HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

srose yatağınız da çok şeker boyutları nasıl bizim aldığımız biraz büyük çıktı 80x120 pierre cardin 132L di sanırım modeli kapıları hesap etmemiştik kapılardan geçmiyor kapıların genişliği de 80 cm...evde gezdirebilsek daha ii olcaktı neyse artık...bende anakucağında gezdiririm bebişi:))))

canımm bende senin modellden aldımm ve çokk aradımm o ölçülerde olmasınıı çok genişş rahat bi yatakkk...
tam anlamıyla içime sinen tek park yataktı açıkçasııı...

kızlar teşekkürler beğendiğinize sevindim .a.s.arzucum sana çok teşekkür ederim beni yönlendiripte bunu önerdiğin için gerçekten çok güzel. a.s.uremcim boyutları 70*100 cm. ve kapılardanda çok rahat geçiyo kız gerçekten çok ciciii. gelincik kız o tavşancıklı şapkalardan da maşallah herkeste var zideniladada varmış. ve geçen gün selena dizisinde gördüm bebeğin başında moda dimekki kızzzzzz:sm_cool::sm_cool:

kızlar teşekkürler beğendiğinize sevindim .a.s.arzucum sana çok teşekkür ederim beni yönlendiripte bunu önerdiğin için gerçekten çok güzel. a.s.uremcim boyutları 70*100 cm. ve kapılardanda çok rahat geçiyo kız gerçekten çok ciciii. gelincik kız o tavşancıklı şapkalardan da maşallah herkeste var zideniladada varmış. ve geçen gün selena dizisinde gördüm bebeğin başında moda dimekki kızzzzzz:sm_cool::sm_cool:

Ne demek şekerim bende onu alıcaktım benim park yatagı göremeseydimyerimseniben güle güle kulanırsın bebişinle inş.

bu şapkaları nerden aldınız kızlar yaw :uhm:

ay burdan bir kac saatliginede olsa cikmaya gelmiooo hiiii dolmus yineee..
amaaaa hepsiiiiiii cooooooooook güzel :nazar::nazar: güle güle kullanin ..
febi pembe takima bittimmm..
allahim banada bir kiz ver ya rabbimmm ...amin :roflol: ikincide yani :roflol simdi olmasin hersey alindi :roflol:

canımm bende senin modellden aldımm ve çokk aradımm o ölçülerde olmasınıı çok genişş rahat bi yatakkk...
tam anlamıyla içime sinen tek park yataktı açıkçasııı...

aslında kaç yere gittiysek bu modeli önermişlerdi özellikleri de çook güzel bir kaç yıl bizi rahat idare eder...içine yatak olarak ne almayı düşünüyorsun cnm ben park yatağı kayseriden aldım aldığım yerde o ölçülerde ortopedik yatak yaptırabiliyorlardı bilindik bir firmaya karar verirsek annemler doğuma geldiğinde getirecek...

bide uyku seti nasıl bişey alacaksınız kızlar park yatak alanlar için soruyorum yatak başı korumalarına gerek yok sanırımyasakkelime

aslında kaç yere gittiysek bu modeli önermişlerdi özellikleri de çook güzel bir kaç yıl bizi rahat idare eder...içine yatak olarak ne almayı düşünüyorsun cnm ben park yatağı kayseriden aldım aldığım yerde o ölçülerde ortopedik yatak yaptırabiliyorlardı bilindik bir firmaya karar verirsek annemler doğuma geldiğinde getirecek...

bide uyku seti nasıl bişey alacaksınız kızlar park yatak alanlar için soruyorum yatak başı korumalarına gerek yok sanırımyasakkelime

canım bende iki tane uyku seti var park yatak icin olanlarındada degil beşik icin olanlarından haliyle biraz büyük geliyorlar ama ben carşafını serip bide alt kısmı var uyku settinin yatak yerine onu kulanmayı düşünüyorum aynı görevi görecek cünkü yerimseniben

adasu bende senin gibi yapabilirim şimdi tam ölçülerde nerden bulcam dimi alırım uygun ölçüde bir set ayarlarım yatağın içine...daha almadım nette beğendiğim modeller var ama görüp almak daha ii bi ara çıkıp bakıcam artık...

