Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet o yüzden hiç söylemiyorum ısrar etmiyorum onun heyecanlanacağı zamanı bekliyorum.sizleride tebrik ediyorum arkadaşlar

hamile old.öğrenen arkadaşlara çok seviniyorum.benim de eşimin bu ay sonu doğumgünü. ben de ona böyle bir sürpriz yapabilmeyi çok isterdim.ama hiç ümidim yok.bu ay olmaması için uğraştım diyebililirim.(.ilaç kullandığım için).her işte bir hayır var şüphesiz.ama yine de hüzünlüyüm işte.

kızlar ben kan testi yaptırmaya gidiyorum.2 saatte vericeklermiş sonucu beklerim orda sonucu alıp gelirim.

Aysuuu çok sevindim ,çok güzel bi haber eşine en güzel doğum günü hediyesi olacak eminim ki:))))Kan testinden sonra buraya bekliyoruz seni güzel haberlerle:KK70:DDD:teytey:

26 temmuz berat kandili kızlar.biliyosunuz.bol bol dua edelim.özellikle birbirimiz için.:Saruboceq:

Yıllık Kader Programı

İbni Abbas'tan rivayet edildiğine göre, hikmetli işlerin birbirinden ayırd edilmesi şu şekilde cereyan etmektedir:
Bu seneden gelecek seneye kadar meydana gelecek olayların hepsi ayrı ayrı melekler tarafından defterlere yazılır. Rızıklar, eceller, zenginlik, fakirlik, ölümler, doğumlar hep bu esnada kaydedilir. O yılki hacıların sayısı bile bu devrede takdir olunur. Herkesin ve her-şeyin o sene içindeki mukadderatı kaydedilir.

Rızıkla alakalı defterler Mikail Aleyhisselâma verilir.

Savaşlarla ilgili defterler Cebrail Aleyhissalama verilir.

Ameller nüshası dünya semasında görevli melek olan İsrafil'e verilir ki bu büyük bir melektir.

Ölüm ve musibetlerle ilgili defter de Azrail Aleyhisselâma teslim edilir.

Fahreddin er-Râzî"nin açıklamasına göre bu defterlerin düzenlenmesi Berat Gecesinde başlar, Kadir Gecesinde tamamlanarak her defter sahibine teslim edilir.1

Berat Kandilinin "bütün senede bir kudsi çekirdek hükmünde ve beşer mukadderatının programı nev'inden olması cihetiyle Leyle-i Kadrin kudsiyetinde" olması bu manalara dayanmaktadır.2

hamile old.öğrenen arkadaşlara çok seviniyorum.benim de eşimin bu ay sonu doğumgünü. ben de ona böyle bir sürpriz yapabilmeyi çok isterdim.ama hiç ümidim yok.bu ay olmaması için uğraştım diyebililirim.(.ilaç kullandığım için).her işte bir hayır var şüphesiz.ama yine de hüzünlüyüm işte.

Canım sen eşine çok güzel bir armağansın,Rabbim evliliğinizi güzel bir melek ve yakışıklı bir prensle taçlandırsın.

Ay aysuuuuu 8. denemenmiş. Benn daha 4 dedim! Sağlık kontrolü olmuş mudunuz canım eşinle sen? Doktor görüşmeleri falan. Doğal yollardan ilaç tedavi olmadan di mi eğer gebelik varsa ki inşallah vardır da kanda da çıktı mı kesindir bu iş dicez ya.. Eşinin doğum günü temmuzun kaçıdı. Süper olucak. Hadi bakalım..

evet o yüzden hiç söylemiyorum ısrar etmiyorum onun heyecanlanacağı zamanı bekliyorum.sizleride tebrik ediyorum arkadaşlar

benimde eşim ilk zamanlarda istemiyordu o yüzden bekledik 1,5 sene kadar,şimdi arkadaşları baba oldu,onların babalık heyecanlarını ve bebeklerini gördükçe baba olmaya heveslendi,şimdi benden daha istekli.Rabbim inşallah o sevgiyi eşinin kalbine yerleştirir.Bayanlar anne olmaya çocukluktan hevesli oluyorlar ama baba adaylarını hazırlamak gerekiyor:1closedeyes:

esteem ilk gebeliğin mi olucak. Daha önceden deil de yeni daha gebelik için sanırım 1. denememiş. Taksit taksit oldu..

esteem ilk gebeliğin mi olucak. Daha önceden deil de yeni daha gebelik için sanırım 1. denememiş. Taksit taksit oldu..
,

İnşallah ilk gebelik olacak:)geçen ay başladık,ilk denememiz olumsuz sonuçlandı,2.denemelere başladık,hayırlısı Allah'tan 12 ağustosta inş güzel haberler veririz:ecrin_bebek:

Canım sen eşine çok güzel bir armağansın,Rabbim evliliğinizi güzel bir melek ve yakışıklı bir prensle taçlandırsın.

çok tatlısın.Allah razı olsun.Amin arkadaşım.Rabbim yüzünü gülücüklerle, kucağını bebişlerle doldursun..opuyorumnanaktan

esteem sen doktora falan gitmiş midin canım. Folik plus kullanıosun deil mi?

canım tarih hatası var,12temmuzdu benim adet günüm,hatta bu ay 1 hafta geç geldi kırmızılar.Doktora gitmedim ama folik plus içmiştim geçen ay, bu ay daha başlamadım,çok gerekli olmadığını söylemişlerdi ama yinede başlayacağım ne olur ne olmaz:)

X