HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım aslında ben ilk 3 ay doğru dürüst bişey yiyemedim genelde mide bulantısıyla geçti ama son bir ayda epey kilo aldım birden göbeğim çıktı. Bi de benimki ikiz olduğu için sanırım hızlı başladım.. bakalım sonumuz hayrolsun inşallah :) sen normal sınırlarda gidiyorsun kaç haftalık şuan?
Ayy canım ıkizmi kuzuların maşallah onlara senin kilon normal tatlım :nazar::nazar:..6 . Haftadayım benimki bebekten değil yemekten dedim ya ..:hamarat:aslında son 1 haftada 1,5 kilo aldım anlamadım valla şişiyorum :KK17:

Ayy canım ıkizmi kuzuların maşallah onlara senin kilon normal tatlım :nazar::nazar:..6 . Haftadayım benimki bebekten değil yemekten dedim ya ..:hamarat:aslında son 1 haftada 1,5 kilo aldım anlamadım valla şişiyorum :KK17:
Hayırlı uğurlu olsun bebişin canım :) bi de tüp bebek olunca insan gerçekten şişiyor, vücuda bir sürü hormon yüklüyoruz ilaçlarla davul gibi oluyoruz.. Bebişler iyi olsun da kilo çok mühim değil benim için :)

Hayırlı uğurlu olsun bebişin canım :) bi de tüp bebek olunca insan gerçekten şişiyor, vücuda bir sürü hormon yüklüyoruz ilaçlarla davul gibi oluyoruz.. Bebişler iyi olsun da kilo çok mühim değil benim için :)
Sagol canım daha çok küçük İnsallah saglıkla büyür içimde ..:anneadayı: :nazar:Seninde dediğin gibi bebeklerimiz iyi olsun bizlerinde gebelikleri sağlıklı geçsin..kilolar verilir hiç önemli değil..:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Arkadaslar transferDN sonra hep sırt üstü mu yattıniz???
Ben dün transfer oldum. Ama yan yattigimda oldu..

Sagol canım daha çok küçük İnsallah saglıkla büyür içimde ..:anneadayı: :nazar:Seninde dediğin gibi bebeklerimiz iyi olsun bizlerinde gebelikleri sağlıklı geçsin..kilolar verilir hiç önemli değil..:nazar::emir_bebek::emir_bebek:
Aynen canım.. kalp atışı duydunuz mu? Bir mi iki mi bebek?
Arkadaslar transferDN sonra hep sırt üstü mu yattıniz???
Ben dün transfer oldum. Ama yan yattigimda oldu..
Günaydın canım yok öyle sürekli yatma, ben yatar pozisyonda oturuyordum hep ayaklarımı uzatıyordum o kadar.. sürekli yatmanın bi faydası yok maksat dinlenmek kendini yormamak

Günaydın canım yok öyle sürekli yatma, ben yatar pozisyonda oturuyordum hep ayaklarımı uzatıyordum o kadar.. sürekli yatmanın bi faydası yok maksat dinlenmek kendini yormamak
Dün ilk gün diye esim yat yat....o evden çıkınca az kalktım . Kendime meyve falan aldım ufak dolandı m evde. Zaten wc kalkiyorum bayagi

Dün ilk gün diye esim yat yat....o evden çıkınca az kalktım . Kendime meyve falan aldım ufak dolandı m evde. Zaten wc kalkiyorum bayagi
Aynen canım evde ufak ufak dolaşabilirsin yoksa çok sıkılırsın yatmaktan.. Bu saatten sonra hamile olduğunu düşünüp ona göre hareket et ağır kaldırma filan

Haklısın ... ben de acemi oldum...
Ya dün doktor tam transfer sırasında sence bi önceki neden olmadı dedi. Sen ne düşünüyorsun dedi. Allah istemedi doktor bey dedim. Ben bulmadım sebebini sana sormak istedim dedi. Ben de huylandim. Acaba ben bu dinlenme döneminde ters bir şey mi yaptım da bbek olmadi diye

Huyum pis. Mecbur egiliyörüm yerden bi şey alıyorum. Bi de unutup birden ani kalkabiliyorum. . Sonra da pişman oluyorum yoksa bundan mi diye.

Sonra diyorum.

Millet Şamdan atliyordu önceden bebek yine düşmüyordu....

Pimpiriklenme...

Hiç hiccc hamile kalmadım. Nasıl duygu bilmiyorum. ..

Hiç kalmamış olmak da değişik bi duygu.

Hissi hiç tatmadım.

Ama hamile kalıp kaybetmek daha zordur. ..

Varlığından haberdar olup. Gittiğini bilmek....

Hayirlisi beeee:)

Pazartesiye olumlu baslayalim

Güzel haberler bekliyorum sizlerden...

Huyum pis. Mecbur egiliyörüm yerden bi şey alıyorum. Bi de unutup birden ani kalkabiliyorum. . Sonra da pişman oluyorum yoksa bundan mi diye.

Sonra diyorum.

Millet Şamdan atliyordu önceden bebek yine düşmüyordu....

Pimpiriklenme...

Hiç hiccc hamile kalmadım. Nasıl duygu bilmiyorum. ..

Hiç kalmamış olmak da değişik bi duygu.

Hissi hiç tatmadım.

Ama hamile kalıp kaybetmek daha zordur. ..

Varlığından haberdar olup. Gittiğini bilmek....

