Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Hsg görebilirler.Hocadan randevu almadıysanız sadece ilaçlara ödeme yaparsanız. Aşılama için ben ayrı bi ücret ödemedim. Paü benimki
Yok hocadan randevu almadım direk infertilite olarak aldım. Artık hangi doktor olursa. Sizden de evrak vs. İstediler mi?

Ya bide ben 14 hazirana randevu aldım benim şimdi lekelenme başladı yarını ilk gün olarak saysam reglin 4. Günü oluyor. Vay ben böyle şansa ya pkoyum diye gün tutturamıyorum. Hep geç gelen şey bu sefer erken geldi.

Yok hocadan randevu almadım direk infertilite olarak aldım. Artık hangi doktor olursa. Sizden de evrak vs. İstediler mi?

Ya bide ben 14 hazirana randevu aldım benim şimdi lekelenme başladı yarını ilk gün olarak saysam reglin 4. Günü oluyor. Vay ben böyle şansa ya pkoyum diye gün tutturamıyorum. Hep geç gelen şey bu sefer erken geldi.
4. Gün ise sorun olacağını sanmıyorum ben de bu ay adetin 4.günü gittim sorun olmadı. Ben testlerimin hepsini o hastanede yaptırmıştım eşimin sperm testi dahil o yüzden benden istemediler. Aşılamanın yapılacağı günde evlilik cüzdanının fotokopisini götürdük.Başka da evrak vermedim. Devlet memuru olduğum için SSK dökümü istenmemiş olabilir. Normalde isteniyor

Venimd3

Benimde dün yapıldı aşılamam kasıklarımda muhteşem ağrılar var şimdi biraz daha sakinledi. Dün hafif kan pıhtısi geldi sonra geçti sizde de oldu mu?
Bende kan pıhtısı değilde böyle afedersiniz bi sümük gibi akıntı kahveremgimsi sarımsı renginde heralde çatladgını gösteriyormus dr sormustum

4. Gün ise sorun olacağını sanmıyorum ben de bu ay adetin 4.günü gittim sorun olmadı. Ben testlerimin hepsini o hastanede yaptırmıştım eşimin sperm testi dahil o yüzden benden istemediler. Aşılamanın yapılacağı günde evlilik cüzdanının fotokopisini götürdük.Başka da evrak vermedim. Devlet memuru olduğum için SSK dökümü istenmemiş olabilir. Normalde isteniyor
Anladık canım inşallah sorun çıkmadan ikinci aşılamamı da olurum. Ben nisanda özelde aşılama oldum. Doktorum gonalf i bir kutu fazla yazmıştı yetmezse diye ilaç elimde kaldı temmuzda da tayinciyiz taşınıcaz. İlaç malum soğuk kalması gerekiyor bizim yol 17 saat. Gitmeden bi kez daha deneyelim ilacı kullanmış olurum diye düşündük.

Anladık canım inşallah sorun çıkmadan ikinci aşılamamı da olurum. Ben nisanda özelde aşılama oldum. Doktorum gonalf i bir kutu fazla yazmıştı yetmezse diye ilaç elimde kaldı temmuzda da tayinciyiz taşınıcaz. İlaç malum soğuk kalması gerekiyor bizim yol 17 saat. Gitmeden bi kez daha deneyelim ilacı kullanmış olurum diye düşündük.
Ben de bu ay aşılamamda gonal f kullanıyorum. Pahalı da bi ilaç yazık etmemiş olursunuz.Benim 3.aşılamam olacak sırf tüp bebek raporu çıksın diye yaptırıyorum diyebilirim.

Ben de bu ay aşılamamda gonal f kullanıyorum. Pahalı da bi ilaç yazık etmemiş olursunuz.Benim 3.aşılamam olacak sırf tüp bebek raporu çıksın diye yaptırıyorum diyebilirim.
Evet ya çok pahalı. İnşallah sonuçları güzel olur da çektiğimiz tüm çilelere değer🤲

Yok şuanda olmadı kanama vb. Takipteyim :) rahim ve yumurta cokk güzel dedi dr inşallah olumlumsonuclar alırız ikimizde /(
Evet olabilir yumurtlamada oluyormuş ağrı. Bende bir iki kere olmuştu daha önce ama bu kadar şiddetli değildi hiç. Pcos var bende normalde yumurtlayamadağım için bu ay cok net yaşamıs oldum yumurtlama ağrısını:)

Bu akşam 11 de ovitralle çatlatma iğnesi yapicam pazartesi sabah aşılamam var bir tane 18 mm yumurtam var mikro cipli aşılama istedim olmazsa en azından tüp bebeğe geçerim hayırlısı olsun hepimiz için 🤗

Çalışıyorsan senin ki galiba ben çalışmadığım için eşiminkini çıkarttım bu işleme ücret ödememek için sadece ilaçlara ücret ödedim ben
Çok teşekkür ederim canım bilgiler için 🙏 gerçekten çok yardımcı oldun inşallah güzel haberleri de alırız hep birlikte bu ay

Çok teşekkür ederim canım bilgiler için 🙏 gerçekten çok yardımcı oldun inşallah güzel haberleri de alırız hep birlikte bu

Çok teşekkür ederim canım bilgiler için 🙏 gerçekten çok yardımcı oldun inşallah güzel haberleri de alırız hep birlikte bu ay
Rica ederim aklına takılan olursa sor mutlaka. İnşallah günler çabucak geçer güzel haberler bizi bulur :)

Kızlar bugün aşılamamın 4. Günüydü doktor çağırdı kontrol etti, büyümeye devam eden yumurtalar varmış (pcosum bu arada )o yumurtalar için bastırıcı yani büyümesin diye iğne verdi bide kan sulandırıcı iğne verdi başınıza geldi mi böyle umudım kalmadı hiç

Kızlar bugün aşılamamın 4. Günüydü doktor çağırdı kontrol etti, büyümeye devam eden yumurtalar varmış (pcosum bu arada )o yumurtalar için bastırıcı yani büyümesin diye iğne verdi bide kan sulandırıcı iğne verdi başınıza geldi mi böyle umudım kalmadı hiçbe

Kızlar bugün aşılamamın 4. Günüydü doktor çağırdı kontrol etti, büyümeye devam eden yumurtalar varmış (pcosum bu arada )o yumurtalar için bastırıcı yani büyümesin diye iğne verdi bide kan sulandırıcı iğne verdi başınıza geldi mi böyle umudım kalmadı hiç
Benim de sancım var diğer büyüyen yumurtalar yüzünden sanırım belki büyüyenler daha sağlıklı çatlayıp spermle buluşacak bana biraz tuhaf geldi açıkçası

Ay sen bekleme aşamasına geçmişsin inşallah su gibi geçer müjde li haber verirsin canım 🙏
Amin çok çok amin inşallah tutar. Belime yakı attım 2 saat anca durabildim iyi diyorlar sabahları mutlaka avakado yiyorum az evvel sağ kasığıma 3 saniyelik bir sancı girdi ortalığı inlettim geçti sonra söyleyeceklerim bu kadar bekleyip göreceğiz 😁🙃

X