Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Kaçıncı günde yaptınız? Benim de 4.6 çıktı 2 ser gün ara ile 18.7 ve bugün 69.7 çıktı kontrole gittim.Doktorum var hayırlı olsun dedi. Sizde umutsuzluğa kapılmayın belki geç döllenme olabilir . Kendinize dikkat edin yorulmayın ağır kaldırmayın bir kaç gün sonra yeniden yapın. Olmasa bile Rabbım büyüktür hic üzülmeyin bir sonraki denemede olur inşallah..
13. Günde yaptırdım canım lekelenmem var inşallah dediğin gibi olur senin 4.6 çıkan sonucun kaçıncı gün çıkmıştı canım

Kızlar progestan fitilin akıntısının içinde kahverengi lekelenmeler var progestan kullanırken adet gelmez diye biliyordum yanlış mı biliyorum bilen biri bana cevap verebilir mi?
bende de 3 gundur kahverengi akinti var ozelllikle fitille geliyor ne adet ne de regl belirtim var catlatma ignesi olmadan 28 inde asilama yaptirdim acaba kandan test yaptirsam cikar mi

bende de 3 gundur kahverengi akinti var ozelllikle fitille geliyor ne adet ne de regl belirtim var catlatma ignesi olmadan 28 inde asilama yaptirdim acaba kandan test yaptirsam cikar mi
Ya ben 13. Gün test yaptırdım 3.6 çıktı lekelenme vardı. Senin de 10. Gün dimi doktoruna söyledin mi lekelenme olduğunu canım. 10. 11. Gün test yapıp pozitif görenler var. İstersen ver kan için rahatlar en azından

Ya ben 13. Gün test yaptırdım 3.6 çıktı lekelenme vardı. Senin de 10. Gün dimi doktoruna söyledin mi lekelenme olduğunu canım. 10. 11. Gün test yapıp pozitif görenler var. İstersen ver kan için rahatlar en azından
devlette oldugu icin doktorum bi sey diyemiyorum benim genelde 0 cikar 3 ve ya 4 cikarsabyine ihtimal verip tekrarlatiim mi testi acaba offf bunalima gircem heee

Kızlar bende yarın doktora gidiyorum. Bezmıalem Rabiye Yılmaz’a bakalım asılama da diyebilir arkadaşım gonalf sonucu asılama olmadan hamıle kalmıs gonalf sadece asılama tedavisi de verilen bi iğne.mi biraz bilgi verebilir misiniz bi heyecanlandım be

Yok canım aksine hemen büyüyorlardı. İlk doktorum da o yüzden temkinli davrandı düşük dozla yavaş yavaş büyüttük.Gonalf bir anda çok sayıda büyütebilir yumurtalarını dedi. İkinci aşılamada doktorum sordu ilkinde ne kadar sürede büyüdü kaç doz kullandın diye anlattım işte süreci. Sonra letu kullanıp 75. Ml gonalf kullandım 7 gün, 5 gün De letu kullandım sabah akşam. 11.gün iğneyi vurdum ertesi gün 19.5 18 ve 17 mm büyüklükte 3 yumurtam vardı o gün çatlatma iğnemi yaptım. 14. Günde aşılama oldu canım.
Merhaba bugün iğneim 7. Günündeyim 3 yumurta var ama boyutları 11 mm moralim o kadar bozuldu ki 62.5 ml vuruldum iğneyi siz iğneyi toplam kaç gün vurundunuz bugün 75 ml vurunacagım

X