HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

a.s.Allah gönlüne göre versin canim insallah en kisa zamanda evinizide alir cocuklarinizla birlikte uzun ömürler sürersiniza.s..Allah kimin ne dilegi varsa verir insallah(amin)Önce bebislerimize sagsaglim kavusalim........Şeniz.

amiiinnn canım tüm iyi dileklerin için çok teşekkürlerrŞenizŞenizŞeniz

çok güzelmiş hilmiyecim beğendiğin kolye inşallah onu alır eşin allah gönlüne göre versin canım bende nazar boncuklu kolye istiyorum gerçi artık herkeste var ama çok hoşuma gidiyo onu alıcak sanırsam...

bende eşimle ve babamla kuyumcuya gittim...istediğim bilezikleri gösterdim...
babam hasır çok harika bir bilezik almıs(benim gösterdiğimi), eşimlede temmuz basında gidip alıcaz...2si aynı olsun istiyorum...
ama fiyatlar gercekten çok uçuk...incecik bilezikler 500-600ytl den baslıyor...

sonucta bir kere dogum yapıyoruz demi ama

Önemli degil canim kimin ne istegi varsa gerceklessin istiyorum Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin herkesin gönlündekini versin.O zaman dünya ne güzel olurdu demi:)))))Yine güzelde daha güzel olurdu........Insallah hayalindende erken kavusursun dileklerine........

kzılarrr ya eşim bana doğum hediyemii almıştıı
laptop istiyorum diye evde canım sıkılmasın diye erkenden aldıı
ama şimdi benim gönlüm geçtii ondannn:dilcikar::dilcikar:
bende isterim takı felannn:dilcikar:

Aynı sey bende de var bilion mu benimki de oyle dio aldım ya hediyeni işte diyoo:mymeka:

askitom kiz cok guzel
insallah esin alir istegidin takiyi kolyeyi
ve sende guzel gulze gule gule takinirsin insallah

yok anam yok benım kı koca deıl yaw

kolye supermış kız vallahı begendım

bakalım benım herıften ses çıkmıyo yahu

Ne zamandır bişey eklemiyordum...
Bunlar babaannemizden...

bunlar da anneannemizden...

ilki dantelli saten nevresim takımı... gelin olacak kızım :))

bunlar da 3 adet normal battaniyelerimiz...

kolye yi begenmenize gercekten cok sevindim kizlar:asigim:

meralcim harikalar yaratmis kaynanan ve annen .. özellikle 1 ve 2 numaraya bittim .. allamm kizina giydirip bi daha gösterirsin bunlariii :))

1 ve 2 ye ben de bitmiştim... kayınvalidime daha benim pançom ve bolerom yok böyle ben de istiyorum bunlardan diye tutturdum :))) ki kadını görseniz elleri titrer sürekli. nasıl yaptı bunları hayret ediyorum valla... ikinci bi de tek tek boncuklarla işlenmiş. onlar pek belli olmuyor. boncuklarını da görümcem işlemiş.

Son düzenleme:
Meralcim Maşallah Ne Güzel Olmuş Kizimizin Kiyafetleri Anneneye Babaanneye Maşşalah Ellerine Sağlik

meralcim çok güzelmiş ellerine sağlık anneaneyle babaanneninn ii günlerde giysin inşallah senin zilli...

kızlar yaaaa, ben bi donence almıstım ya o park yataklara takılmıyormus..
mobilyalara iki sunta arasına monte ediliyormus..
ben park yataga takılan dönence nasıl bulucam, alanlar site veya dukkan adı verebilir mi??????

Meralcigim kayin validenin ve annenin hediyelerini ,bebisine güzel günlerde giydirir eskitirsin insallah canim . saglikla sihhatle giydirmek nasip etsin ALLAH im canim

kızlar yaaaa, ben bi donence almıstım ya o park yataklara takılmıyormus..
mobilyalara iki sunta arasına monte ediliyormus..
ben park yataga takılan dönence nasıl bulucam, alanlar site veya dukkan adı verebilir mi??????

canım ben hepsiburadadan kraftın dönencesini aldım kendin kuruyorsun yaklaşık 2 dk çalışıyo ööle uygun da bişey 20 küsür sanırım park yatağa da oluyor resmini de ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…