Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
sanada hayırlı ramazanlar cnm.
bende oruç tutmuyorum.bu sıcaklarda önermiyolar zamanda uzun çok susuz kalınıyo.sakıncalı olabilir.daha sonra kaza yapıcaz artık.sağlık olsun.

teşekkürler kızlar vicdanım hiç rahat değil oruç tutamadığım için ama azıcık acıkınca midem bulanıyo bugün niyet etmiştim fakat sabah gözümü açar açmaz bulantılarım başladı kaza etme konusunda çok haklısınız bu sene böyle olur seneyede Rabbim nasip ederse emziriyo olurum o zamanda tutamam ne olacaksa o kadar borç hiç bilemiyorum neyse hatırlıyo mususnuz kızlar kandilde beraber dualar etmiştik isterseniz tekrar başlayalım bebek isteyen ve bekleyen herkes için ve tüm dualarımızın hayırlısıyla kabulu için az da olsa düzenli bir dua takibine başşlayalım mı?

Canım benimm çok teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Senin içinde çok sevindim bizlerede o kalp atışlarını duyurmayı nasip etsin mevlam.Oruç konusuna gelince benim bünyem hassas zaten normaldede zor tutuyorum ama tutuyorum.Bu senede en fazla 1 aylıktır miğde bulantılarım başlayana kadar devam etmeyi düşünüyorum inşallah zor gelirse tabiiki bırakırım mecburen.:1rolleyes:

kan testini sormadım cnm son adet tarihin neydi?
yani kaç haftalık gebesin?
11 temmuzdu,yani bugün tam 1 ay oldu ama bi hafta önce pempemsi sıvı geldi ve ikigün üst üste sürdü,tamam bu ayda olmadı diyip üzülmüştüm ama sonrasından pat diye kesilince 'üzerine adet olmuşsundur' dedi bir ablamız oda ilk doğumunda aynısını yaşamış,gittim test yaptım çift çizgi çıktı,bugün tekrar bi test yaptım oda çift çizgi çıktı.:ecrin_bebek:
burda kan testi yaptırabileceğim yerler dışarıda yaptırıyorlarmış,yarın gelin bugün geçti dediler,yarın sabahtan kan testi yaptırıcam inşallah.

belkide yerleşme kanaması görmüşsündür.
yarın kan değerine baktır bakalım hayırlısı.inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

adetine kaç gün vardı canım?

9 gün var canım
miraycım kızlaaaaaaar ben şu ucuztestlerden aldım dün denemiştim hayali çizgi yeri belliydi beyazdı bugün tekrar baktım öylesine bu kez çizgi daha belirgin ya daha 19. gün yanılıyorum değilmi adete 9 gün varmafoldumben

esteem cokkk tbr ederim canım rabbiim saglıklıca kucagına almayı nasip eder inş.
bu arada herkeze hayırlı ramazanlar diliyorum rabbim şu güzel günlerde inş dileklerinizi kabul eyler.
aysucugum sen tahminen ne zaman hamile kaldın benim gecen ayında 9 da oldugunu düşünüyorum.dr banada demişti 10 15 gün sonra gel kalp atışlarını bakalım demişti.bende cuma günü gitmeyi düşünüyorum hayırlıca duyarız inş.
toprakcıgım sen ne yaptın sonucun katlanmışmı merak ettim...

Teşekkür ederim denizciğim,Rabbim sağlıkla bebişini kucağına almanı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

gebelik testi mi ovulasyon testi mi?nisa canım benim artık testlere güvenilirliğim kalmadı. gecen ay 3 gün gecikmeden dolayı çift çizgiyi gördüm çok umutlandım ama kanda negatif çıktı. hayal kırıklığına uğramamak için adetin gecikmesini bekle derim.

gebelik testi canım haklısın off kalp atışlarını duyana kadar sevinmiycem araştırmıycam diyorum çünkü bir sevincim kursağımda kaldı dayanamadım bak yinekaydirigubbakcemile5bilmiyorumkismile neyse bekleyelim şu mübarek ramazan ayında mevlam neyler neylerse güzel eyler inş. hepimiz hakkında:Saruboceq:

cnm benim 25 haziran son adet tarihimdi.ama benim tahminimce temmuz 3-4 te gebe kaldım çünkü ayın 6 sında gittiğimde yumurtam yoktu.

slm kızlar.bızım laptop bozuldu malesef.oyuzden topıge gıremıyorum.bır hafta ıcınde yaptrırız heralde.buarada benden umut yok bu ay ıcın de(

esteem cok tebrıkler canım.pc yapılınca senıde lısteye eklıycem canım.rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah.darısı da bıze olsun artık.

ozlemcım sanada cok sevındım canım

hepınızın ramazanı serıfı hayırlı olsun.butun dualarımızın kabul olması dılegıyle.guzel ve hayırlı bır ramazan gecırmek dılegıyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…