HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

7. Hafta kalp atışı için gittiğimizde kalp atışı yoktu dr kürtaj dedi ben 1-2 beklemek istedim ilaçları kestim 2 gün sonra kanamam başladı ve düşük yaptım, düşüğü önlemek için Progestan veriyor doktor hem jel hem iğne
Ah canim gecmiş olsun benim de bir onceki tedavim ayni oldu kurtajla aldilar ama dusmedi çok zordu cok zor kendime geldim bi de boşbogazlik edip herkese soylemiştim simdi transferimin 6. Gunu ve hep Allahim tamamini nasip etmeyeceksen sevindirme diye dua ediyorum çunku hayal kirikligi cok aci...

Annemm siz iş yapmiyorsunuz onu anladik eee bende bugün kosturmaca vardi yağmurda sirilsiklam oldum geldim valiz hazirladim yarin yolculuk var

He is yapmiyom ben.. evde fatma ayse diye yardimcilarim var..'sagolsun yemekten tut camasirimi hallediyolar...
yazmayi cok isterdim..
lakin bütün ev isi bana bakiyore... dinlendigimde buralardayim..
Hayirdir.. sen nerelereeeee...

Buralardayım canım sayfa sayfa takipteyim sizi :KK54:
Benim opu cumartesi günü olacak.. aranızda en sona ben kaldım:oops:

.
Hiboru gonal f gibi göbekten yapıyoruz. Progestan iğneyi klinikte hemşireye kalçadan yaptırıyoruz

Aaa öyle miiii... hadi hayirlisi gülümmm.. yok yok daha var seninle bir olan arkadaslar merak etme :-) sonu güzel olsun yeterki...

Bayiltmadilarmi canım. Sonradan mi ağrı oldu. Ben de 11 de yaptırdım iyiyim şükür ...
Bayilttilar islemi falan hic birsey hissetmedim ama ayildigimda muthis bir agriyla uyandum serum takildi agti kesici igne yapildi agri kesici hap verildi 3 saat cok kotuydum sonra agrim.dayanilacak seviyeye dusunce rahatladim hala agrim var

Bayilttilar islemi falan hic birsey hissetmedim ama ayildigimda muthis bir agriyla uyandum serum takildi agti kesici igne yapildi agri kesici hap verildi 3 saat cok kotuydum sonra agrim.dayanilacak seviyeye dusunce rahatladim hala agrim var

Cok cok gecmis olsun canim.. dilerim yarina hic biseyin kalmaz..

Sureyya_ Sureyya_ canim sana ilaçlar verildi Mi. Kac tane yumurta toplandı. İşlemin kaç dk sürdü. Durumun nasıl ağrı sizi kanama var mı? ???????
Ben eve gelince uyumustun yeni uyandim kanamam cok oldu hateketlerimi kisitlayan agrilarim var normal bi sekilde lavobaya cikamiyorum cok agrim oluyor
Crinnone jel
Estrofem
Tetra
Dostina
Folibol
Parol verdiler bana
15 yumurta dediler bakalim hayirlisi olsun

Merhaba biraz nazlanmış olabilir misin eşiné acaba :) benim bu 2. Denemem ve 2. Opu işlemim gayet rahattı evet sonrasında ağrı oluyor ama geçiyor
Ben oyle naz yapayim esim benimle ilgilensin diyen bi yapida degilim ki canim oyle cit kirildim bi yapip yoktur oyle heseyde suram.agridi buram.agridi demem oyle ilgi goreceksem neye yarar o ilgili

Kızlar opu oldum ya bugun.. 3 kez uyuyorum uyanıyorum uyuyorum uyanıyorm narkozdan mi ki
Bem 5 gibi uyudum 7 bucukta uyandim esime seslendim ses yok kalktim bi tur attim esimi gordum saat 8 e geliyir ise gec kalacaksin 14 saat uyumusum ben okadar derin uyudum ki dedim esim okadar cok gulduku sen uyuyali 2 saat oldu ne 14 saati dedi :KK70::oops::olamaz::KK48::KK48:

canim bizimde sayi iyi diye doktor üstünde durmadi 200 küsur milyondu sayi morfoloji %1 ileri hızlı galiba %8 filandi. gecen sene hepsi cok iyiydi anlamadik... e2 yumurta sayi ve kalitesi arttikca artan bi değer. catlatma ignesi verilecegi zaman yani son bakalim e2 de yumurya başına e2 nin 200 olmasi gerekiyordu. benim 14 yum çıktı ama e2 1000 filandi tutarlı değildi yani muhtemelen olgun olmadiklari icin e2 düşüktü yani aslinda resim bastan belliymis ama doktor hep hersey yolunda dedigi icin takilmamistim.

insulin direnci düşünce yumurta kalitesi artiyor iyi olmus.

benim bu sefer biraz daha fazla doz ilac kullanildi ama daha az embriyo oluştu demekki doktorun doğru soylemis
Cnm bir makalede okudum kadının yumurtası erkeğin spermini bozukluğunun %80 ni düzeltebilecek kapasiteye sahip o yüzden doktorlar hep kadının yumurta kalitesi üzerinde duruyor. Çok şiddetli erkek infertilitesi olmadığı takdirde doktorlar pek erkeğin değerlerini önemsemiyorlat

Ah canim gecmiş olsun benim de bir onceki tedavim ayni oldu kurtajla aldilar ama dusmedi çok zordu cok zor kendime geldim bi de boşbogazlik edip herkese soylemiştim simdi transferimin 6. Gunu ve hep Allahim tamamini nasip etmeyeceksen sevindirme diye dua ediyorum çunku hayal kirikligi cok aci...
Çok zor günlerdi benim için çooookkkk beni en iyi sen anlarsın, ben ağustosda kimyasal geçirdiğim ay herkese söylemiştim ondan deneyimli olduğum için kimseye söylememiştim, ne büyük şoktu o kadar sıkıntılı zor günler üstüne kalp atışı duymaya gidiyorsun büyük bir heyecanla ama yok resmen şoka girmiş gibiydim, bu seferkinde duam seninle aynı allah tamamını sağlıkla nasip etsin hepimiz için inşallah

He is yapmiyom ben.. evde fatma ayse diye yardimcilarim var..'sagolsun yemekten tut camasirimi hallediyolar...
yazmayi cok isterdim..
lakin bütün ev isi bana bakiyore... dinlendigimde buralardayim..
Hayirdir.. sen nerelereeeee...

Aaa öyle miiii... hadi hayirlisi gülümmm.. yok yok daha var seninle bir olan arkadaslar merak etme :-) sonu güzel olsun yeterki...
Adanada annemlerdeydim demiştim ya rapor için yarinda evime dönüyorum birde bu topikte en sona ben kalacam benim transfere kadar hepiniz dogurursunuz valla:)))

X