HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Canim Evet Güzel Olmuş Güle Güle Kullan Bakalim Benimkinide Annem Almiş Nasil Olacak Park Yatağin Içinde

zinedila sonunda kavuştunuz dolabıınıza içi dolar merak etme sen...güle güle kullanın canım biz de dolabını almadık daha....

hidenisko çook tatlıymış oğluşunun kıyafetleri Rabbim bana da bir erkek evlat nasip etsin yaaa çoook şeker bunlar çoook

BENDE ALLAHIN İZNİYLE KIZIMI KUCAĞIMA ALAYIM, BİRDE OĞLUM OLSUN İSTERİM.
OĞLUM BİRAZ BiTİRİM OLSUN iSTİYORUM :))

BİRDE GÖRÜMCEMİN OĞLUNU GÖRÜYORUM, EŞİMİ TAKLİT EDİYOR O HALİNE BAYILIYORUM.
OĞLUM OLURSA BİRGÜN, BABASIYLA AYNI MODEL GİYDİRMEKTE HAYALLERiMİN ARASINDA :))
DÜŞÜNSENE PİJAMALAR AYNI, ÇAMAŞIRLAR AYNI :))

u2irem cim dun annemle çarşıya çıktık,nevresim almak için...bizimde beşiklerimizin ölçüleri 60*120 olmasına ragmen nevresimi diken yer 100*150 ölçülerde dikileceğini söyledi...aslında dogrusuda bu...bebek yatınca onun vucudu yorganını kaldıracak...eve gidince uyku setine baktım oda 100*150...

evet cnm ne güzel olur yaa... bizde ben erkek eşim kız bebek istiyordu ben ilk erkek olsun ki kardeşlerine abilik yapar diye düşünmüştüm...bide anneler erkek çocuklarına ayrı bi düşkün oluyor galiba...eşim de bi kızım olsun daha ne isterim diyordu...Allah ım çocuk hasreti çektirmesin kimseye isteyen herkese nasip etsin sağlıkla gelsinler de önemli olan o...ama inşallah birer tane de oğlumuz oluryerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

zinedila hadi gözün aydın cnm sonunda dolabına kavuştun , darısı başıma yarın diyolar ama bakalım.. bu arada ben de pembe gri olarak gördüm rengini .. perdeyi açıp fotosunu öyle çek bence , içini zevkle doldurursun inş..

hidencim maaşallah oğluşuna ne güzel şeyler almışsın , güle güle giydirirsin inş..

u2rem cnm uyku setin o kadar sevimli ki yatağı çok şirin bir hale getirmiş , tam bebek için yapılmış ..

gelincik ne tatlı o öyle güle güle kullanın cnm bayıldım walla

ay hepimiz birer süt ineciği olacağız yawwww doğumdan sonra
:roflol::roflol::roflol::roflol:

internetten sipariş verdim..alacaklar kalmayınca 6-12 aylıklara başladım :)))

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeygüle güle giysin cnm

kızlar dolabımızı geldi sonunda:))

buda içi biraz şuan için boş izmirden gelicek çoğuu

cok tatli cnm .. sizin yatak nasildi? park yatakmi?

kızlar alt açma minderimiz nasıl

:icecream:cooook sekeeer

aaaa ne güzel kızzz :dance: yaa kızlar bende sanırım 1cm capında bir acılma var yarın doktora gidicem bakalım hayırlısı..

kızlar hepinizin aldıkları çok güzel,güle güle mutlu günlerde kullansın minikleriniz...

gelincik inek çok güzelmiş gerçekten.görümcem yok ki şöyle güzel hediyeler gelsin:asigim:

bende yarın gıtcem kız
nst ye bağlıyacaklar ama muayene yok
bebegımı goremıcem yanı

bende yarın gıtcem kız
nst ye bağlıyacaklar ama muayene yok
bebegımı goremıcem yanı

ben belki göremeyebilirim kızımı detaylı ultrasona giricem plesentaya bakılıcak 2 monitör yok mallesef detaylıda belki doktor ayriytten gösterir kızımı bilmiyorum hazırlıklı gidiyimde belki catı muanesi yapabilir ayy hadi hayırlısı :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…