Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Stres yapma o zamannnn sakin daha dur

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Ya ben iznim denk gelsin diye uğraşıyorum canım...
Doğum sonrası izinle yaz tatili birlessin diye...
Yoksa bebegim 6 aylik olmadan işe tekrar başlamış olucam...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben iznim denk gelsin diye uğraşıyorum canım...
Doğum sonrası izinle yaz tatili birlessin diye...
Yoksa bebegim 6 aylik olmadan işe tekrar başlamış olucam...

Insallah denk gelir kuzum.yaaa rahat rahat buyutursunnkuzucugunu

Akıntı nasıl bi akıntı kızlar?
Gebelik belirtisi olarak mi görülüyor?

Evet goruluyor ama olmayabilirde bunyesel bisiii simdi puturlu bir akinti oluyor yumurlamanin sona erdigini gosteriyormus o bugun azaldi ama sun fln bayaa vardi suan vamur gibi beyaz akintim var

Evet goruluyor ama olmayabilirde bunyesel bisiii simdi puturlu bir akinti oluyor yumurlamanin sona erdigini gosteriyormus o bugun azaldi ama sun fln bayaa vardi suan vamur gibi beyaz akintim var

Benim de var ama yapış yapış bi akıntı
Benim akintim hep olur zaten hamilelige yoramiyorum o yüzden

benim hic akintim yok ya bi.durumda anormal geldi bana daha onceleri hep oluyordu gecen ay mesela adet gunune kadar olmustu bu ay yokk..ayy son bes gun 5 ini sayma 4 insallah vardir bebislerimizzz..

Insallah meleklerimiz bizimledir arkadaslarim
.ben size bi sey soracaktım yumurtlama dönemi akintimi takip ettim bitti simdi de karnimda arasıra kramp var ve hafif sarımsı bi akıntı geldi tekrar mi yumurtluyorum acaba yoksa yeni mi yumurtluyorum anlamadım. ...

Ben forumda yeniyim benim de son hafta ben de gun saymamaya calissam da artik sayiyirum icten ice malesef :KK43:ama 6 gun kalmasina ragmen hic belirti yok diyebilirim sizde var mi

Arkadaşım valla midrm bulanıyor halsizim hep uyumak istiyorum ve eminimki hepsi psikolojik hava degisimi ..umutlanipta hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum hep dua ediyorum allahim hayirlisiysa olsun diye:))

Arkadaşım valla midrm bulanıyor halsizim hep uyumak istiyorum ve eminimki hepsi psikolojik hava degisimi ..umutlanipta hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum hep dua ediyorum allahim hayirlisiysa olsun diye:))

ay ayni belirtiler bendede var ya :beer: sabah mide bulantisi ile uyandim ama dedigin gibi hava degisimine falan yordum son uc dort gundurde 24 saat uyu deseler uyucam valla bas agrim vardi dun bilemiyirum gecen aylarda umitlendik bosa cikinca cok uzulduk bu ay yorumlamiyorum pek ama belurtileri okuyunca hepsi var bende :beer::):):)

Şeker pembe arkadaşım seni dinlemedim ovulasyon testi almadım stres yaparım diye korktum ama bu ay kesin alicam böyle tam tarihi bilmeden olmuyor :)

ay ayni belirtiler bendede var ya :beer: sabah mide bulantisi ile uyandim ama dedigin gibi hava degisimine falan yordum son uc dort gundurde 24 saat uyu deseler uyucam valla bas agrim vardi dun bilemiyirum gecen aylarda umitlendik bosa cikinca cok uzulduk bu ay yorumlamiyorum pek ama belurtileri okuyunca hepsi var bende :beer::):):)

Aynen sık idrara çıkıyorum başım ağrıyor internette okusam hepsi hamilelik belirtisi ama işte inanasim yok hiç canım. Sonra kaptiriyorum kendimi negatif çıkınca da duzelmem zor geliyor :))

Ama yine de hayirlisiysa inşallah hepimizin meleği gelmiştir:)

Ama yine de hayirlisiysa inşallah hepimizin meleği gelmiştir:)

insallah canim ya... gecen burayada yazmistim uykuya dalmisim isten gelince uyandim gozumu acar acmaz otomatikman elim gobusume gitti bian boyle hamileymisim.icimde bisey varmis gibi hissettim allahim nolur yuzumuze gul artik bu ay gibusler dolu olsun...benim derdim bana yetiyo kimse bilmiyo bebek istedigimizi bilseler acaba ne problem varda olmuyo vs bi suru dedikody doncek eskidenmis o hemen gebe kalmak valla ne zormus...

Sen ne kadardır bekliyosun canim..benim6ay oldu ondan önce dusuk yaptım 2bucuk aylik..

X