benim ..güle güle oynayin yavrunuzun odasinda..

allah huzur icinde büyütmeyi nasip etsin MuuuCCCCCCCXxxxxxxxxxxxx

teşekkür ederim canlarım benim beğendiğinize sevindim. bütün iyi dlekleriniz için hepinize ayrı ayrı yürekten teşekkür ediyorum. hepimizin yavrularını allah bize bağışlasın uzun sağlıklı ömür nasip etsin inşallah. öpüldünüzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…