HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

oh adasu dokturmusun gene canim ya gule gule kullansin cadi kizinnaniknanik

disleri cok kotu kizlar ondan yenileri cikmasi icin mecburen alacaklar ameliyatla bende korkuyorum iste gun yaklastikca
aslinda agustos yada bi sonraki ay olacakti ama dedilerdi biri bosaltirsa yerini sizi aliriz bende dua ettim ki dogumdan once olsun bitsin de kurtulalim allahin izniyle
almazlarsa bunlar dusune kadar yeni gelenler de kotu cikar dedi doktorlar en iyisi almak
allahim saglikla bitirsin bu isi vallaha kurban kesecem hersey hayirlisi ile bitsin de cok korkuyorum nolur duanizi eksik etmeyin kizlar :çok üzgünüm:

Bende Dönemiyorum Rahat Rahat
Vucüt Ağirlaşti Kolay Değill
Yaniyorum Bide Sicaklardaa

Ay canim seninle aramizdada fazla yok kiz daha bir ay cekecegiz bu cok uykulu agrili geceleri neyse yolun sonunda alacagimiz hediye hersikintiya degiyor Allah yardimcimiz olsun.Bu arada benim tansiyon sinirdaymis birazcik daha yükselirse erkenden alma ihtimali var bakalim kismet ne zaman? Hayirlisi......a.s.Allah tan sicaklar beni pek etkilemiyor ama sisiriyor:bbo:

--------------------------------------------------------------------------------

Haftasonu kızıma bunları aldım.

bunları dekorasyonda kullancam minik balıklar :)

Bu da gelecek yaza taytımız:)

Adasu sulu dişliğiniz ve sandaletiniz hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çorumlu geçmiş olsun canım oğluna.

Son düzenleme:
kızlar bende mi anormallik var uyurken zorlanıyorum ama bi uyudummu tamam 1 de yatıp 11 de falan kalkıyorum :))

VALLA BEN HİÇ UYUYAMIYORUM.
AMA BUGÜN DELİ GİBİ UYUDUM.
8 de KALKTIM 10:30 da UYUDUM. 13:30 da KALKTIM 14:45 YİNE UYUDUM vE ŞİMDİ KALKTIM.

SEN GÜNEŞ KREMİNİ NE YAPTIN CANIM ?

Ay canim Allah yardimciniz olsun dis cektirmek cok zor benim kizimin 3 disini birden cektiler cürük felan yoktu ikidis geliyormus onun icinkafamçokkarıştı insanin ici gidiyor o kücücük agzina kiyamiyor insan Insallah canini cok yakmazlar yavrunun üzülme olurmu canim sabirli ol:teselli:a.s.

DARK GÜLE GÜLE KULLANIN, HEPSİ ÇOK ZEVKLİ :))
TAYTINA AYRICA BİTTİM.

Son düzenleyen: Moderatör:
ÇORUMLU OĞLUŞUNA GEÇMİŞ OLSUN.
BU HAMİŞ HALİNLE SENİNDE iŞİN ÇOK ZOR VALLA.
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ...

aman canım dikkat et tansiyonaa devamlı takip et
hayırlısı olur inşallahh..
şu zaman geçse artık benim her yerime ateş basıyoo
çok mu ateşliyim neyimm:roflol::roflol::roflol:

canım baya çürümüş o zaman demekki ..Allah yardımcınız olsun .. sağlıkla kurtulsun oğluşun

gelincik ben her gece yatmadan önce ılık duş alıyorum canım sonrada mışıl mışıl uyuyorum .. yoksa benimde ellerim ayaklarıma ateş basıyo uyuyamıyorum

aynen bendede uyku hali oluyor bende fatoş senin gibiyim dönerken garip sesler çıkarıyorumm ahh uhhhderken sabah oluyor eşim taklidimi yapıo benim çok gülüyorum:roflol: ama sağdan soluma dönmek ızdırap gelio dönmedende olmuo çünkü bacaklarım uyuşuyoo kendimi kocakarı gibi hissediyorum bir kalkıyorum sabah ayağa kalkana kadar baya bi zaman geçioo:roflol: allah yardımcımız olsun walla az kaldı artık hayırlısıyla alalım bebişleri kucaklarımızaa:asigim:

çorumlucum geçmişş olsun canımm
adasu ve darklife aldıklarınız çok güzel ii günlerde kullanın inşallahhh

parasi da iyi sanirim 23.95 iki tane
almayi dusunuyorum hic emzirme sutyeni almamistim
kizimda almak nasip olcak insallah ilk defacik yani

canım corumlucum bana sorarsan bak ben aldım kulanmaya başladım bunun ortasında dikiş izleri var dikişsizlerini tavsiye ederim ben sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…