HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bu arada doktorum opu ya gelirken hiç bir kozmetik kullanmamı söylüyor el kremi bile sürme dedi ilk opuda da aynı şekildeydi size böyle bir şey söyledilermi?

Bu arada doktorum opu ya gelirken hiç bir kozmetik kullanmamı söylüyor el kremi bile sürme dedi ilk opuda da aynı şekildeydi size böyle bir şey söyledilermi?
yok cnm ama gecen histeroskopi oldugumda benim de lenslerime lastik tokama kadar cikarttilar. daha önce baska bi merkezdeydim hic bu kadar titizlenmemislerdi. birinden transfer günü krem bile surmedim diye duymustum

yok cnm ama gecen histeroskopi oldugumda benim de lenslerime lastik tokama kadar cikarttilar. daha önce baska bi merkezdeydim hic bu kadar titizlenmemislerdi. birinden transfer günü krem bile surmedim diye duymustum
Aynen benim ilk transferde de aynı şeyi söyledi parfüm deo krem hiç birşey sürme toka takı hiç bir şey takma gece duş al yat sabah saçını tara giyin gel dedi

Canım sen başkentte fiyat konuştun mu çarşamba ne ödeyeceksin opu için? Biz fiyat konuşmadan direkt tedaviye başladık güncel rakam ne bilgin var mı?
Aynı senin durumundayım canım. İlk konuşmada doktor 5bin 6bin civarı size mal olur demisti

Ben de dün gece yaptım ama benim 1 ovitrelle 1 gonapeptyl yaptım ilk tedavide sadece 1 ovitrelle yapmıştım bunda niye gonapeptyl ekledi ben de onu anlamadım
Valla bilmiyorum canım dün gece yaptım bende... klomen tedavisi uygularken çatlama iğnelerini hastanede yaptirirdim. Hemde 1 iğne. ... şimdi aynı anda 3 iğne yaptım valla. Alisiyor insan

..... Günaydın kizlar.... babamın tedavisi için uzun zamandir yanımda kalan annem babam bugün memlekete gidiyor....yarın opum var... bayrama yanlarına gitmeyecegim çok büyük ihtimal. Test gününden önce olduğu için bayram... ben duygusalim sanki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…