Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Anladım hazel ama aklında olsun alırsan eğer gg dan al.Hiç sorun yaşamıyorsun.Sen nasılsın?Eşinin ameliyatından sonra 3 ay geçti sanırım.İnşallah düzelme olmuştur canım.

canım umarım adetlerin düzene girer ben düşükten sonra ilk adetimi tam zamanında oldum 2. adetimi 40 geçti olmadım doktora gittim adet söktürücü verdi onu içince 4 gn sonra oldum 3. adetimi yine olamadım 50 gün geçti doktor yine ilaç verdi ama kullanmadım eşimle korunmasız birlikte olduğum için ya hamileysem diye ve hamile kaldığımı öğrendim ama kimyasal gebelikmiş bu gebelikten sonrada 42 gün sonra adet oldum şimdi bakalım diğer aadetim gelecek mi ayın 28 inde olmam lazım benimde adetlerim çok düzenliydi umarım sen benim yaşadığım sorunları yaşamazsın ama sana tavsiyem adetlerin tekrar düzene girmeden hamile kalmaman

güzel canım sen ne yaptın gittin mi doktora yaptırdın mı testlerini

canım iyiym sağol.Ben doktora gittim ama o testler gebelikte yapılmıyormuş.Bu testleri önce yaptıracaktın dedi.Coraspirine devam dedi.Birde beslenme programı verdi.İnşallah bişey olmaz bebeğime.Bence sen yaptır bu pıhtılaşma testlerini.Ben yaptırmadığım için tedirgin bir gebelik geçiriyorum.

ewet canım yaptıracağım ben inşallah bebiş istiyorum ama eşim istemiyo 2 bebeğimi kaybedince. biz eşimle ayrıyız ben urfadayım o antalyada o yüzden istemiyo bu testleride devlet hastaneleri yapmıyo özel bana 400 dedi antalyada bide burada soracağım özele umarım senin bebişine bişey olmaz sağlıkla alırsın kucağına

güzelcim coraspirinin bi 100 lük bi de 300 olanı var. hangisini günde kaç tane kullanıosun. gebeliğin kaçıncı haftasına kadar dedi.
ben de bebek aspirini atıodum günde 1 tane bu aralar deiştirdim coraspirin atıorum da. doktora danışmadım ama bi zararı olmaz heral di mi?
ilerde gebe kalınca sölim diom doktora. gebeken de zararı yok di mi?

canım üniversite hastanelerinde yaptır neden özelde yaptırıyosun ki?bence sen biran önce yaptır çünkü sonuçların çıkması bir kaç ayı buluyormuş.antepte üniversite hastanesi var oraya git yaptır canım.Ben şimdi tedirginim önemsemdeim yaptırmadım doktorda kızdı zaten.İnşallah pıhtılaşma yokturda bebğim yaşar.Aslında karnımda ölmüştü ilki işte o zaman hemen yaptırsaydım diyorum.
Sen eş durumunu mu bekliyorsun canım yanına gitmek için sanırım şubatta eş ataması var demi.

hazel ben de gg den aldım preseed. sorun olmadı. bu ay gebe kalmassan diğeri için mutlaka edin derim..Maddi durumunu da ayarlayabiirsen.
güzelin dedi gibi gelmeyen preseed tane de gelirse o da dursun. boşca kullanırsın.. uzun süre de almana gerek kalmaz. zate ayda en fazla 3-4 kullanman yeter. ovu testilen de kullanman daha yararlı. ovu. den önce sırasında ve sonrasında da kullandın mı tamam..

Yok canım zararı olmaz artık kayıpları olanlara veriyorlar.ben 100 lük coraspirin kullanıyorum.kimyasal gebelik yaşadığımda doktorum vermişti yani ben gebe kalmadan 1 ay önce başlamıştım.Prof. a gittik o da Başlamakla çok iyi yapmışsın dedi.

topak cnm saol yanıtın için. Reglimde sorun yaşamamıştım düşükten öncee i dengesizlik oldu sonunda ama. İnşallah bu reglimden sonra ort. olmam gereken zamanda olurum.

güzelcm evet ben de 300 ten atıorum gnde bi tane. 100 lükte aldım. BİRAZ kullanım o zaman ben de 100 lük atim. bi ara doktora da sorim olmadı. bebeğin kalp atışlarını duydunuz mu. kaç haftalık günlük oldunz canım. Sağlıklan kucana alırsın inşallah..

