HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Gecmis olsun canim iyi misiniz peki ?

Sağol canım Daha iyiyiz çok şükür.. sende ne var ne yok? Nasıl gidiyor?
Belki okumussundur csnim normalde dun transfer olacaktim ama mustafa hoca yokmus o yuzden sralik basinda transferim olacak insallah dk hapi kullaniyorum son 3 kaldi korku var ya olmazsa korkusu sardi 3. Gun dondurulmustu ya 5. Gune gidemezse korkusu falan varda var yani

nifty testi hiç duymamıştım bak
doktorum yaptıralım diyince ben de her dediğini yapıyorum işte
inşallah her şey çok güzel olur hepimiz için
dinlen güzel güzel

Boyle sizi okuyunca cok heyecanlaniyorum ya diyorum bende bunlari konusacakmiyim :)
ben de aynı şeyleri düşünüyodum, jeliboniler haziran tayfası, benim transfer eylüle kalmıştı
cinsiyet, belirti falan konuşuyorlardı çok hoşuma gidiyordu
inşallah buradaki herkes yaşayacak bu güzel süreçleri

Kızlar inşallah siz de birkaç ay sonra bu muhabbetleri yapıyor olcaksınız:)
Hamile duası tutar derler vallahi hepiniz için dua ediyorum.. tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlarımıza kavuşalım inşallah

Ara ara girip okuyordum canım, hatta sinirlendim doktor ortada yok diye niye tedavi ertelendi bir ay diye.. başka bi doktora filan transfer etseydi dönene kadar bari..
neyse böylesi hayırlıymış demekki, inşallah aralıkta güzel haberini alcaz canım, bu topik çok uğurlu bi topik bak :) ayrıca benim embriyolar da 3.gün embriyosuydu taze transfer..

nifty testi hiç duymamıştım bak
doktorum yaptıralım diyince ben de her dediğini yapıyorum işte
inşallah her şey çok güzel olur hepimiz için
dinlen güzel güzel
İyi yapıyosun canım doktor en iyisini bilir.. inşallah temiz çıkar sonuçların, böyle testlerin sonuçlarını beklemek ayrı bi dert oluyo resmen..

Soylediler baska dr istersen yapabilirdiue ben istemedim

Dualarin icin saol canim insallah sizde saglikla huzurla kucaginiza alir buyutursunuz amin

Güzel güzel dinlen canım. Ben 9. Haftaya girdim bugün. Belim ağrımaya başladı neden acaba? Adet ağrısı gibi değil. Yarın kontrolüm var. İnşallah iyi haberler duyarım. En sonki kontrolde içerde kanama alanı var demişti.

Bel ağrısı çok normal canın, ilk trimesterdeki en yaygın görülen şikayetlerden biri. Mide bulantısı gibi bişey yani :)
İnşallah kanama alanı da kaybolmuştur canım yarın güzel haberlerle gel inşallah

Bugün kontrol oldum kızlar. Hala kanama alanı var içerde. Kalp atışı dinledi m. Şu hastaneden ne zaman tamamen güzel şeyler duyarak döneceğim acaba neyse hamd olsun diyorum yine de.

Bugün kontrol oldum kızlar. Hala kanama alanı var içerde. Kalp atışı dinledi m. Şu hastaneden ne zaman tamamen güzel şeyler duyarak döneceğim acaba neyse hamd olsun diyorum yine de.
Olsun canım bak kalp atışını dinleyebilmişsin önemli olan o
Zamanla kaybolcaktır kanama alanı da, stres yapmamaya çalış.. ben de 12.haftama kadar hep olumsuz haberlerle dönüyordum kontrollerden, hep suratımız asık moralimiz bozuk çıkıyorduk doktor yanından.. Zamanla düzeliyor..

Allah senden razı olsun canım. iyi şeyler duymaya o kadar ihtiyacım var ki bu günlerimde. İnşallah hayırlısıyla gelir bebeklerimiz.

Allah senden razı olsun canım. iyi şeyler duymaya o kadar ihtiyacım var ki bu günlerimde. İnşallah hayırlısıyla gelir bebeklerimiz.
İnşallah canım sağ salim vakti zamanında alalım yavrularımızı kucağımıza.. sen gönlünü ferah tut, bu dönemi en güzel şekliyle geçirmeye çalış :)

Huhuuuuu hatunlar nasılsınız Ne yapıyorsunuz? Taze hamişler nasıl gidiyor bakalım alıştınız mı hamileliğe :) yada ikiz olanlar varmı? Tedaviye devam edenler inşallah sizlerdende pozitif haberler alırız dualarımız sizlerle

Merhaba canım
Benim bugün ikili testim vardı, doktor büyük ihtimal kız dedi
Sonuçları haftaya çıkacak
Yalnız burun kemiği göremedi, onu kafama çok taktım
Jeliboninin bahsettiği nifty testi yaptırcaz sanırım
Kendi kendimi telkin etmeye çalışıyorum, bizimkiler tüp bebek, en iyi sperm yumurta seçildi, kromozomsal sorunu yoktur diye

Canım endişelenme, git yaptır nifty testi 5 günde sonuç çıkıyor ardından başka test yaptırmana gerek kalmıyor.. en sağlam test o.
Kızçemiz hayırlı uğurlu olsun :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…