HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

düşük olmaması için birşey kullanmışmıydın ve ne kadar süre kullandığını öğrenebilirmiyim

Allah razi olsun cnm... bi taraftan da diyorumki zaten daha önce 9u dollendi 5 embriyom oldu da noldu gene olmadi... nasip işte.. Rabbim o iki embriyoma saglik versin
aynen öyle sana lazım olan sadece 1 tanesi. inşallah hayırlısıyla onlarda kaliteli çıkacak ve muradına ereceksin. vardır bir vakti saati ben öyle düşünüp birazda teselli buluyorum

ShinSeGi
Lütfen olumlu düşünmeye çalış cnm benim de erkenden yumurta rezervlerim azalmış topu topu 4 yumurta toplanabildi baya yüksek dozda ilaçlarla.Benim de biri baştan elendi 3ü fena değilmiş.Bekleyip riske atmak istemediler birini dün 3.gün transferi yaptılar bugün de aradı embriyolog kalan 2 nin de biri yavaşlamış sanırım diğeri fena değilmiş.Onu da yarın transfer edicekler bi şey olmazsa hayırlısıyla.Şansımın az oldığunu düşünüyorum ama umutlu olmaya çalışıyorum.Sen de öyle yap üzme kendini...

canim bizimde sayi iyi diye doktor üstünde durmadi 200 küsur milyondu sayi morfoloji %1 ileri hızlı galiba %8 filandi. gecen sene hepsi cok iyiydi anlamadik... e2 yumurta sayi ve kalitesi arttikca artan bi değer. catlatma ignesi verilecegi zaman yani son bakalim e2 de yumurya başına e2 nin 200 olmasi gerekiyordu. benim 14 yum çıktı ama e2 1000 filandi tutarlı değildi yani muhtemelen olgun olmadiklari icin e2 düşüktü yani aslinda resim bastan belliymis ama doktor hep hersey yolunda dedigi icin takilmamistim.

insulin direnci düşünce yumurta kalitesi artiyor iyi olmus.

benim bu sefer biraz daha fazla doz ilac kullanildi ama daha az embriyo oluştu demekki doktorun doğru soylemis

tamam cnm cok sagol cok haklisin :) suan daha iyiyim. insallah seninde sonucun pozitif olur az sayiyla bebislerimize kavusuruz insallah

Ben giremiyordum nete, kaç gündür evde yatılı misafir vardı,tehlikeli dönemi atlattım şükür bugün kontrolüm vardı adet olana kadar ilaçlara ve günde 5 lt sıvı almaya devam bu arada bgün 7 tane 5. Gün embriyosu donduruldu en az iki ay bekleyeceğim kısmet böyleymiş,sizlerin de opular bitip transferler başlamış herkesin pozitif haberlerini görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum

Allah hepinize yardım etsin arkadaşlar dualarımdasınız. Bişey soracağım. Adetin 2. Günü tedaviye başlamak için gittiğimde kan tahlili yapacaklar mı? Biz bir ön görüşme yaptık. Vajinal muayene ve kan tahlili yapıldı bu arada önceki adette.

Teselli eden arkadaslara tesekkur ederim. şok olup bayaga agladim ama simdi daha iyiyim..elden gelen bisey yok artik dua edicem Rabbim o iki embriyoma sağlık versin

dualardA saklidir bizim en derin yaralarimiz... özlemlerimiz. .. rabbim kabul buyursun.. dualarimizi.. o iki embrio hasretini dindirsin ...

Ben transferimi oldum kizlar sukur. INSALLAH hepimiz pozitif haberleri aliriz

Masallah canisiii... hadi gelsin bebislerrrr..

Bende seni merak ettim canim.. iyi olmana sevindim.. masallah cok süper sayida
Donmusun olmus..
Buna cokca sevin ve 2 aya kendini güzelce hazirla.. saglikli beslen bol yürüyüs...
Insallah en kisa zamanda yüzün güler..
Kocaman pozitifffd yazarsin bize..

Transfer oldu Canım çift embriyo iyi geçti çok şükür. 5.gün embriyosu ama test gününe 25 haziran dediler geç değilmi en erken ne Zaman belli olurki

Ohoh masallah canimmm..
Cok aevindim.. ayyy heyecanli sürec basliyoreee.. artik birlikte geri sayim yapicaz nasipe
Teste varmisin sende 7. günde idrar testi yApmaya? Delilikler cok bu topikte bilirsin gec degil.. 11.
Gününde kan testi istemisler.. bende 10. gün.. her merkez farkli söylüyo.. ama sen 7. günde idrar testi yapmarmisinnnn.. var mi cesaret

PembeHelvam canım 29haziran test günüm. ... Eğer onu da ekliyor isen listene... ama embriyo oluşur oluşmasını yarın belli olacak. Desene yavasssss kiziiiimm diye

Niye yavassss diyim canimmmm..
Ne güzel cok pozitif düsünüyorsunnn.. mükemmelsin yani.. böyle pozitiflikle sen 5. günde idrar testi yaparsin

Bence deeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…