HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Pruloton vurdular. Çok minik bir kese var dedi doktor. Çok kötüyüm. Ne zormuş bu işler

Canım nasıl oldun herşey yolundamı inşallah bebeşlerin sana sımsıkı tutunur dr be dedi kanama normalmi allah yardımcın olsun inşallah son kanamadır
Bir daha olmaz sakın oanik olma dua et her şey güzel olucak
Kendinide çokmyorma dşkkatli ol

Bende perşembe sabah 7:15 opu için hastaneye gidicem
Sizlerde de oldumu iğnelere bağlıyorum
Bu üç gündür aşırı duygusal alıngan ve ağlamaklıyım eşimi de tükettim herşeye ağlıyorum uzun bir yolculuktu bu sınuna geldim ama sanırım yıpranmışlık var ve sinirlerim artık kaldırmıyo hiç böyle olmamıştım opu için 2 gün istirahat rapor isteyeceğim ama transferden sonra 10 gün isteyeceğim. Sona yaklaştıkça insan daralıyormuş allah hepimizin gönlüne göre versin

evet kesinlikle öyleydim
hem sürecin hassaslığı hem de o kadar hormon iğnesi ilacı vs aynen öyle yapıyor insanı
az kaldı canım her şey güzel olacak inşallah

Canım dinleniyorum. Kalp atışı duyabilecek miyim acaba diye endişe var. Sen duydun mu?
Bu akşan bana da bi stres yaşattı bebeğim, kanamam oldu
Apar topar acile geldik serum verdiler iğne yaptılar
Doktorum buraya geldi ultrasondan baktı ve çok şükür bebeği de kalp atışını da gördüm
Doppler özellikli değildi cihaz duyamadık o sebeple
Rapor vercekler evde dinlenicem
6+6 göründü çok çok rahatladım

Çok geçmiş olsun canım o duyguyu bilirim Allah tekrarını göstermesin. Ben de bugün doktora gittim. Sonunda bir doktor seçebildim. Vajinal ultrasonla baktı. Kanama alanı gözükmüyor dedi. Hibor iğnenin kanama yapabildiğini söyledi. Yolk kesesi de var dedi. İse devam et dedi. Israrla gitmeyeyim mi dememe rağmen.

Ben gece kaldım öğlen gibi çıktım
Kesenin altında kanama alanı göründü ama yok olacak o zamanla dedi, aktif kanama değilmiş
Zaten şuan gelmiyo çok şükür, en son sabah çok hafif kahve geldi
Sabah da kasların sıkılıp tutunmayı sağlayacak bi iğne yaptılar, akşam progestan yapmışlardı
Bir de bizim kan uyuşmazlığı var henüz erken ama düşük tehlikesi var diye yarım doz kan uyuşmazlığı iğnesi yaptılar
Crinone jel ve elevit dışı tüm ilaçlarımı bıraktırdı
Her hafta proluton vurulmaya devam popomda morluktan yer kalmadı
Kalp duymaya gerek yok salı gelme gayet iyi görünüyo bebek, 2 hafta sonra gel o zaman rutin testlerini yapçaz dedi
O kadar ağladım ki dün Allahım kimselere yaşatmasın
İş yerine de söyledim artık hamileyim ama düşük riski var rapor vs diye

Arkadaşlar herkese hamilelikleri hayırlı olsun anne olmak isteyenlere de Alllah nasip etsin bu dünkü testim bthcg değerimi bekliyorum çok heyecanlıymış

Canım çoook geçmiş olsun şimdi nasılsın ?
Amin inşallah bir daha böyle bir olumsuzluk yaşamazsın istirahat et gitme işe dinlen
Güzel düşün herşey güzel olucak

Arkadaşlar herkese hamilelikleri hayırlı olsun anne olmak isteyenlere de Alllah nasip etsin bu dünkü testim bthcg değerimi bekliyorum çok heyecanlıymış

Hayırlı olsun çok güzel inşalla değerlerinde yüksektir daha önce yazışmışmıydık hatırlamadım ne zaman trasfer oldu ilk tüp bebekmiydi yumurta kaçtane toplandı ve kaçtanesi kaliteliydi tekmi çiftmi transferin
Allah kucapınada almayıda nasio etsin

Ben 10 Ağustos’ta negatif sonuç aldım sadece 4 yumurta toplandı 3 ü döllendi bthcg 13 diğeri sonra negatif oldu şimdi değerimi öğrendim 25 bine çıkmış 8 gün adetim geçmişti İnşaallah iyidir Allah ım herkese göstersin bu mutluluğu

Benimde bu sabah opu yumurta toplandı
Çok korkarak gittim ama uyutulup yapılması çok iyi korktuğum kadar değilmiş şükür kanama çok az oldu bunuda atlattım.
7 tane yumurta toplanmış yarın arayacaklar kaç tanesi kaliteli ve kaçtanesi emriyo ve transfer günümün bilgisini verecekler 2 gün rapor şimdi uzandım evde annemle birlikteyiz

İnşaallah pozitif sonuç alırsınız

Kaç tane transfer edildi size ? İnşallah bebeğin 9 ay bıyunca seninle olur güzel bir yolculuk geçirirsiniz sorunsuz her şey yolunda olur
Benim
Kaçtanesi kaliteli ve döllenir bilmiyorum ama
İki tane istiyorum birinden biri tutunsun risk etmek istemiyorum ama dr 35 yaş altına 1 transferden yana daha o güne var dr konuşmadık ama hemşirelerden bu bilgiyi aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…