HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Çiğdem aynayı daha yakından görmek isterdim.

kızlar pardon yaa darkinlifeyi kırmak istemedim.görgüsüzlük saymayın nolur.
kısaca anlatayım istersen.marangoza mdf kestirdim.aynanın kenarlarından 5 er cm taşıcak kadar.ortaya aynayı yapıştırttım.kenarlarına kalın karton paspartü çerçeve kestim 5 cm genişliğinde.kartonu saten şeritlerle sararak süsledim.üzerini boncuk ve kurdelalarla süsledim.ayna ve saten arasınada pullu harç yapıştırdım(silikon tabancasıylan)derya baykal hesaabı

Son düzenleme:
kızlar güzel dilekleriniz için çook teşekkür ederim
senacecim evet titreşimi müziği ve sallanabilme özelliği var biz şimdilik sallanma ayaklarını takmadık senin kapı süsüne bayıldım bu arada...yeteneklisin vesselam:teytey::teytey::teytey::teytey:
çiğdemcim ellerine sağlık cnm çook güzel yapmışsın aynalarıa.s.a.s.....

u2rem çook tatlı cnm yaa.. bayıldım çok şirinmiş yatağı .. tıpkı bir bebek gibi yatağı da öyle sevimli göründü bana ne bilim .. zaten duygusalım bu aralar .....

kızlar hepinizin aldıkları çok güzel allah kullandırmayı nasip etsin inşallah

ayyy çok sekerler kızlar park yatta gusul içinde kı uyku setıde tabı ıcınde uyuyacak bebekte ayyyyy heyecanlandım şimdi

u2remcim canım çok güzel güle güle kullansın bebeğin inşallah...
bu arada park yataklarımız ve dönencemiz aynı :)))))))))))))))))))))))

u2remcim canım çok güzel güle güle kullansın bebeğin inşallah...
bu arada park yataklarımız ve dönencemiz aynı :)))))))))))))))))))))))

çoook şeker oldu yawww bakalım bizim kızlar da beğenecek mi... hele ki beğenmesinler:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

nasıl beğenmezler onlar bizim yanımızda olup emmekten başka bişey düşünmiyceklerki biz ne alıyosak kendimizi eğlendirmek için alıyoruz demii amaa

U2rem Yataklarimiz Ayni çok Kullanişli Bunlar Güle Güle Kullan Ama Benim şu Oyuncaklardan Yok Onu Ayrimi Aldin Sen Canim Ben Birde Nazar Boncuklu Cibinliklerden Yapayim Diyorum Gerçi Ben Yapamam Annem Gelince O Yapar Artik

U2rem Yataklarimiz Ayni çok Kullanişli Bunlar Güle Güle Kullan Ama Benim şu Oyuncaklardan Yok Onu Ayrimi Aldin Sen Canim Ben Birde Nazar Boncuklu Cibinliklerden Yapayim Diyorum Gerçi Ben Yapamam Annem Gelince O Yapar Artik

nazr boncuklu cibinlikde nasıl ilkyascığım merak ettim resmi felan varsa eklermisin canım.. bende henüz cibinlik almadım yaa..

uremcim park yatağını zçok güzel canım ii günlerde yatsın bebiş içinde inşallah...

demek senin ki de bundan 3 olduk valla aynı yataklı:)))evet canım dönenceyi ayrı aldık park yatağın kendi cibinliği var file gibi ama senin bahsettiğin nazar boncuklu cibinlik nasıl ki bak merak ettim şimdi:uhm::uhm::uhm: bi yerlerde resmi falan varsa atarsan bize de fikir olmuş olur..
.

kizlar cok cici hersey..
u2rem güle güle yatsin kuzun icinde..
cigdem aynalar süper ötesi.. banada gelsene sen

kızlar güle güle kullanın artık hazırlıklar tamamlandı sayılır bende park yatağımızı ekleyelim dedim bugün uyku setimiz geldi de yerleştirdik....

güle güle kullansın bebişin inşallah..arkadaşım park yatak için uyku setini nereden buldun ??

internetten sipariş verdim..alacaklar kalmayınca 6-12 aylıklara başladım :)))

Son düzenleme:
U2remcim Canim çok Güzel Olmuş Bende Böyle Tam Yerleştirilmiş Park Yatağini Merak Ediyodum Banada Fikir Oldu Hafta Sonu Memlekete Gidicem Inşallah Annem Almiş Uyku Setini Getirip Bende Hazirliycam Ozaman Koyarim Fotosunu

hidennisko kiz oglanin salopeti yani pantulu cok guzel ben bayilirim bolelerine
benim oglaninda cok vardi gule gule giysin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…