HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Çok teşekkür ederim, hayırlı uğurlu olsun tedavin inşallah
31 yaşındayım ben, doktorum hep 2 konmasından yanaydı şans artsın diye ama biz tek istedik diye tek koydu
Özellerde aile 2 istiyorsa 2 konabiliyor
Ben de rapor çıkarmıştım ama özel hastanede oldum, doktor 2 istesek 2 koyacaktı

Geçmiş olsun canım benim, sana da benim gibi 12 gün demişler
İnş güzel sonuçlar alacaksın sen de
Sağol canım. Amin inşallah. Bana ek olarak hibor iğne verdiler bugün. Progestan iğne vurduk sabah 1 tane. Tekrar yazmadı progestan iğne. Folik asit,estrofem ve jel var yanında. Senin ilaçlar neler?

Sağol canım. Amin inşallah. Bana ek olarak hibor iğne verdiler bugün. Progestan iğne vurduk sabah 1 tane. Tekrar yazmadı progestan iğne. Folik asit,estrofem ve jel var yanında. Senin ilaçlar neler?
Ben transfer günü 2 tane iğne oldum biri proluton diğeri de aynı amaçlı sanırım
Folik asit, estrofem, jel, elevit, coraspin kullandım
1 hafta sonra tekrar proluton vuruldum
Gebeliği öğrenince doktor folik asiti bıraktırdı, elevit yeterli dedi
Ve yine 1 hafta sonra proluton vuruldum
Haftaya yine vurulcam
Kan sulandırı iğne vermedi, coraspin yeterli imiş
Diğer ilaçlar jel falan aynı doz devam

Hayırlı olsun canım inşallah 10gündür sonra güzel haberlerle gelirsin sende Çifter Çifter

Kizlar bisi sorucam benim evim 3. Katta ve bina 3 katli biliyorsunuz yeni yapida 3 katli evlere asansor yok ben transferin 4. Gunuuhtemelen donecegim merdiven cikmak sorun olurmu varmi boyle yasayan
Canım benim evim dublex hergün kaç defa indim çıktım sen içini rahat tut hiç birşey olmaz Allah’ın izniyle

Saol canim Allah razi olsun cok gerginim mutluyum aglak oldum hersey var bende bu bebekler beni bozdu daha gelmeden :)
Çok normal bütün bunları yaşaman çok gergin, umutlu, endişeli, heyecanlı bir bekleyiş dönemi Bence tedavi aşamasının en zor dönemi transfer sonrası beklemek, bol bol dua et ve olacağına İnan..

Canım devlette yönetmelik gereği neyse o yapılıyor. Ama çoğu özel hastane 35 yaş altına da 2 koyuyor anne isterse. Mesela ben. 31 yaşındayım. 2 tane koydu.

GÜNAYDIN :)
cvp verdiğiniz çok teşekkür ederim
inşallah 10 gün sonra sizde diger melek anneler gibi bize güzel müjdeli haberi inşallah verirsniz banada umut olursunuz :)
sizin ilk tüp bebek mi ?
BENDE ÖZEL üniversite hastanesinde tüp bebek tedaviye başlıyorum 2 başarısız aşılma olduğu için hastane bana sgk heyet raporu çıkartacak .
ben ikiz bebekten biraz endişe ettiğim için acaba yetebilirmiyim kaygılandığım için tek transferden yanaydım ama
bu şansımı düşürecekse eğer 2 transferi isterim okadar çok yoruldum ki hastane hayal kırıklığı vs. bunu şansa bırakmak istemem bunun için 2 taneyi kendim talep edeceğim
transferiniz nasıl geçti rapor alıp dinlenin ve burda daha önce yazılmıştı ananas ve avakado tüketin
inşallah hakkınızda hayırlısı olur :)

günaydın :)
cvp verdiğin için çok teşekkürler bende özel üniversite hastanede tüp bebek için startı verdim :)
2 başarısız aşılama olduğu için hastane bana heyet raporu çıkartıyor benden istedikleri evrak resim vs. verdim
2 gün içinde kuruldan heyet raporu çıkartacaklar ve bana reçeteyi msj ile gönderecekler ilaçları 3 gün içinde ama aynı eczaneden almam gerektiğini söylediler rgl olunca da haber vereceğim bana 2. gün muayene randevu organize edecekler ve aldığım ilaçlarla gidecekmişim bana dozu kullanımı anlatılacak şuanki bana verilen bilgiler bunlar heyecan korku hepsi şimdiden var
ilaçlarınız raporlu olunca ne kadar tuttu sizde ?

Rica ederim:) amin inşallah. Evet ilk tüp bebek. 2 başarısız aşılama var. Ben de ikiz bebekten korkuyorum ama şans artsın diye 2 istedim. Transfer iyiydi hamd olsun. İşe gitmiyorum. Tayinim çıktığı için mehil müddetim var onu kullanıyorum. Tavsiyeleriniz için sağolun. Rabbim yüzümüzü güldürsün.

ilk etapta 780 tuttu sanırım, 10 kutu pregon yazmıştı, 7 kutu orgalutran vardı, ilaçlar vardı
ama sonra ek yapmam gerekti orgalutran ve transfer öncesi diğer ilaçlar, bir de transfer dönemi bi iğne aldırdı bana (280 tl idi) rapor kullanıldığı için ücretli almıştım hepsini
yani toplamda 1500 gibi bir şey tuttu diyebiliriz
doktorun raporu düzgün kullanması, karşılayan hepsini yazması iyi oluyo, çünkü rapor 1 kere kullanılınca bir daha kullanılamıyor tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…