HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aaa daha yenimi paylaştın ben olsaydım heralde abında paylaşırdım tahmin ediyorum nasıl bir mutluluk olabildiğini
Ohh mis dinlen prenses olmanın keyfini sonuna kadar çıkart kimse anlamaz ama sen uzun ve zorlu bir yolculuktan geçtin
Herşeyi tek başına göğüsledin şimdi prenses gibi hissedilmeyi fazlasıyla hak ettin
Bu gün aradılar beni toplam 7 yumurta toplanmıştı ve 5 tanesi döllenmiş yarında takip edecekler transferden 1 gün önce arayıp haber vereceklermiş dr genelde 3. Yada 5. Günü tarnsfer ediyormuş
Benim tek kafama takılan kaç transefer yaptıracağımız dr daha konulmadık kararsızım

Olur mu öyle şey aşk olsun. Şifa olsun diye paylaşıyoruz burda. Ayrıca sen de burada dua ettiklerimden birisin. Hayırlısıyla yavruna kavuş sağlıkla sıhhatle tez zamanda inşallah :)
Allah razi olsun onumuzdeki ay yeniden tedaviye basliyorum allah nasip ederse dualarinda oldugunu bilmek duygulandirdi beni rabvim evlatlarinla ve ailen omur boyu mutlu huzurlu bir sekilde yasamayi nasip etsin dogumun insallah cok kolay olur

Allah razi olsun onumuzdeki ay yeniden tedaviye basliyorum allah nasip ederse dualarinda oldugunu bilmek duygulandirdi beni rabvim evlatlarinla ve ailen omur boyu mutlu huzurlu bir sekilde yasamayi nasip etsin dogumun insallah cok kolay olur
Canım benim sağol, niye bilmiyorum bu topikte dua ettiğim herkes hamile kaldı :) senin de nickin aklımda kalan dualarıma kattığım kişilerdendi, bi tek sen kaldın yani sıra sende inşallah :)

Bak kürü yaptırdığım aktara geldim şimdi, bu defa doğal çatlak kremi yaptırmak için :) Allahım sana da nasip etsin inşallah.. Turp tohumunu sordum, hem kırmızı hem siyah turp tohumu koymuştuk dedi.. Ulusoy lokman hekim ankara emek 8. Caddede.. istersen senin için telefon numarasını da aldım belki aklına takılanları arayıp sormak istersin diye.. özelden atayım istersen?

Çatlak kreminin içeriğine talip olabiliriz

Çatlak kreminin içeriğine talip olabiliriz

Çatlaklar için:

Tatlı badem yağı
Kakao yağı
Susam yağı
Kayısı çekirdeği yağı

Hepsini aynı miktarda karıştırıp boş temiz ve mümkünse fısfıslı bir şişeye koyuyorsunuz ve her duştan sonra bilimum yerlerinize sürüyorsunuz efenim :) :)

Dipnot: Doğal olduğu için zamanla donabileceğini söyledi aktar, zaten kış geliyor şişeyi kalorifer üstünde tutabilirsiniz dedi..

Ayyy ben de aynılarını almıştım
cidden dondular
Ama tüylenme yapar badem kayısı vs demişlerdi
Ben de bunu düzenli kullanayım

Ayyy ben de aynılarını almıştım
cidden dondular
Ama tüylenme yapar badem kayısı vs demişlerdi
Ben de bunu düzenli kullanayım
Şahsen yeterince tüylü olduğumdan bi problem olmaz bence

Bunların dışında organik hindistan cevizi yağı ve Mustela çatlak önleyici krem de kullanıyorum canım.. Hepsi doktor tavsiyesi. Dönüşümlü olarak kullanıyorum. Malum ikizler geliyor kapılara sığmayacağım günler yakın

Ben bugun kalan malzemelerimi aldim canim ilgin icin cik sagol belki catlak kremi icin ararim:) esle birlikte yenilecekti degil mi ac tok fark edermi

Ben bugun kalan malzemelerimi aldim canim ilgin icin cik sagol belki catlak kremi icin ararim:) esle birlikte yenilecekti degil mi ac tok fark edermi
Sabah akşam yemekten önce eşle beraber birer tatlı kaşığı yiyeceksiniz canım..

