HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ayni beni anlatmissin canim... cokta yatmak zaten iyi degil.. kan dolasimi icin..

Valla nevesta81 cok cesur ...
Hayran kaldim .. sok oldum

Ben süpürge disinda bütün ev islerini yapiyorum..
Cok fazla relaksim galiba

Merhaba Hoş geldin inşallah gebelik belirtisidir canım test sonucunu bekliyoruz heyecanla

Ya ilk denememde sabırla bekledim test gününü fakat bu kez beklemicem erken gebelik testlerinden yapicam haftasonu cumartesi 9. Günüm oluyor artık hayırlısı
Buarada ben de raporluyum ama ise gitsem daha iyi olurmuş evde çok düşünüyorum kendimi dinliyorum

merhabalar,
benimde pazartesi günü transferim oldu 2 adet 3. gün embriyosu. 13 yumurtam toplandı 5 i olgun çıktı ve beşide döllendi. Bugün merkezden arayıp kalan 3 embriyomun yeterli gelişim gösteremediği için dondurulmayacağını söylediler açıkçası biraz canım sıkıldı bu durumla daha önce karşılaşan var mı aranızda ?

Merhaba üzülme benim de öyle oldu 7 yumurta toplandı 5 ı döllenmiş fakat dondurulacak kalitede yumurtam yoktu bu olağan bir durum endişelenme buarada transferin hayırlı olsun güzel haberler verirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…