Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar ya haftaya kontrolum var usg ye göre 5 artı 6 ya da 6 haftlık olucak. son reglime göre de 7artı 2 falan olucak. Kalp atışları ne zaman duyulur sizce. Gittimde duyma olasılığım nedir? Kişiden kişiye deişse de bi olasılık yok mudur? Şimdiye kadar i i gidio sanki her şe ama önemli olan kalbin atması! Bu durumlarda olup da bebeğin kalbinin atmaması durumu çok sık rastlanan bi durumm mu acaba öle bi istatistik var mıdır? İlk gebeliğim. Kese usg ye göre 4. haaftada görüldü. 12 sonra tekrar gel dedi doktor. diğer hafta 1 hafta sonra gidicem. Ne olur ki sizce? Duyabilir miyiz? Yoksa bi kaç gün sonra da gel o zaman mı der?

ayyyy yaseeee çok sabırsızsın yaaa

ama sen böyle yaparak karnındaki bebişine çok büyük zararlar verebilirsin....az sakin ol ltf...zamanı gelince her şeyi görüp duyacaksın canım

Haklısın duruşah ama napim? Aslında ben zarar verecemi düşünmüorum. İ i veya kötü nolcaksa olur tabii! Bilemeyiz.. Benim ki stresten ziyade merak. Yoksa endişe daha az. Normal derecede yani hat safhada deil stres endişe. Amaa olası şeler ya onun diorum tatlım. Napim. Hoş görün artık. Ben asıl stresi kist adını duydumda yaşamıştım. Meğersem normalmiş hatta en son keseyi gördümmde doktor o kistler progesteron hormonu salgılatır dedi. Sanırım i i bişi dimek istedi. Kisti olmayanların nası bişi biraz karışık ama . Galiba benimki çok hafif oldundan avantaja dönüştü. gebe kalmadan gebe miyim acaba sıralları daha karışıktı. Şimdi az beeğim ne durumdadır die düşünüorum o kADAR. Bİ DE YAKINEN TANIK OLDUKALRIM VAR GEBELİĞİNİN 5. HAFTASINDA HERKEs biliodu sonra kalbi atmadından kürtaj olanlar 2 arkadaşım var.. onlardan da o zaman etkilenmiştim. ben en az 3 ay söleyemicem kimseye ya benim fikrim tabii.. Rabbim neylerse güzel eyler. Adet olcama emindim artık ki gebe oldum. Bu yüzden vizdan azabı bile çektim. Ama geçti . Rabbim affedicidir..

guzel83 doktora gidicem diodun? Testler yaptırdın mı? Yoksun topik de ama bi görürsün die ses verdim canım. İnşallah her şe yolundadır.

Aysu kalp atışalrını duyunca ses ver. ne zaman olucak merak ediorum.

Denizxx canım sen de . Sizlerle hemen hemen aynıyız o yüzden kızlar.

İnşallah her şe i i olur kızlar. Hakkımızda hayırlısı ne se o olsun. Amin..

haklısın canım benim...uzun bir bekleyişten sonra bu kadar merak etmen çok doğal:)))

.Allah izin verirse bir dahaki kontrolünde büyük ihtimal bebişinin kalbini dinlersin.bu öyle kişiden kişiye değişen bişey olduğunu sanmıyorum.herşeyin hayırlısı tabi.
ben de biraz senin gibiyim yase.şuara bu yönümü değiştirmeye çalışıyorum.yani bir sevincim mi var.aklıma hep olumsuz durumlarda neler olabileceği düşünceleri geliyor.aslında bence bu bir savunma mekanizması.hani eğer kötü bişey olursa da buna kendimi hazılarlama ihtiyacı gibi bişey.
Stres yapmasamda bu beni çok yoruyordu.Ailece bazı musibetler yaşadık.ondan sonra hayatta kontrolcü olma prensibine ihtiyaç duymamaya karar verdim. Çünkü gerçekten hiçbirşeyi kontrol altında tutmamıza olanak yok.Aldığımız nefes mesela ne kadar tutabiliriz.dayanamadığımız noktada tekrar nefes almaya başlarız.
aklıma eğer şöyle olursa böyle olur düşünceleri gelince de''inna lillahi ve inna ileyhi raciun '' diyorum.o düşünceleri terk etmeye çalışıyorum.

evet duruşahcım temmuz ayı 5 aya bedeldi bana. gereksiz yere stres sinir yapmıştım. B i de pek bişi bilmedimden olsa gerek o zaman! İlk gebeliğim ve 4. denememidi. Görünürde uzun deil belki ama bilmedimizden bazı şeleri uzun gibi gelio du bana sanırsam. Son 1-1 buçuk ay gerçekten uzundu ama. şimdi zaman darılıo. çok şükür. dedin gibi canım her şe zamanla belli olucak. ama. bi bekleyiş biter biri başlar çünkü. insanoğluna yaranılmaz derler ya! Doğru vala!. Sakinlikle beklemek en i isi. Tavsiyelerin saol tatlımm.. Dedim gibi ben bi de meraklıımdır ya sorma..

