HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Nilşah allah razı olsun yaw cogu benim aklıma bile gelmemiştii..Hemen bi kagıda yazıyorum bunları canım

alısveriş işini bitirenleerr..
Lütfen neler aldıgınızı bi liste yapıp yazar mısınız hastane cantası hariç..Ben yeni cıkıcam da eksik bişey kalsın istemiyorum simdiden mersi canlarım..

canım aldıklarımı yazmaya çalışayım.
BAKIM MLZ:doktorlar genelde sebamed ürünlerini tavsiye ediyorlar bende o yüzden onun ürünlerini aldım.

şampuan
pişik önleyici krem
pudra
banyo köpüğü
bebe yağı
yeni doğan için ıslak mendil.alkol parfüm içermiyor(uni baby)
ağız silme mendili
yeni doğan bebek bezi
banyo süngeri
küvet
kova ve maşrapa
banyo filesi yada süngeri
tırnak makası
fırça ve tarak seti
emzik(kesik uçlu ve slikon olanlardan nuk markasında var)
biberon
ateş ölçer

kıyafet olarak ben coştum aldıklarımı yazmayayım o yüzden.onun dışında port bebe ve takım çantası.alt açma seti,penye battaniye,banyo havlusu,..canım aklıma gelenler bunlar umarım işine yarar.

hmm tamam yatıyormus tam sanırım..
guzel ama cok kullanılacagını düsünmüyorum
ucuz bisi de degil
bence gereksiza.s.

Nilşah beşik yerine onu kullanabiliyosun değil mi ayrıyeten besiğe ihtiyac var mı? Benim de cok hosuma gitti ozellikle sallanma işi ondan almayı dusunuyorum..
canım sanırım 1.5 yaşına kadar sallanma özelliğinden de yararlanarak beşik olarak kullanabiliyorsun.yani benim aldığım mobilya beşik uzun süre boş kalacak.sığabildiği müddetçe otomatik beşiği kullanıcam.çok rahat valla bebişini koy sallansın.sürekli başında olma derdide böylelikle ortadan kalkıyor.çok güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim.

HALIMIN MARKASI HOME &STYLE KAŞMİR HALI ŞUBELERİNDE VAR.
100 x 150
150 x 200 gibi ölçüleri var.
ÇAMAŞIR MAKİNASINDA YIKANABİLİR.
SOLMA ya da DÖKÜLME OLMAZMIŞ. ( Garantili )

sağol arkadaşım.çok kararsız kaldımda halıda ve ana kucağında.halının bende kolay yıkanabilir bişey olmasını istiyorum.çünkü sonuçta bebek için hijenik bir ortam olması gerekiyor.şuan olmasa bile biraz büyüdüğünde doğrudan teması olacak.ya bu arada arkadaşlar ana kucağını hangi marka aldınız?çoğunun kılıfı kalitesiz gibi duruyor.iyi olanlarda çok pahalı.çok az kullanabileceği bişey için çok fazla parada vermek istemiyorum.bir ara bende aldıklarımızın resmini koymak istiyorum:icecream:

kızlar bir soru da benden ben küvet aldım ama bu küvet filesi yoktu aldığım sitede nerden bulabilirim ya sanırım gerekli bişi ....önerebileceğiniz bir site felan var mı?

anammmm kizlar 3 saattir resimleri bir araya toplamayi denedim .. simdi dosyalardalar tek tek koycam bakalim .. bazi resimler cikmadi benim pc de artik atladigim unuttugum ve cikmayan resimler icin kusura bakmayin :uhm:

kızlar bir soru da benden ben küvet aldım ama bu küvet filesi yoktu aldığım sitede nerden bulabilirim ya sanırım gerekli bişi ....önerebileceğiniz bir site felan var mı?

bir çok sitede var canım.ben sevi bebe marka file aldım ekonomik ticaretten gayet memnunum.çok kaliteli..tavsiye ederim.

ADASU:
resim006uy0.th.jpg

resim008hm5.th.jpg

resim009qm9.th.jpg

vkbblhe5rra3.jpg

7nbavcivcivbebesq3.png

vfy6vtfy3003is4.jpg

bebekguvenliuykuminderidg4.jpg

resim012ku5.jpg

resim011ha6.jpg

resim010jk0.jpg

resim015zo2.jpg

resim016ql8.jpg

resimdl9.th.jpg

resim018ei7.th.jpg

resim019nu6.th.jpg

bu bizim park yatagımızzz nasıl kızlar rahat görün diye büyük koyuyorum:teytey:

resim020lo6.th.jpg

resim021wg5.th.jpg

resim022fh3.th.jpg

buda bebek arabamız kızlar bakın bakalım begenicekmisiniz :dance:[/QUOTE]

askito hayırdır kuzum benim kızımın ceyizimi düzmüşsün:roflol::roflol:

kızlar kızıma aldıklarım geldi sizede resmini cekip gösteriyim dedim :dance:

Bunlar sebamed ürünlerimiz

resim035uh8.jpg

Bu emzigimiz ve emzik kutumuz alıştırmamak lazım ama gene bulunsun diye ben aldım

resim036up1.jpg

kızlar buda filemiz ama gercekten cok güzel bir fileymiş ben başka bir arkadaşta görmüştüm cok ince sade bir fileydi bu havlulu saglam bir file file alıcakları kesinlikle bunu tavsiye ederim sevi bebenin filesi

resim032pv7.jpg

bunlarda küvetimiz kovamız ve maşrafamız sedefli pembe cok güzel yaa küvetimizde büyükmüş bu kadar büyük beklemiyordum

resim034ge7.jpg
resim033sw3.jpg

Dolabımızzz.. :dance: daha icini yerleştirmedim kızlar sadece etrafta dagınık durdugu icin dolabın icine soktum bazı şeylerini

resim037aa9.jpg

resim038km5.jpg
resim039ra1.jpg
.....................................

X