HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

dün oğlumun arabasını aldık sonunda...(baby 2 go) annemlerin evinde.haftaya resmini eklerim artık...
sebamedin ürünlerini almıştım ama johnson baby bed time serisinide aldım.
ve küvetini,deterjanını,yumuşatıcısını aldım.(hacı şakir sabun tozu,yumoş baby)
görünüşe bakılırsa bi eksiğimiz kalmadı...:dance::dance:
çarşamba günüde cicilerimizi yıkayacam.haftaya annem gelcek,birlikte ütüleyecez...

güle gülee kullanınn canım aldıklarınızı.......a.s.

bir oğlusunuz eksik kalmıs demekki...inşallah oda zamanında gelir...aldıklarını gule gule kullanır...

canımcıım öncelikle a.s. eşin ve bebişinle nice mutlu yıllaraaaaaaa.s.
bence eşin akşama çooook güzel bir süpriz yapıp bu günü telafi edecektir.sen de ne kendini ne de minik kuzunu üzme ne güzel allah bu evlilik yıldönümünüzde size bir melek yolluyor bundan güzel mutluluk yok....

sağol canım benim çok teşekkür ederim.ağlıyorum valla,çok bozuk ya sinirlerim.bebişimde üzülüyo.kendimi toparlamam lazım...

bu arada gelmişim buraya yazmışım,sonrada temmuz anneleri buraya bölümüne yazmışım aynı şeyi.kusura bakmayın artık kızlar.ben ne yaptığımı bilmiyorum...

mutlu yılllara ayerbacım öncelikle sakın üzme kendini sen üzülürsen bebişinde üzülür sonraa aldıkalrını güle güle kullan bizde bugün küvetini aldık oğluşumun pek fazla eksiğimiz kalmadı artık bi tek eksik çocuklarımız...

ne keyifli degilmi bebislerimizin eksiklerini tamamlamak bile bizlere nasıl keyif veriyor
kimbilir ustlerinde gormek nasıl guzel olcak :))

ohh ohh ne güzel valla benimde herşeyim bitti bende baby2godan aldım arabasını sebamed ürünlerini bide jahnson babynin bed time serisini nerdeyse herşeyi aynı almışız :teytey:

iki ayrı marka kullanmayım diyordum ama görünce dayanamayıp aldım johnson babyi...
kullansammı kullanmasammı karar veremedim...
belki sebamedlerin bitmesini beklerim ben,kararsızım...

bebek arabası için dünya kadar yer gezip,dünya kadar markaya baktık hiç biri içime sinmedi.bazılarının özellikleri güzel ama kumaşı naylon gibi,bazılarının içi hiç yumuşak değil taş gibi.çok gezdik ama değdi gezdiğimize.

ayy canım aynı düşüncedeyiz seninle bende okadar gezdim hic birini begenmedim baby2 gonun pedi daha kalın daha iyi geldi banada bende ondan onu aldım en güzelide o geldi icime o sindi :dance:

merhaba arkadaşlar ya benım dah açok eksiğim var bide şimdi bebek gelmeden beşik eve gelmez inancı çıktı ortaya ben hastanedeyken beşiğimiz gelecekmiş eve bebk gelmeden getıırılmezmışş eskı köye yenı adetttt offf ben eksıklerıme üzülüom bır turlu tamamlayamadım dıye bunlar baana adet çıkarıyoo yaaaaaaaaaaaaa deli olacam ....böyle adetleri olanlar varmı kıslarrr.

ayerbacim canim hayirli olsun aldiklariniz..evlilik yildönümünüz de kutlu olsun .. takma kafana .. yarin aksam cikarsiniz sizde..hem daha ii haftasonu.. telefonlarada cikmayin haaa :)

bende bugün kirmizi pijama buldum kendime.. almistim dandik dandik biseyler uydurmustum ..simdi icim daha rahat etti :teytey:

hepsii batıll inanççç canımmm
doğucağı varsa bebeğin sen beşiği eve getirsende getirmesende hiç bişey olmazz...
bana çok erkennn alma iyi saymazlar felan dediler ama ben hiç kimseye kulak asmadımm

ay bence de ya bosver gitsin
keyfinin kahyasimi insanlar
walla ben herseyi kendi istedigim gbii yapiyorum kimse de karisamiyo korkuyo benden klava:

Kizlar Merabalar Ben Geldim Temizlipimde Bittti Ohhh Benden Rahati Yok Herhalde Aldiklariniza Tek Tek Baktim Hepsi Birbirinden Güzel Allah Güzel Günlerde Hullandirmayi Nasip Etsin Inşallah Hepimizee

Ayerbacım eşinle bebeğinle nice mutlu senelere. üzülme demiyeceğim sana.Sadece bebeğini üzme diyeceğim. Eşinin abisinin yaptığı çok ayıp. Bene üzüleceğene bunun hıncını, intikamını nasıl alırım diye düşün....

Kızlar bu arada hepinizin aldıkları çok güzel. İyi günlerde kullanın.... Bizimde odamızın gelmesine 4 gün kaldı. Ömrüm gün saymakla geçiyor ya.. Düğüne bu kadar kaldı.. Bebeğe bu kadar var... odasına bu kadar... Bu ne ya askerlik yaptırıyo hayat bana.. Bir şafak bitiyor bir şafak başlıyor....

hayat bu guzelım sonrada 1 ya gecseydı bıraz daha buyuseydı yasına gelseydı okul cagına gelseydı vs vs olacak hep

HALIMIN MARKASI HOME &STYLE KAŞMİR HALI ŞUBELERİNDE VAR.
100 x 150
150 x 200 gibi ölçüleri var.
ÇAMAŞIR MAKİNASINDA YIKANABİLİR.
SOLMA ya da DÖKÜLME OLMAZMIŞ. ( Garantili )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…