vallahi hafsaa hayırlısıyla kavuşsakta daha ne isterim :dance:

kızlar tek tek baktım herkesın aldıkları süper hersey çok guzel gule gule kullansın bebeıslerınız

srosecim park yatagını sen ne kadara aldın
ben bugun baktım nakit 185 dediler
internette kırmızısını 179 a buldum

bşrde icine silte aldınmı sen nasıl yatırcan bebegi?

bu arada aldıklarınızın hepsi cok gusel kıslarrrr

canım srosenin aldıgı 229 ytl sen aynısı olduguna eminmisin sanada bunu önermiştim zaten :1closedeyes:

srosecim park yatagını sen ne kadara aldın
ben bugun baktım nakit 185 dediler
internette kırmızısını 179 a buldum

bşrde icine silte aldınmı sen nasıl yatırcan bebegi?

bu arada aldıklarınızın hepsi cok gusel kıslarrrr

canım srosenin aldıgı 229 ytl sen aynısı olduguna eminmisin sanada bunu önermiştim zaten :1closedeyes:

evet cnm eminim hem internette de 199 ytl ki bu
ah cnm benim sen onermemis olsaydın ben hic gidip bakarmıydım bu park yatagaşakkıdı

kendi gozumlede gordum ve begendim
birascık kucuk ama olsun yine de

http://www.civcivbebe.com/productDetail.aspx?ID=1084 bak bu degilmi iste 199 ytl yazıooo

anam kraftın bana ödül verip teşekkür etmesi lazım bak yatagı öneriyorum herkez begenip alıyo :dance:

evet cnm eminim hem internette de 199 ytl ki bu
ah cnm benim sen onermemis olsaydın ben hic gidip bakarmıydım bu park yatagaşakkıdı

kendi gozumlede gordum ve begendim
birascık kucuk ama olsun yine de

http://www.civcivbebe.com/productDetail.aspx?ID=1084 bak bu degilmi iste 199 ytl yazıooo

bende sormuştum bu modeli 175 di fiyatı mart ayında
ama bende aldığım park yatağa 230 verdim peşin,internette 260-290 arasıydı...:dilcikar:

sen nerde sormustun cnm
ne markaydı senin aldıgım

cnm ben annemlere gitmiştim mart ayında kayseriye bebeko diye bir mağazada bende aynı yerden pierre cardin 132L modelini aldım diğer park yataklardan biraz daha uzunve geniş gri kırmızı benim aldığım bi ara kurup baktık ama resmini çekmedim ama nette resimleri var yakından görünce daha farklı tabi
şimdi toplayıp kaldırdık bebek doğunca kuracağız...yerimseniben
360oo5.jpg

# PİERRE CARDİN MÜZİKLİ OYUN PARKI LONG PS 132L
#
# Sallanabilme özelliği
# 3 amaçlı kullanım(uyku,oyun,ve alt açma)
# Kolay katlanabilme özelliği
# Fermuarlı oyun kapısı
# Çanta şeklinde katlanabilme
# Titreşim ve melodi özelliği
# Ekstra cibinlik

# 2 Yıl garantili
# 75-125cm
# Katlar ayarlanabilinir sistemlidir ve sadece pierre cardinde bulunan ikinci kat fermurlı olup çıkarılabilir ve yıkanabilir
# içerisine uygun yatak boyu 70-120 cm

Son düzenleme:
anam kraftın bana ödül verip teşekkür etmesi lazım bak yatagı öneriyorum herkez begenip alıyo :dance:

güzel bir model gerçekten yakından da gördüğüm için bence sana ödül değil de komisyon versinler daha ii olur:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kızlar sağlıklı günlerde kullansın bebişleriniz...

srosecim açtınız sonunda paketi,iyi dayandın bekledin eşini...çok güzelmiş.iyi günlerde kullansın bebişin...

X