HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kıııızz nerden aldınınız o ineği yaa internette varmı kiii

canım banada görümcem hediye etti ama dışarda fazla görmedim hepsiburada.comda var ama renk secenekleri cok güzel yok istersen bak ordan

bunu az once internetten siparis ettim kizim icin :asigim:
çorumlu çok tatlı bişey ya bu...kimbilir nasıl yakışır minik kuşuna...

allah sağlıkla sıhatle giymek nasip etsin.iyi günlerde giysin inşallah....

kızlara süper şeyler var ya,kıskanıyorum ama sırnaşık şey kafamçokkarıştı sırnaşık şey

çorumlu bayıldım çook şeker bişi ben de bööle şeyler almayı düşünüyorum ama biraz kendini toparlasın bebişim gidip beraber seceriz kızcemle dimi ama yerim ben onu yaaa...

önce çamaşırı yıkıyor. 15 dakikalık programı kullandık biz yeni giysiler olduğu için. sonra leğen yada küvette duruladık ve sıkma/kurutma bölümüne attık bizim büyük makineler ne kadar nemli bırakıyorsa bu da aynı şekilde kurutuyor.
sen bilirsin ama bence bu daha iyi çünkü elde sıkınca çamaşırlar çok kırışıyor. birde sulu kaluyor.ağustoslarda çoğunluk aldı bundan memnunlar.
bir sitede daha da ucuzdu ama bizim acil diye kargo beklemek istemedik.bebişlerim gelmeye karar verdiğinde almıştık. çantamız hazır olsun diye...

çok güzel çorumlucum kimbilir ne kadar yakışır senin zilliye allah giydirmeyi nasip etsin cnm...
çok güzel düşünmüşler gerçekten dilek ağacını her gelen bişi yazar ne güzell büyüyünce hatıra kalır

Canım çok teşekkürler.Çok hoş cidden.Bende yapmak istiyorum bir ara.
Evet anladım pullu harcı nerden temin ettin?Böyle şeyler nerde satılır pek bilgim yok.İlçede yaşıyorum da ben

Kızlar hepinizin aldıkları çok güzel.
Salopetler,yeni ciciler,dolaplar,park yataklar(İçini yerleştirince çok hoş geldi gözüme.Normalde beğenmedim ben pek park yatakları aslında.Ama bu hoşuma gitti),miniçamaşır makinaları ve varsa sayamadıklarım...Hepsini güle güle kullansın bebekleiniz.

Ya o bardak süslerini dantelden anlayanınız varsa eminim çok hoş yaparsınız.
Ben danteli biraz bilirim.Gösteren olursa.Anneme sormak lazım aslında o biraz yeteneklidir.Minik bir dantel örse bardağa üzerine istediğimiz süsü yapıştırırız.

ayyy kızlar çok güzel şeyler bunlar ya bizim zamanımızda gelse de bizde alsak artık
hepinizin ki çok güsel

perihancim elbise cok seker cnm..

su makina olayi biraz abartili ..
bence gereksiz bise..
tabi herkes kendi bilir.. bu benim sahsi yorumum sadece.. :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…