daha duymadık canım bu hafta duyacağız Allah nasip ederse.şu anda 6 haftalık oldu.YAse sen gebeyken bulantın oluyor muydu canım?

güzel senin kayıplardan sonra reglinde bi dengesizlik olmuş mudu cnm?

yok hiç düzensizlik olmamıştı.BEn doktorun verdiğin antibiyotik bitince eşim tekrar antibiyotik başlatmıştı.Ama hamile kalmadan önceki aylarda 2 gün erken olmuştum.Erken olmak hamilelik getirir demişti bana edammm doğru çıktı.

hayır cnm bulantım olmadı zate bebek 4. haftada kaldı ve 6. haftada mı ne düştü. erken düşük oldu yane. ama şöle oldu. gebe oldumu bilmiodum ve de adet olcamı zanneiodum.meğer gebe kalmışım. ne kadar belirtiler aynı die bilsek de ilk oldundan heral kesin regl olcam diodum. o aralar reglimi beklerken bazı sabahlar hiç bişi yiyemidum. midem istemiodu. gebelikle ilgil midi onu da kestiremedim ama ondandı sanırım. tam mide bulantısı sayılmazdı ama ben gebelik belirtilerini fazlasılan yaşamıştım. vücudum alışmaya çalışıodu sanırım. sonra hemenn ii oldum. gebe oldum da kesinleşti. iştahım pek olmudu ama yiyodum gene . öle belirgin mide bulantım olmadı. olmaya başlamadan zate düşük oldu işte. ama kiminde oluo kimin de de fazla olmuo bulantı çok. kalp atışını duyup kanma da olmassa bunlara fazla takmamak gerek.. İnşallah yolunda gider her şe senin cnm bu sefer. bize müjdeli haberlerini verirsin umarımmm..

inşallah yasecim ve bu arada soğan kürü yapmanı tavsiye ederim.

inşallah yasecim ve bu arada soğan kürü yapmanı tavsiye ederim.

evet güzel yaptım bitti 15 günlük olanı. 2 gün önce falan bitti. reglii bekliorum. diğer regli de önce de 7-8 gün falan yapıcam. sonra biticek artıkın kür. çalışmalara başlamadan soğan kürlerimi bitiricem bakalım..gripolmuştum o ilaçlarda az kaldı. bu arada bunları da atlattım. inşallah zamanı gelince rahat bi şekilde başlıcam çalışmalara. 3 aylık bekleme süresinin yarısı geçti.. bakalım artık zaman ne göstericek.gebe ne zaman kalıcam. ya da kalabilcek miyim. Rabbim hayırlısı versin hepimize.

bence ilk denemelerde olacak yasecim.folik plusda kullanıyorsundur sanırım.YAni sen bu ay korundun mu canım?Bence çokta bekleme senin bebğin küçük düşmüş.

ünv hastaneleri yapıyorsa yaptırayım ben ya işte antep e gitmek herşey sorun evet canım eş durumunu bekliyorum aralıkta olacak galiba şu kpss bi olsunda kadrolu atamadan sonra ama puanım 32 daha ve sözleşmeliyim gitmem çok zor umarım olur

emin misin aralık olduğuna benim bildiğim şubatta oluyor.Üniversite hastanesinde bedeva yaptırırsın canım.Gidiver ne olacak.

güzelcim ben folik plusı yeterince kullanmıştım. Vücudum depo yaptı. Kasımın 1 inde başlıcam tekrar . doktor öle dedi. günde 3 tane alıcam. Zate çalışmalara daha başlamamış olucaz gebelik için o zaman da. ilkinde bile tutsa yeterli olur dedi doktor. Ayy bilmiorum da güzel bana da sankim hemen gebe kalacakmışım gibi gelio nedense. Aman sağlıklı olucaksa zaman da önemli, deil ya sağlıklı hayırlı zamanlarda olsun da..

toprak puan 32 mi dedin. yanlış yazdın sanırım. sınıf öğretmeni misin? puan 82 mi yoksa!! kaçç???
İnşallah ilk şe durumu atamasında olur tatlm..

Rabbim isteyen herkese tez zamanda sağlıklı ve haayırlı evlatlar nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…