Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

valla bugün dayanamadım test yaptım tek çizgiyi gördüm:KK1: belirtiler var ama adetle de aynı olunca bilemiyorum işte adet olana kadar umutlanmaya devam diyorum kendime:KK1:

ahh ahh artık bıtkım test yapıp negatif görmekten .. :KK5:
Allahım ramazanla beraber evlatlarımız gelsin ins .. :emir_bebek:

ahh ahh artık bıtkım test yapıp negatif görmekten .. :KK5:
Allahım ramazanla beraber evlatlarımız gelsin ins .. :emir_bebek:

ben deeeee ama dayanamıyorum işte hobi gibi bi şey oldu boş zamanlarınızda ne yapıyorsunuz diye anket doldursam gebelik testi yapıyorum derdim işin tuhafı artık karalarada bağlamıyorum :21::KK1:

ben deeeee ama dayanamıyorum işte hobi gibi bi şey oldu boş zamanlarınızda ne yapıyorsunuz diye anket doldursam gebelik testi yapıyorum derdim işin tuhafı artık karalarada bağlamıyorum :21::KK1:

:-D :-D arkadasim ne güldüm ya bos zamanlarda ne yapiyosunuz gebelik testi yapiyorum koptum yaaaa :-D üzülme cnm bnm ya olur inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok takılınca hayattan bir çok şeyi kaçırıyoruz evliliği bile çocuğa bağlıyoruz olsa mükemmel olur ama yoksa da hayırlı bi vakitte gelecek zaten:KK34:

çok doğru söylüyosun , gel benim kırık kafama anlat bunu .. :2::2:
iyiki kocişlerimiz bari var .. saolsun iyiki var onlarr .. :123:
:123:

kızlaaar adetten 1 hafta önce kan verdim negatif çıktı.adetimi 2 gün geçti dün gittim test aldım vee çizgi silik çıktı:)kan verdim 242 hcg.Rabbim hayırlısını versin inşallah yolunda gider herşey dua edin ne olur:nazar:

X