Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bu arada listede deneme sayıları yazılmış. benimki yazmıyor ama 1,5 yıldır deniyoruz. 15 16. deneme olmştur yani. rekor bende sanırım. inş. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın kızlar. evleneli ağustos ayında 3 yıl olacak.

Günaydın arkadaşlar.
Dün 1 tane meryem suresinide ben okudum.
Hepinizede dualar ettim.Rabbim kabul edenlerden eylesin inş.
Ve ben hala regl olmadım.2 gün geciktim...

kızlaarrrrr bugün test yaptım ikinci çizgiyi hafif silikte olsa gördüm pazarsesi doktora gideyim değil mii ?çok şaşırdım sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. yüce rabbim burdaki herkese hayırlı bir evlat nasip etsin

kızlaarrrrr bugün test yaptım ikinci çizgiyi hafif silikte olsa gördüm pazarsesi doktora gideyim değil mii ?çok şaşırdım sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. yüce rabbim burdaki herkese hayırlı bir evlat nasip etsin
canım hayırlı olsun :)
silik çizgi pozitiftir, en kısa zamanda kan testi ile doğrulat canım.
Allah analı babalı büyütsün :)

Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz:CüvCüv:

cnmmm çok sevindim mübarek gecenin ardından ne güzel bi haber bu git tabi tatlım pazartsi doktora mutlaka git hayırlı olsun cnmm

Canım hayırlı uğurlu olsun.
Allah tamamına erdirsin inş sağlıcakla.
Reglin geçmişmiydi seninde ?

günaydın faranve esteem sadece 3ümüz varız galiba
candans bence test yap cnm inş hayırlı haberler olsunn

sağol canım, ben de pazartesi için randevu aldım doktordan. inş kalp atışlarını duyabilirim :)
şimdi kendimi zorlayarak bir sandviç yemeye çalışıyorum, o kadar halsizim ki. miniğim tüm enerjimi kendisine çekiyor :)

günaydın faranve esteem sadece 3ümüz varız galiba
candans bence test yap cnm inş hayırlı haberler olsunn

Canım aslında sekmez benim reglimde.
1,5 yıl evvel 5 gün gecikmiştim sadece.
Ama o zaman şüphem yoktu.şimdiyse var.
Pazartesiye dek bekleyim olmadı salı test yapayım diyorum.
Benim eşim başka şehirde tayinci.
Eğer şimdi test yaparsam sonuçta pozitifse dayanamaz söylerim.
O da bana bu haderi telde verme demişti :KK43:
O da kolumu bağladı yani...
İnş hayırlı haber olsun dilerim...

Nurberra canım sende hamilesin :)
Ooo maşalah :) Allah hayırla kucaklarınıza almayıda nasip etsin inş.

Ben topiği önceden takip etmiyodum o yüzden pek bilmiyorum...

6. haftamız bitmek üzere canım. 2 haftadan biraz fazla oldu öğreneli.
senin eşin de benimki gibi tembihlemiş :)
eğer bebiş haberi alırsan söylemek için eve gelmemi bekle demişti.
o eve gelmeden 10 dakika önce öğrendim testle. ama o 10 dakika nasıl uzadı benim için bilemezsin.
Allah tez zamanda kavuştursun sizi canım.
her bebek kısmetiyle gelir.
benim bir arkadaşımın eşi 9 aydır işsizdi. her şeyi göze alıp bebek yaptılar. ve bebek haberini aldıktan bir-iki hafta sonra eşi harika bir iş buldu. şimdi onlardan mutlusu yok.

günaydınnnnnnnnnnnnnn
kızlar dün aldım sonucumu
alınan parça bebkmiş sadece o yazıyo zaten başka bişi yazmıyo
kromozom anelizi istedim ama
ikiden önce yapmıyolarmış:KK43:(
sadece kan pıhtılaşmasına baktırcam
oda doktor evet derse
rabbim büyük
isteyene isteğini verir inşallah

omman hayırlı olsun canım. inş kalbinden geçen sonuçla karşılaşırsın. sen içini ferah tut, doktorlara da çok fazla bağımlı olma. bana bi doktor 3 aylık ilaç tedavisine başlıycaz, yoksa bebek olmaz dedi. ama bal gibi oldu işte :)

sağol canım, ben de pazartesi için randevu aldım doktordan. inş kalp atışlarını duyabilirim :)
şimdi kendimi zorlayarak bir sandviç yemeye çalışıyorum, o kadar halsizim ki. miniğim tüm enerjimi kendisine çekiyor :)

hadi niş cnm görüp rahatla sende inşş sonrada düşünceler devam ediyo işte acaba iimi kalbi atmaya devam ediyomu aslında çokta düşünmüyorum olumsuz çünkü yüce Rabbim ne demişse o olur dua ediyorum hep sadece elimizden gelen en güzel şey bu zaten
bende aynen öleyim cnm iki küçük dilim çavdar ekemği yedim 3 zeytin okadar yaaa ben çok fena iştahsızlaştım faran halim olmuyo bnmde hiç

X