Hadi şifa olsun inşallah..

Regl ne zaman olcak tahminen? Regl döneminde sen bir çay kaşığına indirceksin yediğin miktarı, eşin aynen devam edicek..

Bunu soyledigin iyi oldu reglim bugun bitti yarin kure baslayacagiz

Bunu soyledigin iyi oldu reglim bugun bitti yarin kure baslayacagiz
Reglin bittiyse normal seviyede başlayabilirsin canım bi tatlı kaşığı yani :) çok güzel bi zamanlama bravo..
diğer reglye kadar kullan sonra da zaten regl ile birlikte tedaviye başlarsın oh miss ben de aynen öyle yapmıştım :) şifa olsun bal olsun can kan olsun sağlıklı sıhhatli bebişler olsun sana inşallah

Cok sagol canim benim guzel haberlerle donus yaparim insallah

Merhaba güzel anne adayları ve benim gibi aday adayları
Az önce hastaneden beni aradılar yarın sabah 11 de transferim olacakmış ve su bol bol iç sıkışık vaziyette gel dediler
5 tane embriyo var bazıları daha fazla gelişmiş yarın 5. Gün yarın daha net bilgi verecekler ama herşey yolunda iyi dediler
Canımı sıkan ben ilk denemem ve 33 yaşındayım iki transfer istiyorum ama embriyo takibi yapan bayan bu mümkün değil sağlık bakanlığı tarafından yasak 2. Tedavi olsaydı 2 transfer olurmuş yada 35 yaş üstü olsaymışım 2 transfer olurmuş
Yarın dr size gerekli açıklamayı yapar ama dr. Bizde hastane olarak bu sorumluluğa giremeyiz dedi yarın dr ayrıca konuşucam ama anladığım tek transfer yapacaklar içiniz rahat olsun en iyisini en kalitelisini seçeceğiz galan dediler bilemedim

Normalde ikiz bebek korkum endişem var
Yani ikiz bebek olsun diye değil talebim ikiz olmasını bende istemiyorum korkuyorum Ama 2 tarnsfer gebelik şansımı yükseltiyor diye istiyorum
Sizlerde ilk tedavinizde 35 yaş altı hanımlar size soruyorum böyle bir durumla karşılaştınızmı bu arada özel koç üniversite hastanesinde deravi görüyorum

transferin şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım :)

üzülme 5. gün embriyosu zaten yaşama olasılığı en yüksek embriyodur, inşallah yavrun sana sımsıkı tutunur

Bazı hastaneler-merkezler iki tane transfer etmeye yanaşmıyor, ama benim tüp bebek yaptırdığım hastanede yaş farketmeksizin standart olarak 2 tane embriyo transfer ediliyor.. Saçma sapan uygulamalar işte, bi yerde farklı başka yerde farklı..

Sen gönlünü ferah tut, yarın yavruna kavuşcaksın, soğuk laboratuvar ortamından alıp sıcacık anne karnında onu taşıyıp besleyeceksin

İnşallah
Cvp için çok teşekkür ederim çok saol
Bu topikte benim gibi bu yolda emek veren herkesin gönlüne göre olsun inşallah
Ve senin gibi meleğini karnımda taşıyan bütün anne adaylarına sorunsuz harika bir gebelik ve hayırlı bir doğum nasip olsun inşallah

Canim benimde yarin sabah 11de transferim var heyecan dorukta benimde 4.tedavim

Amin canım, sen de yarın aramıza katılacaksın inşallah :) hep iyi düşünelim iyi olsun :)

Amin canım, sen de yarın aramıza katılacaksın inşallah :) hep iyi düşünelim iyi olsun :)

Çok teşekkür ederim inşallah herşey yolunda gider ama tek transfer olması biraZ üzdü ikiz olsun diye değil ama şansımın düştüğünü düşününce endişe ettim bir defter aldım aşılamayla başlayan bu yolculuğu yaşadıklarımı bebeğime hep yazdım inşallah ileride gğlümseyerek okurum vay be derim bak sen bana gelirken geçikince annen neler yaşamış derim 10 gün rapor isteyeceğim ama hafta iyi olurdam işe başlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…