HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bence hic bir zaman umudunu yitirme arkadaşım benimde rezervin bitmek üzere ve gizli davranmaya calisiyoruz ikinci olacak ben çok umutluyum halbuki ilk denemede sadece bir yumurta toplsnip dollenmisti transfer oldu ama sonuç negatif bir yumurta bile yeter yeterki rabbimden istemesini bilelim herşeyin bir zsmani var evliliğin ,evladin biraz sabir lütfen ve pes etme
Benden hic yumurta bile toplanamadi ki :KK43: ultrasonda 3 olgun yumurta gorunuyordu ama hepsi bos cikmis.

Arkadaslar size bu soru. Bende 2 adet ovitrelle ve 1 adet gonapeptly var bu gece 23 de yap dedi hemşire uçunude. Aynı anda 3 iğne. ... normal kizlarrr
Bende 2 tane gonapeptyl 1 tane ovitrel yapmıştım aynı anda. Normalmis yani. Bu gece yapacaksan çarşamba günü sabah opu var değil mi?

Bu sefer Gonal f kullanmadim, Pergoveris isimli bir ilac. Doktora gec mi basladim diye sordugumda, hayir hersey yolunda merak etmeyin dedi. Ben yurtdisindayim bu arada. Burada tedavi merkezi veya doktorunu secme sansi yok.
Ewt anldım canm ama umudunu asla kaybetme bak ben dr a gittim dr bana tüp bebekle bile cocugun olmaz ddi ve hamile kaldım fakat 4 aylıkken pıhtılaşma dan dolayı kalbi durdu allahım bizim kucaklarımızı inşallah boş bırakmıcak

Benim doktorum ahmet bey burdaki doktorum şiddetle tavsiye edince ona gittim kaçıncı günündesin tedavinin benim adetimin 10 günü gonal f 300 le basladım adetin 3 günü 7 . Günden itibarende menagon kullanıyrm bide çatlatma önleyici gonal f i de 200 e düşürdü yarın kontrolum var 13 tanede yumuşum var sende durumlar nasıl?

Arkadaslar size bu soru. Bende 2 adet ovitrelle ve 1 adet gonapeptly var bu gece 23 de yap dedi hemşire uçunude. Aynı anda 3 iğne. ... normal kizlarrr
Ben de dün gece yaptım ama benim 1 ovitrelle 1 gonapeptyl yaptım ilk tedavide sadece 1 ovitrelle yapmıştım bunda niye gonapeptyl ekledi ben de onu anlamadım

Kizlar bayagi yazismalariniz olmus.. hangi ara o kadar doldurdunuz sayfayi :-)

Yelne Yelne canim 6. günde igneye baslamasi normal olup olmadifi hakkinda bisey diyemicem ama hic duymamistimm.. en gec 3. günde baslaniyor diye biliyorum.. senin oldugun yerde baska klinikler var mi bilmiyorum.. her ülkenin farkli sistemi var.. ama moral bozuklugunu cok ii anliyorum.. cünkü bizler burdan bir sürü canlis yasnilmis
Tecrübeleri okuyoruz.. haliyle iskilleniyoruz bizde bazi seyler farkli olunca.. ama her merkez. Her doktor farkli bir yol gözlemler hastasi icin.. cünkü her hastada sonuc itibari ile farklidir..
bence sen moralini bozma.. ve devam et tedavine.. bunca igneyi bosa yemis olma.. hepimiz biliyoruz kolay olmadifini.. bedenemizi nelere magdur birakiyoruz.. onca hormonlar.. nolur.. bu senin vazgecme noktan olmasin.. aksine!!! Cok daha saril bu tedaviye ve daha 15. 16. gününe 5-6 gün var.. yumoslarin büyür.. pes etme.. bu asamaya bile gelemeyen nice insan var.. toparla kendini.. olucak insallah.. dua edicez cokca.. allaha sigindik hepimiz.. O ol desin neler olmaz ki.. bunu basarabilirsin.. güven rabbine! O seni yari yolda asla birakmaz.. sana en hayirlisini nasip edicek... sende buna inan.. dua et.. pes etme!

Benden hic yumurta bile toplanamadi ki :KK43: ultrasonda 3 olgun yumurta gorunuyordu ama hepsi bos cikmis.
Sen bu yolda yılma moralini bozma böyle olması normal bence senin doktor iğnelere geç başlamış yumurtaları kontrol altına almamış yoksa 10 yumurta görüp 3 toplanması olmaz senin sağlıklı yumurtalar toplamaya kadar çatlamış bence bu tedavini de iptal etmen mantıklı olmuş çünkü büyük olasılıkla aynı şey olucaktı daha çok yıpranıcaktın, bir an önce toparlan imkanın varsa Türkiye de yaptır

Bütün gün ev işi yaptım düşünmeyim diye bu sefer çok fazla heyecan yok gibi klinikten girince başlar sanırım, sabah 10.30 da orda olucaz 11 de opuya alacaklar hayırlısıyla

Ah biz kadinalr.. temizliksiz asla olmaz :-)
Hadi bakalim güzel haberle gelin ShinSeGi ShinSeGi ile birlikte.. dualarimiz sizinle.. agrisiz sizisiz atlatin.. hemen yazin bize heeee :-)

Canim FSH e2kac cikti bak eğer yumurtanın boş ciktiysa diğer tedavi için kendini güzelce hazirla hazirlaki o yumurtaların dolu dolu olsun sıkı hazirlan bak ben bu ay kontrol yaptirdim 4 folikul görüldü yani gelişme var eğer istersen sanada yazarim en az 3 ay yaparsin mutlaka faydasi olur bak o zaman o yumurtalar nasip dolu nasip kaliteli olacak pes etmek yok öyle hemen:)) buarada kac yillik evlisin

Canim FSH e2kac cikti bak eğer yumurtanın boş ciktiysa diğer tedavi için kendini güzelce hazirla hazirlaki o yumurtaların dolu dolu olsun sıkı hazirlan bak ben bu ay kontrol yaptirdim 4 folikul görüldü yani gelişme var eğer istersen sanada yazarim en az 3 ay yaparsin mutlaka faydasi olur bak o zaman o yumurtalar nasip dolu nasip kaliteli olacak pes etmek yok öyle hemen:)) buarada kac yillik evlisin

Özel tüyolari yaz bakem adanaliiii... :-)

Baktimda amh 1.26 hiçte fena değil çok iyi sayilmaz ama kötü de değil benimde 0.7 mutlaka bi yerde bir yanlis yapilan bi şey var sen arastir gerekirse merkezi değiştir

X