HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

iLK EŞOFMAN TAKIMIMIZ.

ODAMIZIN HALISI ( Yıkanabilir )

PRİZİMİZ ( Mobilyamızla takım )

BEŞİĞİMİZ ( Odamıza koyduk, en net hali :)) )

ohhh gelsin şimdi kızımız herşeyi tamam sanırım.güle güle kullanın canım .
herşey cok güzel görünüyo.ama bu halde beklemek cok zor olucak.
bende kızımı babasınla gönderdim hastayım yatıyım kalkmadan biraz diye
onlar kapıdan cıktı ben arkalarından bilgisayarın başına ama.bakıyım dedim kızlar ne alemde
ama gecicem içeri duramıyorum.hepinize saglıklı günler kızlar

AHH CANIM ZOR OLMAZMI HEMDE NASIL ZOR.
AMA BİLİYORUMKİ VAKTİ VAR, SABIRLA BEKLİYORUZ.
O VAKTİNDEN ÖNCE GELMESİNDE BEN HEYECANLA BEKLEMEYE RAZIYIM.
YARINDA HALAMIZ GELECEK GİYSİLERİMİZ YIKAYIP, DOLABIMIZI YERLEŞTİRECEĞİZ.

BİZ KADINLAR ÇOK FENAYIZ, BENDE FIRSAT BULDUKÇA PC BAŞINA GEÇİYORUM.
KENDİNE ÇOK DİKKAT ET, BAHAR HAVALARI İNSANI FENA ÇARPIYOR.

SEVGİLER...

kızlar cicilerinizde cok güzel hilmiyenin dediği gibi herşeyin küçüğü güzel.rabbim iyi günlerde giymek nasib etsin.
bu arada avizeniz cok tatlı srosecim.güle güle kullanın.büyük paketi acın da bizde bekliyoruz bakalım neler cıkacak.resimleri koymayı unutma

halimi bi görseniz acınacak haldeyim zaten.babamız bile acıdıda aldı gitti kızını.
anlıcagın cok fene calpıldım ben.2 gündürde felaket sancım var.dogurucam sanki sıkıyorum kendimi cokk gecsin diye.çarşamba günü konturolümüz var bakalım ne dicek doktorumuz.zaten ondan sonrada 3 haftamız kalıyo ALLAH ın izniyle
biz bi tek sepet beşiğimizi almadık karar verdik resmini de koymuştum ama daha almadık.pazar günü almaya gidicez
ablamız rahat bırakmıyo bi gittik almadan döndük.kıyafetlerim falan yerleşti ama hepsini bi kere denedi ablası pek rahat bırakmıyo
dogunca ne yapıcaz bakalım.

kızlar hepinize teşekkür ediyorum. hepimizin aldıkları birbirinden güzel kocamda gelir yarım saate kadar paketi açınca hemen koyarım çıkanları yatağımızı filan öptüm hepinizi şekerlerim benimmma.s.a.s.a.s.a.s.

Allah yardımcın olsun canım ya.. Bir yandan kıskanç bir çocuk, bir yandan hamilelik, bir yandanda rahatsızlanmışsın.. Çok üzüldüm... Ama az kalmış. Tez zamanda bir avazda doğurasın inşallah...

Allah yardımcın olsun canım ya.. Bir yandan kıskanç bir çocuk, bir yandan hamilelik, bir yandanda rahatsızlanmışsın.. Çok üzüldüm... Ama az kalmış. Tez zamanda bir avazda doğurasın inşallah...

sagol cnm yaa.zaten günümüz belli gibi 13 diyoduk ama babamız yanımızda olmayabilir diye artık 12 haziran olsun falan diye karar verdik 2 gündür.sezeryan olucam ilki sezeryan olduğu için.

sagol cnm yaa.zaten günümüz belli gibi 13 diyoduk ama babamız yanımızda olmayabilir diye artık 12 haziran olsun falan diye karar verdik 2 gündür.sezeryan olucam ilki sezeryan olduğu için.

12 HAZİRAN BENiM EVLİLİK YILDÖNÜMÜM ( 3. yılımız )
SAĞLIKLA GELSİN BEBİŞ.
NASIL YANİ YA, SEN DOĞUM YAPACAKSIN, BABİŞKO 1 GÜN SONRA BİR YEREMİ GİDECEK.

