HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Bu Dikişsiz bak daha Rahat ben bunu kulanıyorum..

buda dikişli sadesini bulamadım ama senin ekledigin resmin ortasından dikkat edersen dikiş geciyor canım

dikis olunca noluyor ki ben onu anlamadim diyorum ya hic anlamam bundan tatlicadiarzukafamçokkarıştı

benim rahatszı ediyor mesela gögüs uclarım takılır yada bir tshirt giydimde cizgiler dışardan belli olur cok rahatsız olurum sen olurmusun bilmem ama tabi..sengözlerimebaksanab

ha o yonden soluyorsun hay allah seni emi bilmem ki bakalim alip denicez :)
sagol sekerim benim

sizin ordaki fiyatlar kac tek bi tane emzirme sutyeni canim ?

VALLA BEN HİÇ UYUYAMIYORUM.
AMA BUGÜN DELİ GİBİ UYUDUM.
8 de KALKTIM 10:30 da UYUDUM. 13:30 da KALKTIM 14:45 YİNE UYUDUM vE ŞİMDİ KALKTIM.

SEN GÜNEŞ KREMİNİ NE YAPTIN CANIM ?

kesin bozuk olduguna karar veridm :)
o kadar putur putur ki fıs fısıda tıkandı hic basmıyor artık..çöpe gidecek..
sebamed alıcam tabi deneyerek:mymeka:

Bu Dikişsiz bak daha Rahat ben bunu kulanıyorum..

buda dikişli sadesini bulamadım ama senin ekledigin resmin ortasından dikkat edersen dikiş geciyor canım

ilki guzelmis adasu
ben iki tane aldım acaba 1 tane daha alsammı?
beden nasıl aldın cnm ..yani normalde kac takıyorudn emzirmeyi kac bedeb aldın

kesin bozuk olduguna karar veridm :)
o kadar putur putur ki fıs fısıda tıkandı hic basmıyor artık..çöpe gidecek..
sebamed alıcam tabi deneyerek:mymeka:

ALDIĞIN YERE iADE ETME ŞANSIN YOKMU CANIM?
SONUÇTA BU SENİN EN DOĞAL HAKKIN.
SEN BİLİNÇLİ TÜKETİCİSİN BİLİNÇSİZ OLANLAR BİRDE BU ÜRÜNÜ GÜVENİP KULLANACAKLAR...

allahim yarebbimmmmm kaliplarda al beni dio yha yerim onlari :)) bütün hayellerin gercek olur insallah
Kızlar bu sandaletlerimizzzz... :dance:

budan cıngıraklı sulu dişligimiz :teytey:

cok tatlilar canimmm

gecmis olsun bitanem ..cok fazla kafana takma .. allah baska dert vermesin .. allah beterinden saklasin

kizlar bu nasil sizce iyi mi ?kafamçokkarıştı

ben begenmedim canim .. bende genelde dar giyindigim icin disardan belli oluyor die dikislerden rahatsiz oluyorum bak sana benim aldigimi göstereyim ..cok esnek ve cok rahat ayrica cok destekliyo .. yani gögüslerin benimki gibi büyükse.. ve beden olarak S,M,L,XL var ..yani zorlanacak bise deil.. M sini almistim tam oldu .. annem gögüslerin büyür dedi bende geri yolladim L sini aldim cnm (EBAY ,13 EUR ,markasi medela)

hazirliklari hizlandirmissin canim benim .. cok seker aldiklarin.. hele taytiniza bittimmmmm

bunu kizima aldim iki gun icinde evde olmasi lazim yani umarim
ve bunu alcam insallah
:asigim:

süpermis canim .. adidas nike ve puma gibi markalarin bebis kiyafetleri ve ayakkabilari harika oluyo zaten.. oglusumunda var ..

çorumlu ,adasu ve darkinlife güle güle kullanın aldıklarınızı hepsi ayrı ayrı çok güzel...

çok güzelmiş kıslarr aldıklarınızz.üzerlerinde eskisin inşaallah.adasuu yap kızınla kurabiyeleri çaya gelelim sana okmi.

ilki guzelmis adasu
ben iki tane aldım acaba 1 tane daha alsammı?
beden nasıl aldın cnm ..yani normalde kac takıyorudn emzirmeyi kac bedeb aldın

80,85 arası kullanıyordum şimdi taktıgım 85 ama dar gelmeye basladı ben 2 tane aldım digeri 90 o daha raht olur şimdi

kızlar bıraz buyuk alın benım ahraba 75 kullanıyormus sımdı 90 la 95 takıyo sut doluyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…