Hayirlisi beeee:)

Pazartesiye olumlu baslayalim

Güzel haberler bekliyorum sizlerden...

Canım burada bir çok arkadaşın bebek olmasına engel bi durumu olduğu için tüp bebek yaptırıyor, ama senin hiçbir engelin yok.. Senin bebişin sadece vaktini bekliyor ve umarım artık vakti gelmiştir de içinde sağlıkla büyüyordur.. Allah bu tedaviyi bebeğine vesile kılar ve sana bağışlar yavrunu inşallah..
Ama şundan emin ol ki, hamile kalıp sonra bebeğini kaybetmek çok daha zor bi süreç. Allah kimseye vermesin. Bu benim 4. hamileliğim biliyorsun. Benzer acıları defalarca yaşamak da bi okadar zor..

Ama dediğin gibi güzel başlayalım haftaya, olumlu düşünelim olumlu olsun.. :)

Canım burada bir çok arkadaşın bebek olmasına engel bi durumu olduğu için tüp bebek yaptırıyor, ama senin hiçbir engelin yok.. Senin bebişin sadece vaktini bekliyor ve umarım artık vakti gelmiştir de içinde sağlıkla büyüyordur.. Allah bu tedaviyi bebeğine vesile kılar ve sana bağışlar yavrunu inşallah..
Ama şundan emin ol ki, hamile kalıp sonra bebeğini kaybetmek çok daha zor bi süreç. Allah kimseye vermesin. Bu benim 4. hamileliğim biliyorsun. Benzer acıları defalarca yaşamak da bi okadar zor..

Ama dediğin gibi güzel başlayalım haftaya, olumlu düşünelim olumlu olsun.. :)
Haklisin ..
canım katılıyorum sana.

Allah yardımcımız olsun hepimizin

Ben aldım :dondurma:

4. Ayımdayım 4 kilo aldımo_O

Az önce ekşili yaprak sarmalarını bir bir götürdüm nefes bile almadan yemişim midem yanmaya başladı gece gece :KK17:
hayrılı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin inş.
nasıl ikiz lere gebelik zorluyor mu
ben biraz korkuyorum da ikiz gebelikten.... çok çok büyüyor gözümde, tüp bebeğe başladım yeni

hayrılı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin inş.
nasıl ikiz lere gebelik zorluyor mu
ben biraz korkuyorum da ikiz gebelikten.... çok çok büyüyor gözümde, tüp bebeğe başladım yeni
canım ben 5 yıldır bebek isteyip uğraştığım için gözüm korkmuyor nedense.. Doğum yaptğım zaman yanımda yardımcı olacak bi bakıcı işe başlatmayı düşünüyorum, şimdiden bir kaç bakıcı adayı belirledim. Çünkü ailelerimiz pek destek olamayacak bize.
Hamilelik olarak da karnım büyümeye başladıkça yatakta sağa sola dönüşler zorlaştı, özellikle gece kendimi çevirmek ağır geliyor şimdiden.. Bir an önce bebeklerime kavuşma hayalindeyim, bebek odası filan hazırlamamak için kendimi zor tutuyorum. Yılbaşına kadar hiçbişey almamaya karar verdik.
Sen de gönlüne göre sağlıkla sıhhatle kavuş yavruna, Göğşen hoca çok iyidir doğru yerdesin :)

canım ben 5 yıldır bebek isteyip uğraştığım için gözüm korkmuyor nedense.. Doğum yaptğım zaman yanımda yardımcı olacak bi bakıcı işe başlatmayı düşünüyorum, şimdiden bir kaç bakıcı adayı belirledim. Çünkü ailelerimiz pek destek olamayacak bize.
Hamilelik olarak da karnım büyümeye başladıkça yatakta sağa sola dönüşler zorlaştı, özellikle gece kendimi çevirmek ağır geliyor şimdiden.. Bir an önce bebeklerime kavuşma hayalindeyim, bebek odası filan hazırlamamak için kendimi zor tutuyorum. Yılbaşına kadar hiçbişey almamaya karar verdik.
Sen de gönlüne göre sağlıkla sıhhatle kavuş yavruna, Göğşen hoca çok iyidir doğru yerdesin :)
bunalmaktan çok korkuyorum çıksınlar artık diye çığlık atarım gibi me geliyor bazen,
saçma belki ama nedense bende de böyle korkular var, sanki tuttu vs ama

bunalmaktan çok korkuyorum çıksınlar artık diye çığlık atarım gibi me geliyor bazen,
saçma belki ama nedense bende de böyle korkular var, sanki tuttu vs ama
:) hamilelik oluşunca bu fikrin değişir bence..
yani bebeğin için en iyi şartları sağlamaya çalışacaksın, hareketlerini ona göre düzenleyeceksin, hele ki onu hissetmeye başladığında korkudan çığlık atmak yerine bir an önce ona sarılmak için doğurmak isteyeceksin.. Yani bence öyle olacak gibime geliyor :)

jeliboni jeliboni canım kesemızı gördük ama malesef kesenin yaninda kesenin 3 katı büyüklüğünde artık kan mi sıvımi bilmiyoruz birsey var .Kesede biraz kucuk ama olabilir dedi doktor .sac yolk u minik bir nokta olarak gordum gibi ama beklemek lazim dedi tabi o kocaman kararti biraz kotu artık hayırlısı canım biraz riskli benim durumum çok korkuyorum ..

X