12 HAZİRAN BENiM EVLİLİK YILDÖNÜMÜM ( 3. yılımız )
SAĞLIKLA GELSİN BEBİŞ.
NASIL YANİ YA, SEN DOĞUM YAPACAKSIN, BABİŞKO 1 GÜN SONRA BİR YEREMİ GİDECEK.

:teselli: yok be güzelim aslında öle değil.babamız öğrenci servisciliği yapıyo.haziranın 13 dede okullar kapanıcağı için sabah 7 den öğlen 1-2 ye kadar olmaya bilir.
bende erken olsun şöyle saat 8-9 gibi cabucak bitsin istiyorum anlıcagın .
öğlene kadar catlarım hem heyecendan hem aclıktan olsun bitsin yani.
zaten her gece narkoz alıp ameliyata giriyo gibi hissediyorum kendimisenağlama
bu arada evlilik yıldönümün de aklında olsun ban adua et canım

Son düzenleme:
askito dolabını ne güzel yerleştirmişin kız , kirli sepetine de bayıldım bir değişiğini ve tabii pembesini ben de aldım (almak isteyenler koçtaşta var) :)
zinedila canım aldıkların çok şeker minnacıık çok sevimliler :)
hidennisko kız geceliğin çok şık :)
senace odanın tamamının resmini koy biraz daha detaylı senden fikir alalım çok zevklisin maaşallah cnm benim :)
srose aldıklarını güle güle kullan cnm resimlerini bekliyoz :)
onca senin aldıklarını da görmek isteriz cnm :)

serince çooooook geçmiş olsun ... herkesi öpüyorum a.s.

kızlar hepinizin maşşallahı var hepinizin aldıkları çok güzel bebişlerinizde sizde güle güle iyi günlerde kullanın..

iLK EŞOFMAN TAKIMIMIZ.

ODAMIZIN HALISI ( Yıkanabilir )

PRİZİMİZ ( Mobilyamızla takım )

BEŞİĞİMİZ ( Odamıza koyduk, en net hali :)) )

ay bayildim bu ne yahu bende esofman istiyorum indirimler olcak gelecek ay burda pek pahali ondan indirimler gelsin alirim
hem candan yaramaz ve tatli oglusuma hemde minnacik kizima insallah :asigim:
gercekten cok super seyler almisin senace gule gule kullanirsiniz insallah
halisi bile super ya

ZİNEDİLA hepsi birbirinden guzel aldigin kiyafetlerin fircasi bilem guzel mavili mavili erkek icin
cok sansli bebisler masallah
guzel gunlerde kullanin insallah
*

srose canim senin avizen de aldiklarin da harika ya
herkes bi seyler almis
herkesin herseyi hazir benim bi seyim yokkkkkkkkkkkk

CANIM KOYACAĞIM TABİİ..
AMA HEYECANDAN HEMEN PAYLAŞMAK İSTİYORUM ALDIKLARIMI.
GECE ÇEKİYORUM TELEFONUMLA, RENKLERDE NET OLMUYOR.
HAFTA SONU YERLEŞTİRECEĞİZ. BÜTÜN FOTOĞRAFLARI ÇEKER KOYARIM.
HENÜZ TÜLÜMÜZÜ ALMADIK. PENCEREMİZ ÇIPLAK. ( seçmedim bile )
FEBİ BENİ ÇOK ŞIMARTTIN HABERİN OLSUN. :1hug:

bende gecenlerde bi yere aboneyim oglum dogdundan belli bi seyler yollayip duruolar yani
ben bi sey alsam yanina bi kucuk sey yolluyolar
gecen kizima hastane cikisi ismarladim 20 euro muydu ne haltti unuttum
onu bekliyorum 1 hafta sonra gelir insallah
pembesini istiyordum ama kalmamis kadin aradi beni sari var diye tamam sari olsun o zaman dedim
bekliyorum bakalim
yaninda da kucuk ayisi olcak yani o da hediye olmasi lazim insallah gelir
he yanina oglusuma da kiyafet aldim geldiklerinde gosteririm insallah

kızlar cogunuz almışsınız bu sepetten maşallah :dance: bende kızım büyüsün bazı şeylerin farkında olsun kulanabilicegi zaman alıcam şimdi gerek görmüyorum yer kaplamasına gerek yok şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…