hazelciğim bir tanıdığmızın eşi varikosel ameliyatı olmuştu.sanırım 4 ay oldu ameliyat olalı.şimdi 2 aylık hamileymiş.duyunca aklıma sen geldin.bir iki aya kadar olumlu gelişmeler alınabiliyor demek ki.inşaallah darısı senin başına.

merhaba arkadaşlar ben geldim.tatil bitti ne yazık ki.
yasekase tebrikler canım.senin adına çok sevindim.inşaallah zahmetsiz bir hamilelik geçirirsin.

murebdu bence çok doğru düşüncelerin. Benim bi yerde dğüşündüüm ama kendime bile ifade edmedim şeler! Aslında yapım gereği rahat bi insan olsam da bi şei eğer çok ama çok istiosam onunla ilgili i i kötü her şe ister istemez aklıma gelir. Hayatta gerçek önemli olan şeler ama bu istediklerim bana göre.. dua etmek en güzeli. ama bence çok da kasmamak lazım bişi düşünüosak da gerkli gereksiz bence biraz akıl iade varsa bu da başedilemeyecek bi durum deil. hemen ben paranoyamıyım acaba teşhisi yanlış. bşverrrr . bazı şeler kendiliğinden de geçerrr. Kimse 4 4 lük deildir di mi tatlım.

iNŞALLAH TEZ ZAMANDA hayırlı güzel gebe haberini alırız..

kızlar ben bu çoklu alıntılı yazmayı beceremicem...............

hazeelllll bak işte neden olmasın. bu ay bile bebek sana sürpriz yapıcak belkim. Hadi bakalımm..

Hayırlısıııı..

inşaallah arkadaşım.tez zamanda hayırlı haberler veririm.
bu arada herkesin ramazanının hayırlı geçmesini diliyorum.inşaallah bol misafirli ,bereketli ,dualı,feyzli güzel bir ramazan geçirirsiniz arkadaşlar.

Kızlar ben de olmıcam. Öle görünüo . Planlarımız var.. İnşallah güzel haberlerle dönerim sizlere..

slm kızlar nasılsınız kimsecikler yok ne zamandır topiğimiz arka sayfalara gerilemiş hamiş arkadaşlar nasılsınız inş Ramazan ayı biz ümit edenlerede hayırlısı ile nasip eder bizim evlilik yıldönümümüz 2. yıl eşim işyerime gül göndermiş çok mutlu etti çünkü çok nadir alır çiçek keşke bende ona bu aya sağlıklı bir evlat verebilsem hediye olarak aaaaaaahohaoldumsmile bu arada 17. günüm delilik yapıp idrar testi yaptım ikinci çizgide beyaz çizgi yeri belliydi çok erken ama boş yere bir test harcadım neyse hepinizin ramazan ayınızı kutluyorum hayırlara vesile olur inş. başta topiğimizi açan hazel olmak üzere hepimiz bebiş haberlerimizi paylaşır çifte bayram yaşarızolumunekankayizsmile

slm arkadaşlar nasılsınız.durumlar nasıl gidiyor.
yaaa kızlar bende demir eksikligi varmış dün ögrendim.boynumdan kırmızı lekeler cıktı yüzüme falan yayılmaya başlamıştı dr gittim demir eksikligi var dedi.hamilelikte de
%100 gerekliymiş ama malesef benimki eksik.bu dr güvenemedim birde cildiye ye gittim hamilelikten kaynaklanan alerji olmuşum krem verdi dikkatli kullanmam şartıyla.size sormak istedigim bu demir eksikligini giderebilecegim bir cözüm varmı bilen varsa bana yardımcı olursa cok sevinirim.

cnm çok üzüldüm hakkında hayırlısı olur inşallah.dualarım seninle.

e et ben de ikiz olsa hayır demem! ilk keseyi gördümüzde bişi demedi doktor 4 haftalık dedi. 6 haftalıkken dermi ki? ikiz oldu kaçıncı haftada anlaşılır.. bana dA ÇIKMASIN ÖLE Bİ SÜRPRİZZ..

cnm ben ilk gittiğimde 5 haftalıktı bebek doktorum tek gebelik demişti.kese çift veya daha fazla olursa görünüyo bildiğim kadarıyla.

denizcim geçmiş olsun cnm.gebelikte demir eksikliğinde hatta eksiklik olmadan bile ilaç verildiğini biliyorum 3. aydan sonra.ama sen doktora güvenmediysen başka bi doktorada görün derim.

bende cumartesi gününe randevu aldım.inşallah kalp atışlarını duyucaz.gittiğimde tam 7 haftalık olucak bebeğim inşallah.
herkese hayırlı ramazanlar diiyorum arkadaşlar hayırlara vesile olur inşallah.
bu mübarek ayda tüm dualarınız kabul olur inşallah.

günaydın kızlar. Ramazan-ı Şerifiniz hayırlı olsun... Allah hakkıyla Ramazanı geçirmeyi nasip etsin...Dualrınız kabul olsun inşallah..

Kızlar Siftah benden bereket Allah'tan deyip ilk ağustos hamişi olmanın sevincini yaşıyorum:lepi::dance:

Gebelik testinde çift çizgiyi gördüm,hastaneye gitmedim henüz ama iki testtede iki çizgiyi gördüm kan testine gerek yok sanırım diye düşünüyorum ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…